Rencsike02

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2016. április 6.

Normaderm okozta pattanásaimat szerettem volna eltüntetni ezzel az alapozóval.Fedésével nincs is probléma,viszont 2 nap után kirügyeztem ettől is,mint úgy általában a Vichy eddig vásárolt összes termékétől.

L' Oreal Professionnel Mythic Oil Seve Protectrice

L' Oreal Professionnel Mythic Oil Seve Protectrice
2015. november 7.

Nem vagyok Loreal fan,de ez egy kiváló termék.Puha,fényes,lágyesésű tőle a hajam.Festett szőke,hosszú hajam van,amit hetente 2 alkalommal vasalok,de mióta ezt a terméket használom nem töredezik a vége.Vizes hajra viszek fel kb egy mogyorónyi mennyiséget,utána jön a szárítás,vasalás.Iparfümériáról rendeltem,4500ft körül volt kiszállítással.Mindenkinek ajánlom,akinek száraz-sprőd,töredezett a haja a vasalástól.

Garnier Oil Beauty For Extra Dry Skin

Garnier Oil Beauty For Extra Dry Skin
2015. július 27.

Nagyon jó testápoló!Extrém száraz bőrre ez a jó,használtam a másik változatát is,de ez sokkal jobb.Finom illata van,tökéletesen hidratál és kellemes fényt ad a bőrömnek.A karitévajas Intensive 7 Days mellett ez az új kedvencem.

Wella Active Cool Blonde Sampon

Wella Active Cool Blonde Sampon
2015. május 24.

Csatlakoznék az elöttem szólóhoz,minden szava igaz!3500Ft a fodrászomnál,de nagyon sokáig elég mivel kevés kell belőle.Csodaszer!!!

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2014. december 24.

Kedvencem!Zsíros bőrre tökéletes!

Dove Pure Care Dry Oil Hajbalzsam

Dove Pure Care Dry Oil Hajbalzsam
2014. október 16.

A samponjához már leírtam a véleményemet,nagy csalódás ez a termékcsalád a Dovetól.

Dove Pure Care Dry Oil Sampon

Dove Pure Care Dry Oil Sampon
2014. október 16.

Nagy csalódás volt számomra ez a termékcsalád!Az argán olajosat használtam már régóta,amivel maximálisan elégedett voltam,csak már picit untam ezért váltottam.Kár volt.Sokkal drágább mint a "sima Dove hajsamponok,viszont a hatása az nulla.Balsamja,pakolása után a hajam száraz és matt lett.Vissza is tértem a régi hajáplómhoz.Viszont ennek a családnak az olaja tökéletes,azt imádom!

Balea Bodybutter Kakao

Balea Bodybutter Kakao
2014. augusztus 18.

Nagyon finom és tartós illata van,mint egy tányér kakaós tejberizs.:)Tökéletesen hidratálja a nagyon száraz bőrömet,nem ragad és gyorsan beszívódik.Tipikus őszi-téli illat,alig várom hogy beköszönjön az ősz,és beburkoljam magam ebbe a fincsi illatba.

Dove Pure Care Dry Oil Makadámia Olajjal

Dove Pure Care Dry Oil Makadámia Olajjal
2014. augusztus 9.

Imádom ezt az olajat!Iszonyú jó az illata,és a hatása is kitűnő.Én törülközőszáraz hajon is rakok rá,és szárazon is még vasalás elött.Az eredmény pihepuha,ragyogó fényes haj.Imádom a Dove termékeit,ebben sem kellet csalódnom.10 éve már Alfaparf olajat használtam a hajamra,de mostantól ez marad a favorit,mert még attól is jobb.

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi
2014. augusztus 2.

Több mint 10 éve használom ezt az olajat,de még jobbat nem találtam,pedig közben kipróbáltam párat.Gyönyörű fényt és lágyságot ad a hajnak.Én vizesen és szárazon is,még vasalás elött rakok rá pár pumpálásnyit,és a hajam utána a következő mosásig(3 nap)szögegyenes.Szerintem az egyik legobb olaj a piacon.Az illatát pedig én kifejezetten szeretem