RenataB

Regisztráció dátuma: 2016. február 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Marc Jacobs Daisy

Marc Jacobs Daisy
2018. október 31.

Mindenképp akartam írni egy véleményt, mert annak ellenére, hogy most keltem, kócos vagyok és iszom a kávét, körülleng ez az illat. Na nem éjszakára fújtam be vele magam. Csak amikor kinyitottam a pici verzióját (azt a cuki mini válzozatát ami kiöntős) rámborult egy kicsi. Na es azóta ezt kell illatolnom. :)
Hasonlít valamire nagyon. Vagy az, amit előtte illatoltam hasonlít a Daisy-re. Nem tudom. Nem szetetem a hasonló illatokat, olyan mintha egymástól nyúlnának a parfümházak (amit tudom, hogy megtesznek néha-néha), de ebben az esetben eltekintek ettől, főleg mivel hogy tényleg nem tudom melyik illat volt előbb.
Számomra olyan kedvesség illata van. Nem az én illatom. És senki ne sértődjön meg, nem azért írom majd le a következő soraimat, hogy megbántsak bárkit! Szóval inkább fiatal épphogy felnőtt lányokon, vagy olyan nőkön tudom elképzelni, akik nagyon vékonyak, magasak, gyönyörű hosszú hajuk van és mindig kedvesek, cukik. Nem állna jól egy karakán, nagyszájú nőnek, vagy egy tipikus femme fatale-nak. Nem szándékozom senkit bekategorizálni vele, csak az én képzeltemben így él.
Mivel nem az én illatom, de határozottan szépen megkomponált, kedves kis parfüm, ezért 4 csillagot adok neki.

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2018. október 21.

Ölni lehez az illatával. Nekem sajnos nem ezek az illatok jönnek be.
Nem tudom mi ez a Thierry Mugler mánia mostanság, de bejött nekik az élet, az biztos.
Csak azért nem pontozok le valamit, mert nekem nem tetszik, de nem is pontozom fel, mert nem egy szép, összetett illat.

Dior Capture Totale Dream Skin Perfect Skin Cushion SPF50

Dior Capture Totale Dream Skin Perfect Skin Cushion SPF50
2018. október 21.

Szuper kis bőrtökéletesítő. Akkor használtam, amikor csak elugrottam egy közeli helyre, vagy ha kopott az alapozóm. Így nagyon sokáig tartott, de amúgy ennyi pénzért tényleg nem túl sok mennyiség, annak pláne nem, aki naponta használja. Találtam olcsóbbat, koreait, de attól még jó kis cucc ez.

Dior Homme Sport

Dior Homme Sport
2018. október 21.

Páromnak volt meg. Istenien dögös illata van. Szexi, de közben sportos is. Mindig odabújtam hozzá, amikor ezt viselte, egy-egy szippantásnyi illatot csenni.
Talált azóta mást, de majd még ráveszem, hogy újra el kezdje használni.

Dior 5-színű Szemhéjpúder Paletta

Dior 5-színű Szemhéjpúder Paletta
2018. október 21.

Sajnos most nem tudom melyik paletta van meg. De ez mindegy is, mert számomra a Dior név minőséget jelent, így mindegyik paletta egyformán jó.
Ezzel sincs ez másképp. Gyönyörűek a színek, jól pigmentáltak és tartós.
Mást nem tudok írni. :)

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta
2018. október 21.

Oh, még nem véleményeztem.
Sokat vártam erre a palettára és örültem amikor egy DM-es utam során beszerezhettem. A színek azonnal megfogtak. Gyönyörűek. Csak éppen van egy kis gondom. Nagyon porzik és ha már full sminkben vagyok és akkor teszem fel, akkor hát elég hülyén néz ki, hogy ott van a szemem alatt meg az arcomon. Jó, miért nem előtte rakom fel? Igaz. :) Viszont akkor sem hiszem, hogy ennyire kell porzania, van egy csomó szemhéj palettám, de egyik sem csinálja ezt.
Megadom az 5 csillagot, mert még így is ő az egyik legjobbam.

Estee Lauder Pure Color Szájfény

Estee Lauder Pure Color Szájfény
2018. október 21.

Szeretem az EL termékeket, de ez sajnos nem jött be.
A színek szépek tényleg, csak épp nem szeretem a ragacsos dolgokat. Mivel ez az én "deffektem", adok neki 4 csillagot.

Elie Saab Le Parfum Rose Couture

Elie Saab Le Parfum Rose Couture
2018. október 21.

Szeretem a rózsás parfümöket, de ez nekem sok. Ettől függetlenül szépnek találom magát az illatot.
Mindent összevetve 4 csillag, a csomagolása és a rózsa miatt. :)

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer
2018. október 21.

A fedése tökéletes, az INCI-je tényleg szép. Mindössze a baj vele, amit előttem is írt Fruzsinab98, hogy mindegyik szín rózsaszínes árnyalatú, nem értem miért. Az összes Clinique-kel eddig ez volt a bajom. És tényleg nem világos, pedig nekem nem is annyira sápadtka a bőröm.
Sajnálom, hogy ilyen, mert amúgy jó termék, csakis ezért 4 csillag.
Felraktam egy kétszer max. háromszor használtat, ha valakit érdekel. Jóval áron alul.

Dior Miss Dior Absolutely Blooming

Dior Miss Dior Absolutely Blooming
2018. augusztus 6.

Hm hát hogy is kezdjem?
Az biztos, hogy rólam nem lehet lerobbantani, ezzel ő lett számomra hivatalosan is a legtartósabb parfüm, amit valaha magamon viseltem. Ez eddig így jó, viszont! Sokszor kaptam a kollégáimtól beszólást, hogy túl sok és ne fújjam be ennyire magam, de Isten a tanúm, hogy alig fújok ebből.
Na de nem emiatt nem szerettem meg. Van valami dohány illat benne, amit az itt kommentelők ezek szerint nem éreztek, szóval lehet velem van a baj, de én érzem benne és ez zavar. Mert nem szeretem. Sose szerettem, nem tudom melyik illatjegy ez, de nem jó, nekem legalábbis.
Szóval mi nem működünk jól. Elhasználom, de ezer másik kedvencem van rajta kívül, amiket sokkal szívesebben viselem.