rekusss

Regisztráció dátuma: 2012. április 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Vichy Idéalia Szemkörnyékápoló A Fáradtság Jelei Ellen

Vichy Idéalia Szemkörnyékápoló A Fáradtság Jelei Ellen
2019. április 26.

Általában a Slow Age-t használom, de most ez volt akcióban. Mindkettőt szeretem, nem irritàlnak, könnyen beszívódik. Az Idealia talán jobban simítja az apró ráncokat, a Slow Age pedig a sötét karikákat halványítja.

Elséve Full Repair 5 Regenerálló Hajbalzsam

Elséve Full Repair 5 Regenerálló Hajbalzsam
2019. április 26.

A mostanában hajmosás után gubancolódó hajamat könnyű vele kifésülni. Puha, fényes, illatos lesz tőle. Nem is értem, néha miért próbálom ki más márkák termékeit, végül mindig az Elseve-k válnak be.

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30
2019. január 22.

Nyárra mindig megveszem a kis utazócsomagot a 15 ml-es kiszereléssel. Nem irritál, a bőröm sokkal egységesebb és simább. A fényvédője nagyon jó, a szeplőim nyáron kevésbè jönnek elő.

Vichy Slow Âge Yeux

Vichy Slow Âge Yeux
2019. január 22.

Csak halvány ráncaim vannak, azokra ez a krém tökéletes. Simább, kipihentebb, egységesebb a szemkörnyékem, egyáltalán nem irritál.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj

L'Oreal Elseve Selymes Olaj
2017. január 30.

A tökéletes olaj, már nem tudom hányadik flakonnal vettem, de a hajam még mindig nem unja. Sokkal szebbek a hajvégeim, kevésbé töredezik. Mindennap használom a hajvégekre, néha hajmosás előtt pakolásként a teljes hajhosszra.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Tápláló Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Tápláló Hajpakolás
2017. január 30.

Hetente kb. 2-szer használom, a hajam puha és fényes tőle, nem zsírosít és nem nehezít el. Csak a hajhosszra teszem, hidratál és kevésbé töredezik a hajam. Finom az illata, csodaszer :)

Garnier Essentials Ránctalanító Szemkörnyékápoló

Garnier Essentials Ránctalanító Szemkörnyékápoló
2017. január 30.

Kedvező az ára, főleg akcióban, nem irritál és bár nincsenek igazi ráncaim, feszesíti a bőrt. Már többször újravettem.

Uriage Isofill Ránctalanító Szemkörnyék Ápoló Krém (régi)

Uriage Isofill Ránctalanító Szemkörnyék Ápoló Krém (régi)
2017. január 30.

Tudásához képest drága, 7.000,- Ft-ot biztosan nem ér. Hűsít, nem irritál, a sötét karikákon segít, ezért a 4 csillag, de amúgy még az apró ráncocskákat sem halványítja.

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2017. január 30.

A Vichy oldalán igényeltem mintát és mivel volt egy kuponom december végéig, utána a teljes kiszerelésű terméket is megvettem. Számomra elegendő a hidratálása, a bőröm sima és egyáltalán nem fénylik tőle, külön öröm a fényvédő, kíváncsi leszek hogyan teljesít majd nyáron. Érzékeny szemeimet nem irritálja, egy kicsit sem csíp. Teljes áron drága, nem venném meg, viszont kedvezménykuponokkal, akciókkal, Glamour napokon megéri beszerezni. Vichy több arckrémjét is használom/használtam, mindegyik nagyon jó.

Garnier Fructis Oil Repair 3 Balzsam (régi)

Garnier Fructis Oil Repair 3 Balzsam (régi)
2013. szeptember 18.

Ez egy csodaszer, most vágattam a hajam, de előtte a töredezett hajvégekkel is csodát tett, viszonylag sima és fényes lett a használatával, amit eddig egy termék sem tudott nyújtani. Az összetevői szépek, nem zsírosít, de megfelelően hidratál. A hajam puha és egészségesebb kinézetű.