rencike666

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Far Away Rebel EDP

Avon Far Away Rebel EDP
2021. december 19.

Engem kicsit a Parisian Chic-re emlékeztet, aminek amúgy örülök mert sajna már nem gyártják. Nagyon jó, édeskés illat de tartósnak nem lehet mondani.

Avon Little Black Dress - Red Edition EDP

Avon Little Black Dress - Red Edition EDP
2021. december 19.

Nem is tudom hány évet vártam hogy visszahozzák a Little Red Dress-t. Nem tudom mi értelme ennek az új névnek de örülök hogy megint gyártják.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2021. december 19.

Megkockáztatom, hogy ez az eddigi legjobb spirálom. Nagyon jó a keféje és nem ragasztja össze a pillákat. 12 órát lazán kibír, mire hazaérek olyan mint reggel.

Lovely Coco Aktivált Szén Fogfehéríto Por

Lovely Coco Aktivált Szén Fogfehéríto Por
2021. november 10.

Összességében nekem bejön, tényleg fehérebbek a fogaim mióta használom, viszont az íze az valami borzalom, nekem sós. A szaga is elég kellemetlen ha víz éri. Ja és olyan pólóban kell fogat mosnom amit nem sajnálok mert még a kislábujjam is fekete lesz ahogy fröcsköl. Mindezektől eltekintve hatásos és továbbra is használni fogom.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2021. november 7.

Éjszakára szoktam használni, reggelre olyan ajkakat varázsol, hogy reklámozni lehetne vele. Kicsit drága mostanság, mikor legutóbb vettem még jóval olcsóbb volt. Ettől függetlenül újraveszem.

Cien Care Lip Balm

Cien Care Lip Balm
2021. november 7.

Nem volt nálam semmi és csak ezt tudtam venni hirtelen. Könnyen kenhető és nyugtat, viszont nekem egy kicsit gyorsabban fogy mint amiket eddig használtam, talán az állaga miatt mert egy kicsit lágyabb a megszokottnál. Ár érték arányban amúgy nagyon jó.

Jimjams Pórustisztító Tapasz

Jimjams Pórustisztító Tapasz
2021. október 10.

Alig pár mitesszert szedett csak ki és ráadásként még nagyon viszket az orrom is tőle.

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2021. augusztus 30.

Imádom! Durván zsíros bőröm van de ez helyrerakta. Reggel és este gyorsan megmosom vele az arcom, igaz most hétvégén egyáltalán nem használtam de nem jött vissza a zsírosság. Néha kicsit már száraznak érzem az arcbőröm használat után de engem nem zavar mert annyira utáltam már, hogy sokszor úgy néztem ki mint aki izzad annyira zsíros fajta a bőröm.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2021. május 5.

Amikor megvettem imádtam, aztán egy ideig nem használtam és most újra elővettem de olyan kemény lett, hogy szinte alig lehet kenni és félő hogy le is töröm közben. Egyébként nagyon szeretem az illatát és a Labello-nál jobban bejön nekem.

Crystal Nails Körömágyápoló Olaj Fréziás

Crystal Nails Körömágyápoló Olaj Fréziás
2021. április 1.

Nekem is a barackos van meg habár erre a fréziásra pályáztam de gondolom már nem gyártják. Finom illata van és szinte teljesen rendbe rakta a bőrt, annak ellenére hogy rossz szokásomhoz híven szoktam kapirgálni is. Esténként egyszer bekenem és tök jó.