Reni39946

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Zoeva 126 Luxe Cheek Finish Pirosító Ecset

Zoeva 126 Luxe Cheek Finish Pirosító Ecset
2018. augusztus 14.

Vagy 5 pirosítóecsetem van, de egyik se volt eddig az igazi. Sok jót olvastam erről az ecsetről és tetszett a képek alapján is, így első adandó alkalommal meg is vásároltam. Nem okozott csalódást, nagyon tetszik. Akinek nem gond a kicsit keményebb ecset, annak bátran ajánlom.

Ofra Professional Makeup Palette - Blush

Ofra Professional Makeup Palette - Blush
2018. április 26.

A kicsit sötétebb árnyalatokat ugyan még nem próbáltam, mivel elég világos a bőröm, viszont a Pink Lady, Crazy Pink, B-29, Apricot, Candy Apple és a Pink Satin nevű árnyalatok mind levettek a lábamról. Közülük a Crazy Pink és a Candy Apple a két nagy kedvenc. A próbált árnyalatok mind nagyon pigmentáltak. Óvatosan kell velük bánni, de ha túlzásba is esnénk, könnyű korrigálni a hibát.

Yves Rocher Plaisirs Nature Bourbon Vanília Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Bourbon Vanília Hab- és Tusfürdő
2018. április 26.

Kicsit félve vettem meg, az olyan vélemények miatt, mik szerint nem tart az illata a bőrőn. Szerencsére az én bőrömön még másnap is érezni. Imádom az illatát. Már nagyon rég kinéztem magamnak, de csak most szereztem be. Ha legközelebb vásárolok, megnézem az illatcsalád többi tagját is, hisz nekem, mint vaníliaillat-rajongónak, azt hiszem ez kötelező.

BH Cosmetics Floral Blush Duo Cheek Color

BH Cosmetics Floral Blush Duo Cheek Color
2018. április 26.

A Caribbean Coral nevű árnyalatot szereztem be. Első használat után instant szerelem lett. Imádom a pirosítókat és sok van belőlük, de ez az árnyalat egy álom.

BH Cosmetics 120 Színű Paletta (1. kiadás)

BH Cosmetics 120 Színű Paletta (1. kiadás)
2018. április 26.

Mivel rengeteg színt tartalmaz, még nem volt szerencsém az összeset kipróbálni. Azok közül viszont, amiket eddig használtam, eggyel sem volt bajom. Jól pigmentált, intenzív színek. Véleményem szerint ár-érték arányban nagyon megéri ez a paletta.

Joico Blond Life Masque

Joico Blond Life Masque
2018. április 10.

Többször vásároltam már újra és nagyon szeretem. Most mégis úgy döntöttem, mással is próbálkozok, aminek kicsit jobb az ára.
Egy éve használom körülbelül. A hajam szép lett tőle, mégse érzem hogy csodaszer lenne (bár lehet, csak megszoktam a jót).
A 4 csillagot az ára miatt kapja.

Vichy Liftactiv Supreme Normál és Kombinált Bőrre

Vichy Liftactiv Supreme Normál és Kombinált Bőrre
2018. március 13.

UPDATE: Amióta rendszeresen használom, a bőröm teljesen megváltozott. Igaz, most zsírosodik, de a korpás szeborreának nyoma sincs. Néhány dolgot változtattam a bőrápolási rutinomban, de szerintem ennek a krémnak nagyon sok köze van ahhoz, hogy ennyit javult a bőröm. A véleményem olyannyira megváltozott, hogy szerintem újra fogom venni, a legnagyobb kiszerelésben. Persze, előtte hagyok néhány napo vagy hetet, hogy visszaromlik vagy sem a bőröm, s ha nem, akkor mégsem ő volt a jótevő. De most megadom a maximumot neki, aztán majd meglátom. :)

Kis kiszerelésben van meg, s egy másik hidratáló fölé használom. Meglepő módon a kettő együtt eddig bevált. Nem ragyásodok, nincs bajom. Minimális mennyiséget használok belőle, mivel alkoholt tartalmaz. Nem hiszem, hogy veszek belőle nagy kiszerelést, az összetevői miatt, de ezt a picit elhasználom, ha továbbra se lesz bajom tőle. :)

NYX Vivid Brights Szemhéjtus

NYX Vivid Brights Szemhéjtus
2018. március 13.

Nagyon szeretem a szemhéjtusokat, de a fekete olyan egyhangú. Régóta szemezek már egy ilyen színes szemhéjtussal és néhány hete be is szereztem a Violet árnyalatot. Szerencsére nem irritálta a szemem, nagyon sokáig bírja a szememen és habár eddig szinte mindig tusceruzát használtam, az ecsettel meglepően könnyen boldogultam. Azóta már be is szereztem az Envy (sötétzöld) nevű árnyalatot is. Szerintem nincs megállás most számomra, mind kell. :D

Bruno Banani No Limits EDT

Bruno Banani No Limits EDT
2018. március 13.

Külföldi utazás előtt vettem észre, hogy nincs egy kisebb csomagolású parfümöm se, így ahelyett hogy az aktuális 100 ml - szinte tele üveg - kedvencemet cipeltem volna, egy régebbi parfümöt vittem magammal - amiben pár csepp volt csak - így az első napon ki is fogyott. Az első drogériába szaladtam be és röptében próbáltam választani egy kis üveg parfümöt és valahogy beleszerettem ennek az illatába. Szeretem az édes, gyümölcsös illatokat. Pozitív csalódás, hogy sokáig bírja a bőrömön, így egyáltalán nem lett melléfogás a hirtelen felindulásból történt vásárlásom.

ColourPop Lux Lipstick

ColourPop Lux Lipstick
2018. március 2.

Első körben (mostmár bátran mondok/írok ilyet) két színt rendeltem, a Still Crazy (mályvás rózsaszín) és a Money Side Up (visszafogottabb pinkes) nevű árnyalatokat. Imádom őket! Az én ajkaimon nagyon sokáig bírják, kaját is simán túlélik. Az illata is nagyon bejön és kellemes érzés a viselete. Nem tudok rosszat mondani rá. Számomra ezzel a rúzzsal csak a nem megfelelő szín választása miatt lehet kellemetlenség, egyébként nagy kedvenc.