Rencsike02

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Rich Nourishing Testápoló

Nivea Rich Nourishing Testápoló
2012. szeptember 4.

Nagyon nehéz krém,mégsem hidratált eléggé.Egy 400 m-st használtam el belőle,de nem fogom újra vásárolni.Reggeli zuhany után bekentem magam,és pár óra múlva a lábszáram már ki volt száradva.Nekem nem vált be.:(

Nivea Soft & Intensive Kényeztető Krémes Kézápoló

Nivea Soft & Intensive Kényeztető Krémes Kézápoló
2012. szeptember 4.

Kedvenc kézkrémem!Nagyon puha,lágy kezeim lesznek tőle.Gyorsan beszívódik,semmi ragacsos érzés nincs utána,és imádom az illatát,tipikus Nivea.Nagyon sokféle kézkrémet kipróbáltam már,de nálam ő a befutó.:)

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2012. szeptember 3.

Egyik kedvencem a Dove tusik mellett.Isteni az illata,nagyon jól habzik és a többi Babával ellentétben ez nem szárít.

Dove Intenzív Testápoló Bőrápoló Olajjal

Dove Intenzív Testápoló Bőrápoló Olajjal
2012. szeptember 3.

Nekem télen-nyáron tökéletes!Imádom a kézkrémjével együtt!

Dove Intesive Kézkrém

Dove Intesive Kézkrém
2012. szeptember 3.

Nagyon jó kézkrém,nekem bevált.Gyorsan fölszívódik,nincs zsíros utóérzet,megfelelően hidratál,és nagyon fincsi illata van!Én nagyon szeretem, a testápolójával együtt tökéletes páros nekem télen-nyáron az extra száraz bőrömre.

Dove Nourishing Oil Care Express Hajpakolás

Dove Nourishing Oil Care Express Hajpakolás
2012. szeptember 3.

Nagyon szeretem ezt a termékcsaládot!Már az első használat után iszonyatosan puha,selymes tapintású lett tőle a hajam.És egyáltalán nem gubancolódik.Én imádom!:)

Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

2012. szeptember 3.

Nagyon szeretem!Nekem a karitévajas van meg,nagyon jól hidratálja az extra száraz bőrömet.Finom puha,és selymes tapintású tőle a bőröm.Nem ragad,azonnal beszívódik.Télen szerintem kevés lesz,akkor szeretem a testesebb krémeket,de tavasztól őszig tökéletes.