reni24

Regisztráció dátuma: 2015. április 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Occitane Herbae Kézkrém

L'Occitane Herbae Kézkrém
2019. október 23.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet. Az illata valami fenomenális. Gyorsan beszívódik, sokáig megmarad az illata a bőrön és nagyon jól hidratál. Bár nagy hidegbe még nem próbáltam, de szerintem ott is megfogja állni a helyét. A környezetembe mindenkinek tetszik az illata. Újra vevős.

Barnängen Oil Intense Shower Cream Krémtusfürdő

Barnängen Oil Intense Shower Cream Krémtusfürdő
2019. szeptember 6.

Az egyik legjobb tusfürdő amit valaha használtam. Nagyon jó illata van, sokáig meg marad a bőrömön, állaga krémes. Jól tisztítja a bőrt, kellemes puha bőrt hagy használata után. Egyetlen negatívum nálam az ára, de nagyon sokáig elég.

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő
2019. május 24.

Nagyon szeretem a yamuna termékeit, ez a termék sem kivétel. Nagyon finom illata van ami a fürdés után is megmarad. Használata után a bőröm puha és sima lesz. Számomra az ára borsós, ezért csak 4 csillagot kap tőlem.

Oriflame The One A-Z Cream Hydra SPF30 Krém

Oriflame The One A-Z Cream Hydra SPF30 Krém
2019. május 19.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket! Amit nagyon szépen köszönök.

A termék előtt nem igazán használtam Oriflames terméket. De ebbe a termékbe nem csalódtam, végre találtam egy olyan bb krémet ami nem okoz irritációt az arcbőrömön. Igaz hogy nincs magas fedése, de akinek nincs szüksége rá annak bátran ajánlom, hogy próbálja ki. A világos arcbőrömhöz a Fair árnyalatot rendeltem és tökéletesen passzol hozzá. Az pedig hogy 30-as fényvédő is van benne egy plusz pont nálam mivel így tavaszra is tökéletes.

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab
2019. február 16.

Több helyen láttam ezt a terméket és gondoltam én is kipróbálom. HIBA volt, mert bár az illata elég kellemes, de a zuhanyzás után néhány perccel már nem lehettet érezni azt, valamint a hatásával se vagyok megelégedve. Nekem ez a termék egy nagy csalódás volt.

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On
2019. február 16.

Nagyon szeretem, az illata isteni és a hatása is nagyon jó, bár az igazi próbatétel nálam ha nyáron is így véd az izzadságszag ellen. Ez az első biobaza dezodor amit kipróbáltam, de biztos nem az utolsó. Ár/érték arányban az egyik legjobb alumminium mentes dezodor számomra.

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra
2018. december 29.

Sajnos kénytelen vagyok szárazsampont használni, ha nem akarok naponta mosni hajat. Nagyon sok félét kipróbáltam már az olcsóbbtól a drágábbig, de nekem ez váltbe eddig a lejobban. Kitudom vele tolni 2 napig a hajmosást. Nem keményedik meg tőle a hajam, egy negatívum amit nem szeretek benne, hogy az egész kezem barna lesz tőle, de a hatása miatt megéri. Számomra ez egy csillagos ötös termék.

Uriage Silky Body Testápoló Tej

Uriage Silky Body Testápoló Tej
2018. december 8.

Krémmánia beauty boxban jutottam hozzá. Azóta nagyon megszerettem ezt a testápolót. Számomra a legfontosabb szempont hogy ne irritálja a börőmet az adott termék amit használok, mivel nagyon érzékeny börőm van. Szerencsére nem is teszi. Az ára egy kicsit húzós, viszont sokáig elég, így szerintem megéri az árát. Hamar beszívodik, nem hagy ragacsos érzetett a börőmön használat után és jól hidratál.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2018. december 8.

A sok pozitív vélemény miatt vettem meg, kár volt. Néhányszor használtam, így lehet hogy korán vonok le következtetést, de nekem nagyon nem bírja a börőm, annak ellenére, hogy érzékeny allergiás bőrre való. A használata után pattanások jellenek meg az arcomon. Ezért inkább kézmosásra használtam el. Pénzkidobás volt.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. november 12.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Nekem zsíros, pattanásos és extra érzékeny bőröm van. Szerencsére az érzékeny bőrömet nem irritálja, pattanás utáni hegeken nagyon sokat segít. A bőröm zsírosságán nem vettem észre hogy segített volna de ennek ellenére teljesen meg vagyok vele elégedve. Ár/érték arányba tejesen megéri.