Rencsike02

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Himalaya Herbals Acne-n-Pimple Krém Pattanásos Bőrre (régi)

Himalaya Herbals Acne-n-Pimple Krém Pattanásos Bőrre (régi)
2014. július 31.

Nagyon hatásos krém!A beért,majd kinyomott pattanásaimat kb 2 nap alatt leszárította,és nem engedte visszagyulladni. Reggel és este használom amikor "kirügyezek,csak és kizárólag a problémás területre,az arcom többi részére a szokásos hidratáló krémemet teszem.

Himalaya Herbals Gyengéd Frissítő Arclemosó Gél

Himalaya Herbals Gyengéd Frissítő Arclemosó Gél
2014. július 28.

Nagyon jó lemosó!Eddig az uborkás szappanját használtam a Himalayanak,azzal is nagyon elégedett voltam,de ez még jobb,mert egyáltalán nem szárít,viszont levisz minden szennyeződést az arcról és tényleg összehúzza a pórusokat.Az illata is nagyon jó,olyan igazi tisztaság illat.És még egy pozitívum,hogy a sminket is simán leviszi.Zsíros bőrre tökéletes választás!

Balea Lovely Lábápoló Vaj

Balea Lovely Lábápoló Vaj
2014. július 25.

Tökéletes vaj állagú,isteni friss illata van és a hidratálása is tökéletes.Azt írja hogy érdes lábra való,hát érdes lábam nincs csak nagyon száraz,de arra nagyon jó.800ft-ért vettem a Dm-ben akciósan,egyébként 1100ft körül van az ára,de megéri.Tényleg nagyon jó!

Vichy Normaderm Night Detox Éjszakai Arckrém

Vichy Normaderm Night Detox Éjszakai Arckrém
2014. július 23.

Nem rossz,de nem is az a hűha.Egyébként szerintem a zsíros bőrt éjszakára amúgy sem kéne "terhelni semmijen krémmel.Elég csak lemosni vmilyen szappannal vagy lemosóval(én himalaya uborkás szappant használok évek óta,ami tökéletes)és reggel tonizálni+hidratálni.Én eddig akármilyen éjszakai krémet próbáltam,mindegyiktők kijött reggelre egy-két patti.Ettől is,de ez lehet csak nálam van így..

Balea Bőrsimító Sarokreszelő

Balea Bőrsimító Sarokreszelő
2014. július 14.

Nagyon jó ez a sarokreszelő!Fele annyiba kerül mint a régi reszelőm(scholl),és ez még ráadásul jobb is.Tényleg olyan mint egy sajtreszelő.:)

Miss Sporty Crush On You Körömlakk

Miss Sporty Crush On You Körömlakk
2014. június 5.

Tegnap vettem a tescóban ezt a gyönyörűséget,potom 400ft-ért,és ma már ki is festettem vele a lábkörmeimet.Iszonyatosan szép a narancs színű,két rétegben tökéletesen fed,és a felvitele is nagyon könnyű.Csak úgy siklik a körmökön.Tartósságáról még egyelőre nem tudok nyilatkozni,de eddig mindegyik lakkom 2 hétig simán bírta a lábkörmeimen,gondolom ez is fogja. A lemosással biztos megfogok szenvedni,de megéri mert tényleg csodás,főleg mikor rásüt a nap.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2014. május 29.

Iszonyatosan jó ez a spirál!Eddig Max Factorom volt évekig,de most megtaláltam a méltó utódját.Nekem egy rétegben is hosszú,dús,koromfekete pillákat varázsol.Van olyan jó mint a többezres spirálok.Sőt!Tegnap takarítottam,kondizam,és este szoliztam(rendesen megizzadtam)de a pilláimról még egy pici darab sem pergett le,és nem mosódott el.Csillagos 5-ös!!!

Bioderma Sébium Mat

Bioderma Sébium Mat
2014. május 29.

1 hónapja használom a biodermának ezt a termékcsaládját,és hát nagyon elégedett vagyok!Külön-külön nem tudom megmondani hogy mennyire hatásos,de így együtt a lemosó,radír,tonik,és mattító krém gyönyörű száppé tette az iszonyatosan zsíros,mitteszeres,kissé pattanásos bőrömet.Pórusaim kissebbek lettek,pattanásom nem jött ki azóta,egységesebb az arcszínem,és fényleni is csak este felé szokott.Ajánlom mindenkinek,aki ilyen problémákkal küzd!:-)

Alkmene Teafaolaj Arclemosó

Alkmene Teafaolaj Arclemosó
2014. május 24.

Nekem nem vált be.Nem éreztem tisztának a bőröm tőle és gyorsan be is zsírosodott.Pattijaimmal sem csinált semmit.

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló
2014. május 23.

Csatlakoznék az elöttem szólókhoz,tényleg nagyon jó testápoló.Féltem hogy kevés lesz a nagyon száraz bőrömre,de nem.Nagyon jól hidratál és az illata valami isteni.Tökéletes testápoló ebben a nyári melegben.Gyorsan beszívódik,nem ragad és az én bőrömön szaténos csillogása van,gondolom a benne lévő olajoktól.Beruházok a radírjára ia.:)