Renata88

Regisztráció dátuma: 2013. március 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Shiseido Pureness Mattosító Kompakt Olajmentes Alapozó SPF15

Shiseido Pureness Mattosító Kompakt Olajmentes Alapozó SPF15
2013. június 15.

Ugy tunik en vagyok az egyetlen elegedett, boldog hasznaloja a termeknek, nekem sosem fenyesedik ki tole a borom, szepen fed, egyenletesen, nem zavaro meg melegben sem, en csak ajanlani tudom!

Tigi Bed Head Colour Combat Dumb Blonde Kondicionáló

Tigi Bed Head Colour Combat Dumb Blonde Kondicionáló
2013. június 15.

Szuper jo! Nagyon szeretem ennek a markanak a termekeit, es most sem kellett benne csalodnom! A legjobb!!! Alig varom, hogy ujra hajat moshassak. :)

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló
2013. április 29.

A velemenyek alapjan alig vartam, hogy vegre beszerezhessem, a fodraszomnal sikerult is 2 hete szert tennem ra, nagyon szupi, tetszik! Illata is, allaga is, minden. :) Na jo, az ara nem a kedvencem, de hat ez van. :P

Vichy Liftactiv Retinol Ha Ránctalanító Szemkörnyékápoló

Vichy Liftactiv Retinol Ha Ránctalanító Szemkörnyékápoló
2013. április 19.

Nem rossz, de nem vennem ujra, szerintem nem eri meg az arat, nem egy "csodaszer". Elhasznaltam, kellemesen hidratal, de rancfeltolto hatasat nem erzekeltem, pedig nem sok mindent kellett volna feltoltenie...hat az sem sikerult. A tegnap elott vasarolt Clarins kremem mar egy esti-reggeli-esti hasznalat utan is tobbet ert mar, mint az egesz tubus ebbol. Pedig a taskamban Vichy dezodor csucsul, szeretem is a markat, de ez nem jott be. :( Sajnos. Legyen egy joszivu 3-as.

Bruno Banani Woman EDT

Bruno Banani Woman EDT
2013. április 17.

Nekem is nosztalgia illat, akarcsak az elottem szolonak. Nagyon szerettem, finom, tartos. Azonban mostanaban eszembe sem jutna megvasarolni, mondjuk sok-sok emlek is kot hozza, amik szepek...Voltak.:)
Tudom ajanlani egyebkent! 5!

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Hairtherapy Repair Rescue

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Hairtherapy Repair Rescue
2013. április 12.

Nekem nulla. Sosem voltam Schwarzkopf-rajongo, de azt hiszem ez volt az utolso termek amit megvasaroltam toluk. Semmi hatast nem latok, tobb honap hasznalat utan (2-3 havonta vagatok a hajambol mindig, tehat nem ott a gond). Nekem szinte csak a Tigi termekei jottek be igazan, de azok nagyon!!

Bvlgari BLV II

Bvlgari BLV II
2013. április 12.

Szeretem nagyon. Most 2-3 honapja atvette a helyet ugyan az Acqua di Gioja az Armanitol, de teljesen megvagyok vele elegedve, felig van az uvegben egyelore, de tudom garantalni, hogy nem fog igy maradni sokaig. :)

Mexx Woman

Mexx Woman
2013. április 10.

Isteni illat! Tartos is ( bar nekem szinte mindegyik az, szerencsemre), szoval szupi.

Thierry Mugler Angel EDP

Thierry Mugler Angel EDP
2013. április 10.

Ez nem az en illatom, de persze masnak jo lehet, ajandekba nem adnam az biztos.

Giorgio Armani Armani Code EDP

Giorgio Armani Armani Code EDP
2013. április 10.

Nagyon szerettem, friss, ude, egyszeruen kellemes a hasznalata. Most az Aqua di Gioja rajongoja vagyok, de ezt is tudom ajanlani, nagyon is.