Rencsike02

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Britney Spears Fantasy

Britney Spears Fantasy
2013. november 18.

Én is látatlanba rendeltem meg,az itteni vélemények alapján és tényleg fincsi.Bár én valahogy édesebb illatra számítottam.Bár lehet most csak azért nem érzem elég édesnek,mert hozzászokott az orrom a pink sugarhoz,mivel a hideg idő beköszöntével csak azt használom.

Nina Ricci Nina

Nina Ricci Nina
2013. november 17.

Kedvenc parfümöm,imádom!7 éve fedeztem föl,és azóta használom.Nőies,de mégis kislányosan bájos.Tömören,mindent leírtak az elöttem hozzászólók.:)És igen,iszonyatosan tartós!!!

Crystal Nails Körömágyápoló Olaj Fréziás

Crystal Nails Körömágyápoló Olaj Fréziás
2013. október 30.

Én az eper illatút használom már nagyon rég óta,és imádom!Nem cserélném le semmi másra!

Australian Gold Forever After

Australian Gold Forever After
2013. október 30.

Nagyon jó ez a testápoló!Az illata valami mesés,vaníliás csoda.Reggel bekenem magam,és még este is érzem az illatát a bőrömön.Igazán jól hidratálja a nagyon száraz bőrömet,szoli után közvetlen használva pedig megnyugtatja.A barnaság megőrző tulajdonságát én nem vettem észre,ugyanúgy hetente járok szoliba mint azelött.Ezért levonok egy pontot.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2013. október 24.

Az itteni pozitív vélemények alapján esett erre az alapozóra a választásom,egyébként magamtól sose vettem volna meg.Ritkán használok alapozót,leginkább csak alkalmakkor,így 2 évig is kitart egy.Eddig Vichy,és Clinique alapozót használtam,amiket most dobtam ki,mert már lejárt a szav.idejük,és csak annyit mondhatok hogy többé nem veszek ilyen drága kategóriájút,mert ez a 2000ft-os termék is ugyanazokat tudja amiket a Drága társai.Számomra tökéletes a fedése,mattosítása is.A kompakt púderével duóban pedig tökéletes párost alkotnak!Eddig is nagyon szerettem a Catrice termékeit,de most már teljesen a rajongójuk lettem!:)

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir EDP

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir EDP
2013. október 11.

Isteni illat hűvös-hideg időben!Meleg,fűszeres,vaníliás,bújós.Múlt héten illatoltam meg a Müllerbe,és teljesen beleszerelmesedtem:)Nagyon tartós,ugyhogy hamarosan befogom szerezni,mert kell nekem!!

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél
2013. október 7.

Sajnos én nem tudok pozitívan nyilatkozni erről a krémről.Egy használat után úgy kipattogott az arcom tőle,hogy 2 hét kellett mire rendbe tudtam hozni.Aztán adtam még egy esélyt neki,mert hátha mástól pattogtam ki,de ugyanazokat a tüneteket produkálta az arcbőröm mint elötte.Több próbálkozásom nem lesz.:(

Manhattan Natural Bronzing Powder

Manhattan Natural Bronzing Powder
2013. október 7.

Régóta ezt használom pirosító helyett.Kellemes,barna bőrszínt ad az arcomnak.Én szeretem!

Nivea Kényeztető Testápoló Olaj

Nivea Kényeztető Testápoló Olaj
2013. október 2.

Nagyon imádom.Annyira puha,és és selymes lesz tőle a bőröm hogy az valami hihetetlen.Az már csak ráadás hogy szaténos csillogást kölcsönöz a bőrnek.Gyorsan beszívódik,kb mint egy sima testápoló,és egyáltalán nem ragad.Csak nagyon száraz bőrre ajánlom.

Yamuna Kézzel Készült Teafa Szappan

Yamuna Kézzel Készült Teafa Szappan
2013. szeptember 3.

Nagyon hatásos szappan,imádja a bőröm!Pár hete használom,a himalaya uborkás szappanjával fölváltva,és azóta semmi problémám nincs az arcommal.Páromnak is bevált, a pattanásait szépen leszárítja.Szeretjük!:)