Reni39946

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

NYX High Definition HD Pirosító

NYX High Definition HD Pirosító
2017. április 19.

Sok jót hallottam ezekrôl a pirosítókról, s az egyik kedvenc vloggerem hatására választottam a Soft Spoken nevû árnyalatot. Rendeltem, így postán érkezett, s mikor elôször swatcholtam, elszomorodtam, hogy fog ez mutatni rajtam, mikor semmi színe... Na, itt tévedtem! Gyönyörûen mutat az arcon. Nem tolakodó, nem leszek bohóc tôle, üde színt kap az arcom. Kíváncsi lettem más árnyalatokra is, mert bizony az én példányom símán bírta a strapát hosszú órákig, egész nap.

NYX Bright Idea Illuminating Stick

NYX Bright Idea Illuminating Stick
2017. április 19.

Szülinapomra kaptam a Pearl Pink Lace nevû highlighter árnyalatot. Elôször picit szkeptikus voltam, mert elég halványnak tûnt, de nagyon megszerettem. Nem az a világûrben is világító cucc, viszont hétköznapokra, visszafogottabb sminkhez gyönyörû. Kifejezetten tetszik a rózsaszínes árnyalat, sûrûn használom a szemhéjamra is.

Velnea Hand And Nail Balm

Velnea Hand And Nail Balm
2017. április 18.

Párommal közösen használtuk, pontosabban inkább ő mint én, mert nekem az illata annyira nem jött be. Csodát nem tett a kezünkkel, de az tény, hogy a decemberi-januári időszakban is szépen teljesített.

ColourPop Ultra Satin Lip

ColourPop Ultra Satin Lip
2017. április 18.

Az első apró csalódásom a márkától. Az Alyssa árnyalat van meg és nagyon szép a színe, tetszik ahogy áll. A gondom néhány óra elteltével kezdődik, amikor furcsán összegyűlik a festék az ajkaim belső részén. Elég undin néz ki, mint akinek durván repedeznek az ajkai...
Mivel a márka eddig csak maximum pozitív csalódást okozott, nem adom fel ezzel a szájrúzzsal sem a dolgot. Lehet, az én hibám, hogy így viselkedik az ajkaimon, talán a sminkelés előtt felkent (viszont rúzsozás előtt gondosan letörölt) ajakápoló maradványaival nem tud csak együttműködni?! Mindenesetre próbálkozok majd másik ajakbalzsammal és minden nélkül is.

NYX Butter Gloss

NYX Butter Gloss
2017. április 18.

A Creme Brulee árnyalatot vásároltam meg. Nincs egyáltalán szájfényem, csak rúzsaim és ajakápolóim vannak, de szerettem volna egy szájfényt is, amivel például csillogóbbá tehetem a szép matt rúzsokat is. Csomó utánajárás után választottam ezt a színt. A Nyx szájfényeknek amúgy is jó a hírük, így az nem volt kérdéses hogy legalább egyet beszerzek a márkától, csak arra voltam kíváncsi, melyik az az árnyalat, amelyik a legjobban együtt tud működni a rúzsokkal. Sokaknak ez a Creme Brulee árnyalat vált be, így én is ezt választottam. Őszintén, nekem annyira tetszik már önmagában is, hogy eddig csak magában használtam, mivel nincs meg olyan régóta. Szerintem tuti jót fog mutatni rúzs felett is, így emiatt nem aggódom.
Kellemes a viselete, isteni az illata és gyönyörű! *.* Első "felnőtt" szájfénynek tökéletes! :)

NYX Avant Pop! Eyeshadow Palette

NYX Avant Pop! Eyeshadow Palette
2017. április 18.

Hát... ez némely high end sminkemet is kenterbe veri. A Nouveau Chic paletta van meg. A színek szuperek - nyílván ezért is választottam - de tartósak is és gazdagon pigmentáltak. Könnyű őket felvinni és eldolgozni. Még a világosabb árnyalatok is nagyon szépen látszanak. Picit talán porol, de egyáltalán nem zavaróan.

NYX Lip Lingerie Lipstick

NYX Lip Lingerie Lipstick
2017. április 18.

A Bedtime Flirt nevű árnyalat van meg. A színe tetszik és sokáig bírja az ajkaimon, magával a rúzzsal nincs bajom, nekem csak kicsit szárítja az ajkaimat, de nem zavaróan, viszont az applikátorhoz ügyetlen vagyok... Csakis ezért vonok le pontot, egyébként szuper terméknek tartom. :D

Avon Mark Spectralash Szempillaspirál

Avon Mark Spectralash Szempillaspirál
2017. április 10.

UPDATE: Visszaküldtem. A kettes fokozaton még csak-csak sikerült normális mennyiségű festéket felvinni, de az úgy összetapasztotta a pillákat, hogy alig tudtam javítani aztán. Nekem nem éri meg a vesződséget.

Húúú, nem voltak nagy elvárásaim, de azokat is nagyon alulmúlta. A 3-as fokozat használhatatlan, annyira összetapadnak tőle a pilláim. Próbálkozok még a 2-es fokozattal, mert az egyessel meg semmit nem tudtam kezdeni. Nekem a kefe se jön be. Nagy csalódás.

Ebelin Ecsettisztító Folyadék

Ebelin Ecsettisztító Folyadék
2017. április 7.

Egy ideig valamiért hanyagoltam a használatát, viszont néhány hete újra elővettem és nagyon megszerettem. Szerintem kellemes illatúak lesznek tőle az ecsetek és a rendes mosások közötti időt kitöltendő tisztításra tökéletesen megfelel.

Maybelline Color Sensational Rúzs

Maybelline Color Sensational Rúzs
2017. április 7.

A Coral Tonic árnyalatot választottam. Féltem, hogy fog állni, mert imádom az ilyen korallos, narancsos, élénk rózsaszínes árnyalatokat, de némelyik annyira furán áll, hogy az már fáj. Most szerencsémre nagyon tetszik az ajkaimra kenve is. :D
Sok jót hallottam róla és ezért rögtön tesztelni is kezdtem, ahogy megvettem. Nos, nagyon szépen pigemntált és tényleg tartós. Ivást, evést símán bírja. Idővel és főleg evés után természetesen, megkopik, de azt egyenletesen teszi és halványan ugyan, de hihetetlenül sokáig még látható marad. Nekem gyorsan elnyerte a szívem.