Best of Beauty 2019

Reni39946

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Anastasia Beverly Hills Norvina Eye Shadow Palette

Anastasia Beverly Hills Norvina Eye Shadow Palette
2018. október 19.

Lila mániás vagyok, így egyértelmű volt, hogy ez a paletta az enyém lesz. Több ABH palettám és egyéb sminktermékem is van, nagyon szeretem a színvonalát a márkának. A színek jól pigmentáltak, könnyen eldolgozhatók. Szerintem nem porzik jobban bármelyik ABH palettánál. Nekem kifejezetten tetszik, hogy nem annyira extravagáns a színösszeállítás, mint amilyennek elsőre tűnik, ugyanis, a néhány (gyönyörű) lilás, rózsaszínes árnyalatot kivéve, ez egy natúr paletta.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2018. augusztus 14.

Hú, ő az, akit imádtam és nagyot csalódtam benne. Amikor megvettem az első ilyen spirált, instant szerelembe estem vele, így kb két hét múlva vettem mégegyet, kuponnapokon. A másodikat szépen félretettem, de alig múlt el néhány hét, már elő kellett vennem, hiszen az első beszáradt. Naponta használok szempillaspirált, de olyannal még soha nem találkoztam, ami 4-5 hét után annyira beszáradt volna, hogy használhatatlanná vált. Gondoltam először, hogy biztosan épp egy selejtet sikerült kifogni, vagy talán nem jól zártam le használat után, de nem bánkódtam, mert volt másik. Csakhogy a második se bírta sokáig, így harmadikra már nem fizettem be. Kb két és fél hónap alatt fogyasztottam el a kettőt. Nekem ő lett volna a tökéletes, ami ár-érték arányban is jó, de bebukta a dolgot ezzel. Azóta gondolkodom, hogy megveszem a TF Better than Sex spirált, amit állítólag ez dupeol, de még nem sikerült rábeszélni magam erre.
Azért nem pontozom le jobban, mert amíg használni tudtam, addig tényleg imádtam, csak hát rövidre lett fogva a románcunk. :/

ColourPop No Filter Concealer

ColourPop No Filter Concealer
2018. augusztus 14.

Egyáltalán nem hozott lázba a megjelenése, de amióta megvásároltam, nagyon megszerettem. Nem lett egy "élninemtudoknélküle" csodaszer számomra, de ha legközelebb rendelek a márkától és lesz még $6 a kosaramban, újra benevezek rá.

Becca Shimmering Skin Perfector

Becca Shimmering Skin Perfector
2018. augusztus 14.

Se veled, se nélküled viszonyom van ezzel a termékkel. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy highlighterként, minden fölé még nem mertem használni, mert általában amikor sminkelek, az valamilyen alkalomra készül, ritkán terméktesztelésre és nem szeretném, hogy az egész bázis totálkáros legyen, mert ez a krém elmozdította azt. Alapozóval keverve viszont már többször használtam. Természetes fényt ad az arcnak, így nyáron nagyon jól mutat (Rosegold árnyalat tulajdonosa vagyok egyébként).
Updatelni fogom még ezt a bejegyzést, ha sikerült rávennem magam, hogy szokványos highlighterként is használjam. Szerintem az fogja majd eldönteni, hogy szeretem vagy sem ezt a terméket.

Laura Mercier Foundation Primer

Laura Mercier Foundation Primer
2018. augusztus 14.

Szeretem ezt a primert. Nálam már általában az nagy pozitívum, ha nem irritálja a bőröm, de ha még az alapozó tartósságában vagy egyenletes eloszlatásában is nagyon szép munkát végez, az maga a csoda. Ez az alapozó úgy néz ki, a hidratáláson kívül is ad némi pluszt az említettekből.

Urban Decay Vice Metal Meets Matte Lipstick Palette

Urban Decay Vice Metal Meets Matte Lipstick Palette
2018. augusztus 14.

Az az igazság, hogy eredetileg az ABH rúzspalettára gyűjtögettem, s végül azért ezt vásároltam meg, mert le volt árazva. Nem bántam meg. Fontos volt számomra a tartósság, illetve, hogy a színek hordhatóak és keverhetőek legyenek. Ezeknek a feltételeknek mind megfelel a paletta, úgyhogy egyelőre biztosan nem csorgatom a nyálam az ABH palettája után. Az meg csak ráadás, hogy két finishű (metál és matt) paletta. ;)

Urban Decay Vice Lipstick

Urban Decay Vice Lipstick
2018. augusztus 14.

Stark Naked árnyalatot szereztem be. Ez ugyebár egy világosabb barnás nude, ami általában nem kifejezetten áll jól, ezt mégis bátran merem magában is felkenni. Az igazsághoz viszont, az is hozzá tartozik, hogy legtöbször ombre ajkat készítek vele, s valamilyen sötétebb szájceruzát vagy rúzst használok az ajkaim peremén, ezt pedig a belső részen. Nagyon jól pigmentált, teljes fedésű, matt rúzs, ami mindezek mellett nagyon kényelmes is. Nem szárítja az ajkaimat és hosszan tart is.
Azóta sikerült lecsapnom a BunBun nevű árnyalatra is és az is imádom.

NYX Prismatic Eyeshadow

NYX Prismatic Eyeshadow
2018. augusztus 14.

Először a Mermaid nevű árnyalatot vásároltam meg, bár nem azért mert annyira vágytam rá, csupán próbára, mivel épp le volt árazva. Aztán azt vettem észre, hogy állandóan olyan sminket szeretnék készíteni, amiben használni tudom a kis drágát, így eldöntöttem, hogy beszerzek még legalább egyet. Másodjára a Frostbite nevűre esett a választás, de már a bevásárlólistámra került azóta több másik árnyalat is.

Anastasia Beverly Hills Stick Foundation

Anastasia Beverly Hills Stick Foundation
2018. augusztus 14.

Amíg maguk a konkrét alapozók ugyanebből a termékcsaládból egyáltalán nem hoznak lázba, a kontúr annál inkább. Nagyon szeretem a krémkontúrokat, nekem nagyon beváltak. Régóta szerettem volna már kipróbálni ezt a kis terméket, szerencsére nem okozott csalódást. Mivel nagyon szépen lehet vele dolgozni, olyanoknak is ajánlom, akik eddig féltek a krémkontúroktól. Próbáltam már szivaccsal és ecsettel, különféle bázisokra is és mindenhogy nagyon szépen lehet vele dolgozni. Egyre jobban szeretem ezt a márkát, ha még lehet ennél is jobban szeretni, hisz eddig akármit próbáltam, minden toplistás lett nálam.

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+
2018. augusztus 14.

Kb. két hete használom és eddig nagyon tetszik. Imádom az illatát, kényelmes és sokáig tart a bőrömön. Nem irritál és szépen is fed. Közepes fedése ellenére a legtöbb bőrhibám (pirosság) elrejti és a legjobb benne, hogy valamennyire építhető is, a nagyobb fedés érdekében. Remélem, továbbra is jóban lesznek a bőrömmel és végre kimondhatom majd, hogy megvan az igazim. :D