Reni39946

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bite Beauty The Perfect Bite Amuse Bouche Lipstick Set

Bite Beauty The Perfect Bite Amuse Bouche Lipstick Set
2018. február 22.

Amikor megrendeltem ezt szettet, azt gondoltam, majd eladom, vagy elajándékozom valakinek a piros (Cayenne) rúzst. Amikor megjött, sajnáltam megbontani a szettet. Aztán kipróbáltam... Imádom!
De nem csak ezt, mindegyiket. A két világosabb árnyalatért vettem meg, viszont nem tudom, hogy történt ez, de az összes árnyalat volt már rajtam többször.
Jól pigmentáltak, tartósak, kellemes a viseletük. Nem hiába szeretik őket sokan.
Az egyetlen baj ezzel a szettel, hogy elég picik a rúzsok. Még soha nem használtam el egyetlen rúzst sem, de úgy érzem, őket gyorsan elfogyasztom. :(

Bite Beauty Amuse Bouche Lipstick

Bite Beauty Amuse Bouche Lipstick
2018. február 22.

The Perfect Bite Amuse Bouche Lipstick Set van meg. Régóta szerettem volna kipróbálni már, mert sokan imádják. Nagyon tetszenek, de a tartósságuk miatt nem tudok 5 csillagot adni. Lehet, ennél is jobban megszeretem majd és változik a véleményem, de jelenleg emiatt megy a pontlevonás. Amúgy hihetetlenül jól pigmentált, nagyon szépek a színek, jó a fedése és ennyire kényelmes rúzs rég volt már az ajkaimon.
Ecsettel bombabiztos. Az eslő benyomás óta csak jobban megszerettem. Jár az 5 csillag.

Tarte Limited-Edition Blush Bliss Palette

Tarte Limited-Edition Blush Bliss Palette
2018. február 22.

A csomagolására ha lehetne, még 5 csillagot adnék. Amikor először láttam képen, azt gondoltam, giccses, de élőben gyönyörűszép. a tükör benne pedig óriási.
Az az érdekes ezzel a palettával kapcsolatban, hogy amire azt hittem, a legtöbbet fogom használni, eddig sokkal kevesebb alkalommal nyúltam hozzá, mint az először kirívónak gondolt árnyalatokhoz.
A Genuine árnyalatról gondoltam, hogy nálam a befutó, viszont a hidegebb tónusú breathtaking és a melegebb, mélyebb lovable lett a nagy szerelem. Első használata előtt féltem a graceful árnyalattól, mivel enyhén csillámos, de egyáltalán nem gagyi, nem hagy csillámpóni lenyomatot az orcán, viszont ezzel ügyesen kell bánni, nem a no makeup makeup napokra való. :)

Tarte Amazonian Clay 12-Hour Blush

Tarte Amazonian Clay 12-Hour Blush
2018. február 22.

A limitált kiadású négyes paletta van meg és nagyon megszerettem őket. Egyébként is jókat hallani a Tarte pirosítókról, de amíg az ember nem próbálja ki, addig nem tudhatja. Ez az egyetlen pirosító, ami sok órán át bírja rajtam. Imádom a pirosítókat, néha túlzásba is esek velük, mégis olyan gyorsan eltűnnek az arcomról. Ez viszont, bírja a strapát.

Bdellium Tools Studio 957 Precision Kabuki

Bdellium Tools Studio 957 Precision Kabuki
2018. február 20.

Nagyon sok bajom van a bőrömmel és ezért folyamatosan vadászom, mivel tudok javítani rajta. A kencéken kívül az eszközeimet is pròbálom helyesen megválogatni. Első használatnál sikerült beleszeretnem ebbe az ecsetbe. Először is, nem irritálta a bőröm, másodszor pedig, életemben először egész napra szinte hibátlan arcbőrt tudtam varázsolni magamnak. Nyílván a sikerhez az alapozónak és az alá használt krémeknek is közük van, de ez az ecset tette fel az i-re a pontot. Mostmar csak ezzel fogom felvinni az alapozót.

Nivea Aqua Effect Ápoló Arctisztító Kendő Száraz és Érzékeny Bőrre

Nivea Aqua Effect Ápoló Arctisztító Kendő Száraz és Érzékeny Bőrre
2018. február 14.

Ajándékba kaptam egy csomaggal és eléggé meglepett. A márka néhány terméke nagyon irritálja a bőröm, így szinte soha nem választok semmit tőlük. Egyszer nem volt itthon más, így kénytelen voltam ezt a csomag kendőt használni. Meglepődtem, hogy nem olyan rossz, mint amilyennek gondoltam. Nem egy csodaszer és kétlem, hogy magamnak veszek ilyet, de a kapott csomagból már csak egy-kettő maradt, így tőlem egy közepes értékelést kap.

EcoTools Makeup Brush Shampoo 1311 - Ecsettisztító Sampon

EcoTools Makeup Brush Shampoo 1311 - Ecsettisztító Sampon
2018. február 9.

Régóta használom már ezt a terméket és meg vagyok vele elégedve. Szépen kitisztítja az ecseteket, nem keményít, viszont jó illatúvá varázsol. Kicsit körülményes a beszerzése, de megéri.

Tartelette Tease Clay Palette

Tartelette Tease Clay Palette
2018. január 31.

Nagyon régóta megvan már ez a mini paletta, de sajnos elég keveset használom. Közepes értékelést kap, mivel szépek a színek és kis kompakt, de a világos színek valahogy nem látszanak meg a bőrömön (pedig elég világos). A közepes tónusú és sötétebb színeket szeretem és használom. Mostanában kezdem ismét felfedezni magamnak, lehet majd változik a véleményem is róla. :)

Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture EDP

Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture EDP
2018. január 15.

Szerelem. Imádom az illatát. Hosszas megfontolás, rengeteg vélemény, utánajárás és mintavásárlás után vettem meg. Nagyon szeretném, ha egy icipicit tovább érezném az illatát, de annyira szeretem, hogy nem érdekelne az sem, ha naponta 50x kellene befújni magam.

Benefit Dandelion Brightening Finishing Powder

Benefit Dandelion Brightening Finishing Powder
2018. január 15.

A Galiforniával együtt szoktam használni, mert magában nem nagyon látszik a bőrömön. A kettő együtt szuper, szerintem, ha enyhe, mégis bájos pírt szeretnénk.