Rencsike02

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Scholl Hidratáló Láb- és Körömápoló Krém

Scholl Hidratáló Láb- és Körömápoló Krém
2013. március 10.

Többféle lábkrémet kipróbáltam már,de mindíg visszatérek ehhez.2 naponta használom esténként,zoknit húzok rá,és reggelre nagyon puha talpakat kapok.Pedikűröst ez a krém sem helyettesíti,mint ahogy egyik sem szerintem,viszont hidratálásra tökéletes.

Scholl Extra Frisch Lábspray

Scholl Extra Frisch Lábspray
2013. március 10.

Tavaly nyáron használtam,szinte napi szinten,és nagyon elégedett voltam vele.Számomra a leghatásosabb az összes scholl közül.Az illata is nagyon jó.Csak ajánlani tudom!

Scholl Bőrkeményedés Puhító Krém

Scholl Bőrkeményedés Puhító Krém
2013. március 10.

Nagyon hatásos krém,de iszonyatosan büdös.:(Ezért csak 4 pont jár neki.

Treacle Moon That Vanillia Moment Bőrradír

Treacle Moon That Vanillia Moment Bőrradír
2012. november 22.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a testradírral.2 hete használom,heti 2 alkalommal,és a hátamon és mellkasomon lévő pici pattikat szinte teljesen eltüntette.És az illata is valami mesés!Csak ajánlani tudom!

Garnier Skin Naturals Hand Repair (régi)

Garnier Skin Naturals Hand Repair (régi)
2012. szeptember 10.

Legeslegjobb kézkrém télen!Neken nem hagy ragacsos érzetet maga után,pikk-pakk beszívódik.Nivea SOS-t és Neutrogénát is kipróbáltam,na azokat nem birtam elviselni a kezemen.Mintha egy plusz réteg lett volna rajtuk.Számomra ez a tökéletes kézkrém hideg időben.

Himalaya Herbals Frissítő Uborkás Szappan Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Frissítő Uborkás Szappan Zsíros Bőrre
2012. szeptember 7.

Nem gondoltam volna hogy egy párszáz forintos szappannál fogok leragadni,de így lett.Eddig Vichy normaderm lemosót használtam évekig,de nem igazán segített a zsíros,pattis bőrömön.Kb 2 hónapja találtam rá erre a termékre,és azóta csak ezt használom.Napi 2-szer reggel és este.A szennyeződést tökéletesen eltávolítja,pórusaim kissebbek lettek(amit egyáltalán nem tartotottam valószínűnek),és pattim sincs egy db se azóta.Nagyon szeretem!Csak ajánlani tudom mindenkinek,aki zsíros,pattanásos bőrrel küzd!

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi (régi)

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi (régi)
2012. szeptember 7.

Legjobb hajvégápoló amit ismerek!8 éve elválaszthatatlanok vagyunk egymástól:)Csodálatosan puha, fényes,és egészséges tőle a hajam.Az illatát pedig kifejezetten szeretem!

Nivea Pure Effect Control Shine! Mattító Krémzselé

Nivea Pure Effect Control Shine! Mattító Krémzselé
2012. szeptember 7.

Az itteni vélemények alapján vettem meg,és nagyon jól tettem.Nagyon jó kis krém.Évekig Vichy Promattot használtam,amitől már kb 2 óra mulva csillogott az arcom a T-vonalban.Ezzel reggel bekenem,és du-tánig simán birta még a nagy melegekben is,pedig nagyon zsíros bőröm van.Örülök hogy rátaláltam!

Dove Beauty Blossom Tusfürdő

Dove Beauty Blossom Tusfürdő
2012. szeptember 7.

Egyik nagy kedvencem a Dove tusik közül!Most nyáron csak ezt használtam.Iszonyú jó az illata,és pihe-puha bőröm lesz tőle.Reggeli zuhany után még du-tán is érezni az illatát.Párom mindíg megis jegyzi hogy milyen fincsi illatom van:)Élmény vele fürdeni!

Dove Nourishing Oil Care Leave-In Conditioning & Care Spray

Dove Nourishing Oil Care Leave-In Conditioning & Care Spray
2012. szeptember 7.

Évek óta Gliss Kurt használtam a hajamra,de amint megjelent ez a termékcsalád gondoltam váltok,mert imádom a Dove termékeit.És nem bántam meg,nagyon puha-fényes könnyen kezelhető lett tőle a hajam,és az illatáért egyszerűen odavagyok:)Nagyon jó kis termék!