Rencsike02

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dermofil Paszta

Dermofil Paszta
2014. május 18.

Nagyon jó termék!Én heti 2 alkalommal szoktam használni,teljes arcra.20-30 percet hagyom fent,és utána nagyon szép egységes,matt arcbőröm lesz.Pár hete használom rendszeresen,azóta nincs egy pattim sem.Nálam 5 perc után elmúlik a könnyezés is,szóval simán kilehet bírni.

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2014. május 18.

Az egész termékcsaládot elajándékoztam,mivel olyan gyulladt pattik jöttek ki az arcomra,amik azelött még soha.Hetek kellettek a használata után,mire rendbejött az arcom.:(

Fabulon Mélytisztító Arclemosó Gél

Fabulon Mélytisztító Arclemosó Gél
2014. május 16.

Amennyire hatásos a tonikja,ez annyira hatástalan.Alig habzik,és ezért nem is érzem igazán tisztának az arcom a használata után.

Colgate Max White One Active Fogkrém

Colgate Max White One Active Fogkrém
2014. május 7.

Napok óta bevan dagadva az ínyem ettől a fogkrémtől.Szépen fehérít,de inkább hanyagolom,mert ennyit nem ér.:(

L'Oréal Professionnel Série Expert Silver Sampon

L'Oréal Professionnel Série Expert Silver Sampon
2014. május 7.

Sokáig a márka másik,gyengébb hamvasító samponját használtam,de nemrég áttértem erre,és milyen jól tettem!Gyönyörű,hamvas hajkoronát varázsol már egy használat után.Hetente két alkalommal használom,és felesbe keverem a sima samponommal,így tökéletes a hatás.Minden szőke hajú hölgynek ajánlom,aki sárgulással küzd.Az ára 3000ft körül van,de megéri mert sokáig elég.Picit szárít,úgyhogy elkél utána a kondícionálás.

Balea Vital Krémes-Olajos Bőrfeszesítő Testápoló

Balea Vital Krémes-Olajos Bőrfeszesítő Testápoló
2014. március 27.

Nehéz,testes krém,ami picit nehezen szívódik be gondolom az olajtartalma miatt.Viszont pihe-puha,mélyen hidratált bőrt kapunk cserébe.Nagyon száraz bőrűeknek kötelező darab.

Balea Körömvirág Krém (régi)

Balea Körömvirág Krém (régi)
2014. március 18.

Egy heti folyamatos orrfolyás és orrfújás után szanatét száradt orromat csak ez az egy krém tudta helyrehozni.Már az első használat után nagyon szép lett.Ha kiszárad a szám,arra is csak ezt használom.Nagyon jó termék,és az illata is finom,tartós.

Dove Men+Care Clean Comfort Tusfürdő

Dove Men+Care Clean Comfort Tusfürdő
2014. március 7.

Párom kedvence!Nagyon jó illata van,ami sokáig érezhető a bőrén,és még hidratál is.Szuper!:)

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2014. február 5.

Az új kedvencem!Isteni illata van,nagyon jól habzik,és nagyon hidratál is.A használata után nincs szükségem testápolóra,pedig nagyon száraz bőröm van.Én a reggeli zuhany után még du-tán is érzem magamon az illatát.Egy Élmény vele fürdeni!

Luksja Creamy Folyékony Krémszappan Utántöltő Shea Vaj és Méz Illattal

Luksja Creamy Folyékony Krémszappan Utántöltő Shea Vaj és Méz Illattal
2014. február 5.

Nagyon jó illata van,gazdaságos és nem szárítja a bőrömet.Elégedett vagyok vele.