Rencsike02

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2013. május 27.

Nagyon imádom!!!Az illatát,állagát,hatását.Számomra tökéletes.És most 350ft-ért van a dm-ben.Be is táraztam belőle pár db-ot.:)

2013. május 27.

Imádom!!!Annyira finom az illata,hogy legszivesebben magamba harapnék.:)Nagyon jól hidratálja az én extra száraz bőrömet,finom,puha,selymes lesz a bőröm tőle.És most 350ft a dm-ben,be is táraztam belőle télre.:)

Garnier Skin Naturals Intenzív Ápolás Vízmegkötő Hidratáló Testápoló Tej

Garnier Skin Naturals Intenzív Ápolás Vízmegkötő Hidratáló Testápoló Tej
2013. május 27.

Én nagyon megvagyok vele elégedve.Az Intensive 7 Days karitévajasa mellett ez is mindíg megtalálható a polcomon.Az illatát különösen szeretem,hidratálása is tökéletes,pedig extra száraz bőröm van,főleg a lábszáramon.Nem zsíros,könnyen beszívódik.Én nagyon szeretem.

L'Oréal Professionnel Série Expert Shine Blonde Shampoo

L'Oréal Professionnel Série Expert Shine Blonde Shampoo
2013. május 26.

Számomra a legjobb hamvasító.Évek óta ezt használom,és nagyon szeretem.Kellemes,lágy hamvasítást ad a hajamnak,és gyönyörűen csillogóvá varázsolja.Igaz nem olcsó,3000 ft körül van az ára,de nagyon sokáig elég,mivel én a sima samponommal keverem felesbe.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2013. május 6.

Annyira örülök hogy rátaláltam erre a púderre a krémmánia segítségével!Hosszú ideig a Clinique mattosító púderjét használtam,de mivel már túl drágának találtam,szerettem volna valamivel olcsóbbat,de közel olyan jót találni..Álmomban nem gondoltam volna,hogy ez még annál is jobb.Én csak magában használom hidratálókrém fölé,de így is porcelánbőrt csinál,szépen elfedi a kissebb bőrhibákat,és órákon át matt hatást biztosít.Az tetszik benne a legjobban hogy nincs semmi masz hatása,teljesen természetes hatást nyújt.A végeredmény gyönyörűszép bababőr!:-)

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág
2013. április 22.

Nincsenek még ráncaim,csak megelőzés és hidratálás céljából vettem.Arra tökéletes.Nagyon finom illata van,és egyáltalán nem csípi a szemem,mint sok más drága szemkrém.Szóval ár-érték arányban tökéletes!

Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder

Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder
2013. március 25.

Nagyon szeretem!Évek óta ezt használom,az alapozójával együtt.Igaz drága,viszont sokáig elég.Napi egyszeri használat mellett fél évet kibir.

Clinique Superbalanced Alapozó

Clinique Superbalanced Alapozó
2013. március 25.

Évek óta ezt használom.Számomra tökéletes!

Vichy Normaderm Öregedésgátló Arckrém

Vichy Normaderm Öregedésgátló Arckrém
2013. március 21.

2 hét használat után azt tudom mondani hogy nagyon jó.Persze csak és kizárólag zsíros,pattanásos bőrre,mint ahogy írja is.Ráncokat,mitteszereket sajnos egy krém sem fog eltüntetni,viszont megelőzésre tökéletes.Egészen más mint a sima normaderm,friss,könnyed krém-gél,nagyon tetszik az illata is.És ami a legjobb benne,hogy szinte egész napos mattítást ad.Nagyon kellemes csalódás volt számomra,mert az itteni véleményeket olvasva picit féltem megvenni,de örülök hogy kipróbáltam.Csak ajánlani tudom mindenkinek,aki zsíros,pattanásos arcbőrrel küzd.

Escada Cherry In The Air

Escada Cherry In The Air
2013. március 10.

Igazi csajos,tavaszi-nyári parfüm.Nagyon finom,cseresznyés illata van,és az üvegcséje is gyönyörű!Mindenki dícséri rajtam,fiúk-lányok egyaránt.:)Tartóssága közepes,ettől függetlenül jár az 5 pont.