Reni39946

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Benefit GALifornia Powder Blush

Benefit GALifornia Powder Blush
2018. január 15.

Az illata isteni. A színe csodás. Az én bőrömön a tartóssága lehetne jobb is, de annyira szeretem, hogy ezt nem tudom felróni neki. Sötétebb bőrtónusúaknak is szuperül áll, fiatalos, gyönyörű.

Benefit Rockateur Blush

Benefit Rockateur Blush
2018. január 15.

Az az igazság, hogy eddig keveset használtam. A minap fedeztem fel, hogy mennyire szép is a színe, pedig már egy éve megvan a Cheek Parade palettám. Néhányszor használtam, nagyon tetszett, de most valahogy sikerült beleszeretnem. Nagyon természetes hatású, kellemesen, nem hivalkodóan fényes és nagyon jó illatú.

Benefit Hoola Lite Matte Bronzer

Benefit Hoola Lite Matte Bronzer
2018. január 15.

A Cheek Parade palettában van meg, a sötétebb bronzosítóval egyetemben. Az az igazság, hogy a sima Hoola nekem jobban bejön, de ezt is nagyon gyakran használom, általában a másikkal együtt, magában csak ritkán. A termékkel nincs bajom, csupán nem nagyon látszik az egészen fehér bőrömön sem, így leginkább csak enyhe lágyításra használom.

Benefit Hoola Bronzing Powder

Benefit Hoola Bronzing Powder
2018. január 15.

Nagyon sokat használom és nagyon szeretem. Palettában van meg a másik, világosabb bronzosítóval és együtt is sokszor használom őket. A sminkem alapdarabja mégis ez az árnyalat. Picit porol, így óvatosan kell használni. Kellemes az illata, de a legfontosabb, hogy szépen simul a bőrön, nem foltos, eldolgozható.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2018. január 15.

Karácsonyra kaptam a Velvet Teddy árnyalatot. Természetesen, nem csalódtam. Eddig is pontosan tudtam, hogy a márka rúzsai nem hiába ikonikusak. Ezután se fogok a gyűjtésükbe kezdeni, de az biztos, hogy még néhány árnyalatot beszerzek.

Guerlain Terracotta Bronzing Powder

Guerlain Terracotta Bronzing Powder
2018. január 15.

Nagyon szép és tartós, természetes hatású, szinte már tökéletes. Amiért számomra mégsem, mivel nagyon drága. Szóval, igenis van olyan olcsóbb bronzosító is, ami legalább ennyire szuper, mégsem kerül egy vagyonba. Nálam csupán ezért megy mínuszba egy csillag.

Kat Von D Tattoo Liner

Kat Von D Tattoo Liner
2017. november 21.

Nagyon sok csalódáson vagyok túl, ami a szemhéjtusokat illeti. Errôl nagyon jókat hallottam, így rá esett a választás. 14 órán át viseltem, nem knôdött, nem maszatolódott, a felvitele könnyû volt, ami annak is köszönhetô, hogy nagyon jó az applikátora. Engem eddig meggyôzött. Ha még az erôssége is hosszan kitart (ennyi pénzért remélem így lesz), akkor újra fogom venni.

RCMA No Color Púder

RCMA No Color Púder
2017. november 15.

Régóta szemezek már vele. Megnyugodtam az első használat után, hogy igenis, olyan jó, mint amilyennek mondják. Mindezt egy fél használat után írom, hiszen csak a szemem alatt és a bőrhibák eltüntetésére használt korrektorra vittem fel. Kíváncsi vagyok, hogyan teljesít, amikor az egész arcomon használom, de nem hiszem, hogy csalódni fogok benne.

Anastasia Beverly Hills Subculture

Anastasia Beverly Hills Subculture
2017. november 15.

Mivel a Modern Renaissance számomra a nagy kedvenc, sokat vacilláltam, hogy bevállaljam, vagy sem ezt a palettát. Nem a színek, mindinkább a megosztó vélemények miatt voltam kicsit bizonytalan. De aztán azért szereztem mégis meg, mert annyira vágytam rá, hogy végső elhatározásomban a negatív kommentek se ingattak meg. Első használat után látszik, hogy icipicit porolósabb, mint a nagytesó, de egyáltalá nem vészes és korántsem olyan gáz, ahogy egyes bloggerek és vloggerek beállították. A színek jól és könnyen stírozhatóak, minimális mennyiség is elég ahhoz, hogy intenzív legyen a hatása. A színek gyönyörűek. Jó vásárnak tartom és máris a top 5 palettához tartozik nálam.

Charlotte Tilbury Matte Revolution Lipstick

Charlotte Tilbury Matte Revolution Lipstick
2017. november 15.

Sajnos csak egy mintát sikerült kipróbálni a minap, de most az a bajom, hogy mindenáron szeretném beszerezni a normál verzióját is. A Secret Salma nevű árnyalathoz volt szerencsém és nagyon, nagyon megtetszett. De nem csak a színbe lettem szerelmes, hanem az egészbe, úgy ahogy van. Hidratálta az ajkaimat, miközben órákig a helyén maradt. Vannak hasonlóan jó rúzsaim, dehát, ami jó, arra mindenképp le kell csapni. :D