Rencsike02

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vichy Normaderm 3in1 Arctiszító-Radír-Maszk

Vichy Normaderm 3in1 Arctiszító-Radír-Maszk
2013. augusztus 28.

Én csak arcmaszkként használom heti 2 alkalommal,és számomra csodaszer!Csak zsíros,problémás bőrre ajánlanám,mert picit szárít!!

Aldo Vandini Body Scrub - Aloe Vera & White Tea

Aldo Vandini Body Scrub - Aloe Vera & White Tea
2013. július 10.

Nagyon jó testradír,mindent tud amit tudnia kell.Hetente egyszer használom,és utána olyan puha a bőröm napokig,mint a babapopsi.Drága,viszont sokáig elég.Megéri beruházni rá.

Aldo Vandini Macadamia Vanilla Testápoló

Aldo Vandini Macadamia Vanilla Testápoló
2013. július 10.

Nagyon jó testápló!Isteni az illata,de sajnos az én bőrömnek kevés.Normál,vagy száraz bőrre való,nagyon szárazra nem ajánlom,mert nem hidratálja eléggé.

Aldo Vandini Macadamia Vanilla Shower Creme

Aldo Vandini Macadamia Vanilla Shower Creme
2013. július 10.

Az ilata valami mesés,de egyébként semmi extra.1100 ft-ért picit többet vártam volna.A bőrömet nem szárította,nem is hidtatálta túlzottan.A másik negatívum pedig hogy alig habzik,a Dove tusfürőimhez képest.Nem fogom újra venni.

Dove Go Fresh Rebalance Krémtusfürdő

Dove Go Fresh Rebalance Krémtusfürdő
2013. július 9.

Imádom ezt a tusit!Nagyon finom,és tartós az illata.Nyáron csak ezt vagyok hajlandó használni,hidegben pedig jöhetnek a Dove melegebb illatai.Picit szárítja a bőröm,de a sok pozitívum mellett ezt elnézem neki.:)

Florena Kézkrém Shea Vajjal és Bio-Argán Olajjal

Florena Kézkrém Shea Vajjal és Bio-Argán Olajjal
2013. június 14.

Nagyon jó kézkrém.Az illata valami mesés,nagyon gyorsan beszívódik,semmi ragacsos réteget nem hagy.Csak pihe-puha kezek.Jelenlegi kedvencem!:)

Dove Shea Butter Kézkrém

Dove Shea Butter Kézkrém
2013. június 13.

Megtaláltam a dm-ben,és nekem annyira nem jött be.Mindegyik dove kézkrémnél az a problémám,hogy egy kis filmréteget hagynak a kezemen,és én azt nem bírom elviselni.Alig vártam hogy lemossam.Ez a harmadik krém amit kipróbáltam tőlük,de ezután hanyagolni fogom.Az illata viszont isteni!Csak emiatt kap 3-ast.

Dove Body Milk Essential Nourishment

Dove Body Milk Essential Nourishment
2013. június 12.

Garniert használtam nagyon sokáig,de mivel már untam az illatát gondoltam váltok.Erre esett a választásom,és nem bántam meg.Iszonyatosan jól hidratálja a száraz bőrömet,az illatát meg egyenesen imádom.Kimondott tisztaság illat.Nekem egyáltalán nem ragad,gyorsan beszívódik.Élmény vele kenekedni!Számomra most ez a favorit.:)

Vichy Idealia Normál-Kombinált Bőrre (régi)

Vichy Idealia Normál-Kombinált Bőrre (régi)
2013. május 30.

Egy átlagos krém magas áron.Éjszakára használom már egy hónapja de semmi változást nem tapasztalok.Ugyanolyan az arcbőröm,mint amilyen volt is.Se jobb nem lett,se rosszabb.Több Vichy termék is bevált számomra,de ez nem tartozik közéjük.Újravenni nem fogom.

Dove Bőrtápláló Krémtusfürdő Narancsvirág illattal

Dove Bőrtápláló Krémtusfürdő Narancsvirág illattal
2013. május 30.

Nagyon szeretem a Dove tusikat,de ez most olyan átlagos illatúra sikeredett.Viszont tényleg táplálja a bőröm,egyáltalán nem szárad ki zuhanyozás után.Elhasználom,ha már megvettem,de újravenni nem fogom.