Reni1227

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Eucerin DermoPurifyer Aktív Éjszakai Arcápoló

Eucerin DermoPurifyer Aktív Éjszakai Arcápoló
2016. február 9.

Ez a krém maga a csoda! :)

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor
2016. február 9.

Nagyon érzékeny a hónaljam, de ez egyáltalán nem irritálja.. imádom az illatát.. :)

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2016. február 9.

A hozzá tartozó fixáló púderrel használom, és tökéletesek együtt.
Nekem a legvilágosabb is kicsit sötét a bőröm színéhez, kár, hogy csak ennyi árnyalatban kapható..
Amikor felkentem abszolút egy könnyű, már-már alig érezhető, mégis jó fedést biztosító végeredményt kaptam.
Pici negatívum, hogy sok kell belőle, mert elég sűrű a textúrája, és kicsit nehéz egyenletesen eloszlatni a bőrön.. de minden csak gyakorlás kérdése. :)

Vichy Dermablend Fixáló Púder

Vichy Dermablend Fixáló Púder
2016. február 9.

Még csak párszor használtam, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon szépen lemattítja a bőrt, és tartós.
Ami benne van szivacs, én sajnos nem tudok vele dolgozni.. de ecsettel gyönyörű a végeredmény. :)

Vichy Normaderm Night Detox Éjszakai Arckrém

Vichy Normaderm Night Detox Éjszakai Arckrém
2016. február 9.

Imádom a Vichyt, ezért beruháztam egy ilyen krémre is.. hátra végre találok valamit a problémámra.
Röviden tömören csak annyit, hogy senki ne vegye meg ezt a krémet.. borzalom!!!
Bekentem vele éjszakára az arcom, nagyon vékony rétegben.. mire reggel felkeltem olyan érzésem volt, mint ha az arcom nem kapna levegőt, nagyon kifényesedett, mintha nyáron a negyven fokba leizzadtam volna. :DD Arról nem is beszélve, hogy gyulladt pattanások keletkeztek a bőrömön tőle..

Kallos LAB35 Kényeztető Hajerősítő Pakolás

Kallos LAB35 Kényeztető Hajerősítő Pakolás
2016. január 19.

Nem igazán vagyok oda a Kallos termékekért, de valamiért ezt mégis megvettem. Egyáltalán nem vártam tőle csodát, mégis csodát tett a hajammal. Imádom, az illata is nagyon jó.. már a harmadik tubussal használom.

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2016. január 19.

Imádom ezt az arclemosót, még csak két hete használom.. de egy jó darabig tuti nem fogok áttérni másra!
Az illatával vannak gondjaim, engem nagyon irritál..

Britney Spears Believe

Britney Spears Believe
2015. október 28.

Már kb. három éve ezt az illatot használom. Mindenki megdicséri, nagyon tartós illat.. egész nap érezni. (egy fújás elég belőle)
Nálam örök kedvenc!

L'Oreal Color Riche L'Ombre Pure Szemhéjpúder

L'Oreal Color Riche L'Ombre Pure Szemhéjpúder
2015. október 28.

Nekem a 301-es árnyalat van meg. Először megijedtem az állagától, mert egy picit puha, olyan furcsán mozog amikor belenyúlok az ecsettel. :D De a pigmentáltsága mindenért kárpótol, ilyen szép színű szemhéjpúderem talán még soha nem volt.
Csak ajánlani tudom!

Catrice Kohl Kajal Szemceruza

Catrice Kohl Kajal Szemceruza
2015. október 28.

Nekem a 070 Take The Greyhound és a 190 Cleopetrol árnyalatok vannak meg. Mind a kettőt imádom, főleg az előbbit. A felső szempillasoromat szoktam vele kihúzni, egyáltalán nem kopik, nem kenődik el. Eddigi legjobb ceruzáim! :)