Reni39946

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2017. január 22.

Egy kellemes arany highlightert kerestem, ezért vettem. Jó véleményeket olvastam itt is róla, s már csak az ára miatt sem szerettem volna elszalasztani a lehetőséget, hogy kipróbáljam, így "valahogy" becsúszott a kosaramba. :) Nem bántam meg, hisz használom és szeretem. Engem picit zavar ez a mini csomagolás, de azért annyira nem, hogy ne vegyem meg az ezüst változatát.

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2017. január 22.

Egy másik púdert szerettem volna, de mivel az éppen nem volt, erre esett a választásom. Szépen teszi a dolgát. Nem mondhatok róla semmi rosszat, de egyelőre nem hiszem hogy újraveszem, még keresem az igazit.

Essence Light Up Your Face Luminizer

Essence Light Up Your Face Luminizer
2017. január 22.

Eléggé csillog, főleg a rozé nevű szín (középső), de nekem még elmegy. Szerintem, ezt nyáron azért majd jobban ki tudom használni. A nude és a golden bézs árnyalatokkal nincs különösebb gondom.

Essence I Love Nude Szemhéjpúder

Essence I Love Nude Szemhéjpúder
2017. január 22.

Én is az újsággal kaptam. Tetszik a szín és nincs gondom a tartósságával sem. Alapszínnek használom és szépen lehet rá építeni.

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
2017. január 22.

Egy csomagban kaptam. Egyszer kipróbáltam és mivel annyira nem jött be, sokáig nem is használtam, gondoltam, majd odaadom valakinek. Aztán fogyóban volt a használatban levő szempillaspirálom és adtam neki mégegy esélyt. Nem életem spirálja, de nem olyan rossz, mint ahogy először gondoltam. Kicsit rá kell dolgozni, hogy elérjem vele a számomra megfelelő hatást, de nekem egyébként is rövidek, vékonyak és világosak a pilláim, szóval ez eddig mindegyik szempillaspirállal így volt. Azért kap 3 csillagot, mert ha nem figyelek, nagyon összecsomósítja az egyébként is ritka szempilláimat és ha sokáig van fönt, a nap végére panda macit csinál belőlem.

the Balm Nude'tude Eyeshadow Palette

the Balm Nude'tude Eyeshadow Palette
2017. január 22.

Nagyon szeretem. A színek szépek, jól pigmentáltak. Semmi rosszat nem tudok róla mondani. Sokáig a pasis párját vadásztam, de a képek alapján valahogy ennek a csajos változatnak a színei mégiscsak közelebb állnak hozzám.

Too Faced Chocolate Bar Eye Shadow Collection

Too Faced Chocolate Bar Eye Shadow Collection
2017. január 22.

Amióta megvan, vissza kell fognom magam, hogy ne mindig csak ezt használjam. Imádom, úgy ahogy van. Az illata isteni, a színekről és a minőségről is csak szuperlatívuszokban lehet beszélni! :)

Avon Luck La Vie EDP

Avon Luck La Vie EDP
2017. január 21.

Nemrég szereztem, akciósan. Eredetileg el akartam adni, vagy odaajándékozni valakinek, így ki se bontottam. Tegnap aztán, valami hirtelen ötlettől vezérelve mégis kibontottam és befújtam magam. Beleszerettem. Ma volt rajtam először egész napra. Volt már tartósabb parfümöm, de nagyon tetszik, kellemes az illata, az üvege pedig irtó cuki, már ezért is megérte. :)

Bioderma Sensibio D.S.+ Anti-Récidive Krém

Bioderma Sensibio D.S.+ Anti-Récidive Krém
2017. január 21.

Néhány hete használom, bőrgyógyászati javaslatra. Eddig nagyon szépen tette a dolgát az arcomon. Napi szinten használom a szeborreás, hámló, piros, gyulladt bőrömre. Nem tett csodát az első használat után, de így, nagyjából 2 hét után már látom a változást. Kevésbé hámlik a bőröm, nem húzódik és nem is olyan piros már és szerintem, ezeken még javítani fog. Nekem kifejezetten tetszik a kicsit hígabb állaga, hisz elég keveset is használni belőle és nem hagy nehézkes, ragacsos érzést maga után. Picit húzós az ára (én nagyjából 5000-ért vettem), főleg hogy napi szinten kell használnom, de mivel takarékosan lehet kenegetni az állaga miatt, szerintem nagyon megéri.

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2017. január 21.

Még csak néhány alkalommal használtam a 02-es, Perfect Match árnyalatot, és eddig 100%-osan meg vagyok elégedve vele. Ár-érték arányban meg szerintem verhetetlen. Tervezek venni még más árnyalatokat is, remélem, mindegyik ilyen jó lesz. Nem szárítja az ajkam és a vártakhoz képest sokáig a helyén marad. Kicsit szkeptikus voltam a márkával kapcsolatban, hisz olyan olcsó, de ez már nem az első termék amit próbáltam tőlük és eddig szinte minden kipróbált cucc pozitív csalódás volt.