Rencsike02

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fabulon Tini Tonik

Fabulon Tini Tonik
2014. január 13.

Vichy Normaderm tonikomat váltottam le erre,és nagyon örülök hogy megtettem.Igaz nem vagyok már tini,de ettől függetlenül küszködök a zsíros,pattanásos bőrömmel.Nagyon finom,puha az arcom a használata után,nincs ragacsos érzés,mint más tonikok után.Nagyon jó termék!

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír (régi)

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír (régi)
2014. január 13.

Nagyon jó arcradír.Én a Himalaya barackos radírt váltottam le erre,és nagyon jól tettem.Sokkal jobban radíroz,finomabb az illata,és nem hagy zsíros réteget az arcon.Nagyon erősen radíroz,tehát érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.

Cacharel Amor Amor In A Flash

Cacharel Amor Amor In A Flash
2013. december 14.

Istenem de finom ez az illat!Eddig kerestem az új téli illatomat,hát megtaláltam!Édes,gyümölcsös,szexi és igazán nőies.Egyébként tényleg kandírozott alma illata van.Párom azt mondta legszívesebben belém harapna,olyan finom!:)

Thierry Mugler Angel EDP

Thierry Mugler Angel EDP
2013. december 8.

Minden rajongójától elnézést kérek,akit esetleg megbántok,de soha nem éreztem még ilyen visszataszító illatot!Pedig édes illat rajongó vagyok,de ez az az illat ami már sokkk!!!

L'Oreal Skin Perfection Szérum

L'Oreal Skin Perfection Szérum
2013. december 4.

Ismét bedőltem a Lorealnak sajnos.Konkrétan nekem semmit nem ér ez a szérum,semmit nem tett az arcommal,maradt ugyanolyan mint volt.Viszont annyi pozitívuma van,hogy legalább nem pattogtam ki tőle.:)Ha esetleg a későbbiekben változást tapasztalok,azonnal updatelek.

Altapharma Teafaolaj

Altapharma Teafaolaj
2013. december 3.

Múlthéten nagyon elvoltam már keseredve,mivel pár hete folyamatosan jöttek ki rajtam a pattanások,és hiába nyomtam ki őket,másnapra visszagyulladtak,vagy jöttek az ujjabbak.Semmilyen pakolás,lemosó nem segített,viszont rátaláltam erre a kis csodára a ti segítségetekkel.Gondoltam kipróbálom,semmit nem veszíthetek.Reggel-este alapos tísztítás után vizes vagy tonikos vattapamacsra teszek 2-3 cseppet,és azzal áttörlöm,gyulladt sebre töményen egy cseppet.Az arcom pár nap után olyan gyönyörű lett,hogy nem akartam hinni a szemenek!Egy éjszaka alatt lehúzta a gyulladást,a sebeket pedig leszárította.Most ott tartok hogy egy patti sincs az arcomon,viszont ugyanúgy reggel-este használom.Remélem ugyanilyen hatásos marad a későbbiekben is!

Garnier Fructis Wunder-Öl Hajolaj (régi)

Garnier Fructis Wunder-Öl Hajolaj (régi)
2013. november 30.

Megvettem,és nem kellett csalódnom.Tényleg nagyon jó kis hajvégápoló olaj.Igaz,olyan jó nincs mint az Alfaparf olajam,de nagyon közelít.:)

Alfaparf Semi di Lino Diamond Hajfényspray

Alfaparf Semi di Lino Diamond Hajfényspray
2013. november 27.

A hajolaját és ezt a hajfényt is hosszú évek óta használom.Néha tettem egy kis "kitérőt,de mindíg megbántam,mert még csak hasonló jót sem találtam sehol.Igaz hogy drága,4-5000ft körül van az áruk,de megéri mert iszonyatosan jó termékek!

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2013. november 21.

Nagyon szeretem!Őszi-téli időszakokban az egyik kedvenc hétköznapi parfümöm.Iszonyatosan tartós,és tömény,tehát csínnyán kell vele bánni.Két fújás bőven elég,mert egész nap érezni.Bolondos,fiatalos kis illat,eddig csak dícséretet kaptam érte.A pasiknak nagy meglepetésemre nagyon bejön,párom is imádja!(:

Britney Spears Fantasy

Britney Spears Fantasy
2013. november 18.

Én is látatlanba rendeltem meg,az itteni vélemények alapján és picit csalódás lett a végeredmény.Én valahogy édesebb illatra számítottam.Bár lehet most csak azért nem érzem elég édesnek,mert hozzászokott az orrom a pink sugarhoz,mivel a hideg idő beköszöntével csak azt használom.Rajtam a gyümölcsös jegyek dominálnak leginkább,azokból is a kiwi,és utána egy picit cukorkás illattá alakul.Nem rossz,de nem lesz a kedvencem sajnos:(