Reni39946

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

ColourPop x My Little Pony Palette

ColourPop x My Little Pony Palette
2017. november 3.

Nem vettem meg az eddig ColourPop palettákat, de a pónik miatt erre lecsaptam. Szerencsére nem csalódtam. Több monóm van már a márkától, amiket imádok, s a palettával sincs másként. Ezek picit kisebbek, mint az említett monók, de semmiképp nem von le értékükből ez a tény. Nem úgy vásároltam a palettát, hogy minden nap szerettem volna használni, viszont meglepetésemre, annyi szemsminket ki lehet belőle hozni, hogy egy-egy árnyalatot napi szinten lehet használni. Tetszik a színösszeállítás és az is, hogy különlegesebb árnyalatok is vannak.

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál
2017. október 17.

Olvasva a negatív véleményeket elgondolkodtat a dolog, hogy lehet, csak a szempilla alapozó miatt tetszik annyira?! Na, mindegy. A saját meglátásom szerint nem rossz. Használtam már mindenféle szempillaspirált, s ez kifejezetten tetszik, bár primer = szempillaszérum nélkül még nem használtam, azzal viszont gyönyörű pillákat varázsol. :)

ColourPop Pressed Powder Highlighter

ColourPop Pressed Powder Highlighter
2017. szeptember 28.

Sok jót hallottam a Here Kitty Kitty nevű árnyalatról, így ez is bekerült a kosaramba. A kompaktot választottam, mivel amíg a szemhéjfestékeknél a monók helyett inkább a mágneses palettákat részesítem előnyben, ennek a mérete inkább felel meg egy jó kis kompaktban. Nagyon örülök a választásomnak. Szép, erős műanyag tartóban kaptam, amiben egy az egész cucc méretéhez képest nagy tükör is helyet foglal.
A highlighter maga az oldalon "meleg elefántcsontszín"-ként van definiálva, aminek meg is felel a szín. Krémes, jól pigmentált, én nagyon apró, finom csillámokat látok benne. Mindenképp egy hordható színnek mondanám, ezért is kap maximális pontot. :)

ColourPop Brow Pencil

ColourPop Brow Pencil
2017. szeptember 28.

Nagyon nehezen szántam rá magam, hogy rendeljek egy szemöldökterméket. Élőben is sokszor nehéz választani, hát még kép alapján neten... Ma megérkezett a Honey Blonde nevű árnyalat. Szerencsére egész jól eltaláltam. Talán nem pontosan ez az én színem, de a ColourPop színválasztékából mindenképp jó választásnak tűnik. Meglepődtem, milyen kis vékony cucc, hogy szinte félek, kettétöröm. Icipici mínusz pont nálam, hogy nem lehet visszatekerni, de így legalább tuti nagyon óvatos vagyok vele.
A termék maga első használat után nagyon tetszik. Kellemes az állaga, nem túl kemény, nem túl puha, tökéletes. Könnyű vele dolgozni, s ez többnyire pont annak tudható be, hogy ennyire vékonyka. Engem nagyon megnyert, s ezért az árért szerintem többször meg fogom vásárolni.

Rimmel 60 Seconds Chameleon Colour Collection By Rita Ora Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Chameleon Colour Collection By Rita Ora Körömlakk
2017. szeptember 27.

2 napja van fent a lilás árnyalatú, úgyhogy a tartósságáról még nem szólhatok, viszont tuti nem szárad gyorsan, pedig közepes vastagságú rétegben szoktam felvinni. Mondjuk, ettől még mindig nagyon szép és szeretem és szeretném majd beszerezni a zöldes árnyalatot is.

UPDATE:
Elajándékoztam. Sehogy se tudom csíkozás nélkül felvinni magamnak ezeket a metálos lakkokat, úgyhogy inkább odaadtam a barátnőmnek.

Douglas XS Silky Cleansing Milk

Douglas XS Silky Cleansing Milk
2017. szeptember 27.

A legnagyobb méretet vettem meg, leárazva. Jól teljesíti a dolgát, bár nem tökéletes. Nekem csípja a szemem és a szemfestékkel meggyűlik a baja, de legalább nagyobb részét eltávolítja a sminknek.

UPDATE:
Újabban kénytelen vagyok hanyagolni a használatát, mert elegem van az állandó szemfájdalomból, amit még talán el is viselnék, ha rendesen leszedné a festéket, de ezt nem teszi meg...

Sephora Stylographic Classic Line High Precision Felt Liner

Sephora Stylographic Classic Line High Precision Felt Liner
2017. szeptember 27.

Vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Az applikátorfej nagyon jó, könnyű használni, nehéz vele elbénázni a vonalat, tényleg tartós a szemen, de nem mondanám vízállónak. Maga a festék viszont, nagyon nedves, ezért nem egyenletes és sötét a színe, enyhén csíkoz. Kíváncsi leszek, vajon beszárad majd egy idő után (mert már történt velem ilyen). Nem rossz, de nem hiszem, hogy újraveszem, mert ha fekete szemhéjtust vásárolok, akkor azt szeretném, ha az egy igazi mélyfekete lenne, teljes fedéssel... (Megjegyzem, amikor Sephorában a tesztert próbáltam, jobb fedésű volt...)

Úgy döntöttem, teljesen lepontozom. Kuka. Kb 2-3 hétig tudtam használni, aztán eltűnt a fedése és valami sötét víz lett belőle..

Urban Decay Eyeshadow Primer Potion Anti-Aging

Urban Decay Eyeshadow Primer Potion Anti-Aging
2017. szeptember 13.

Egyelőre 3 csillag, aztán majd meglátjuk, javul e a viszonyunk. Első használatnál az aplikátoron alig volt anyag, jól visszatömködtem, de csak nem tapadt meg több rajta, de így legalább vigyáznak, hogy spóroljak vele... Azt hallottam ezekről a termékekről, hogy nem ragadnak be, egyenletesek és jól fednek. Nos, vagy az én bőröm szívja be túlságosan, vagy pont olyan színű mint a szemhéjam (vagy csak tényleg olyan keveset sikerült felvinni), hogy alig látszott valami belőle. Aztán ami meg is látszott, az egy csík volt a mélyítővonalamban, ennyit arról hogy nem ragad...Viszont azért nem pontozom le jobban, mert a dolgát végül csinálta, a szemsminkem ennyire élénken még soha nem maradt meg órákkal a felvitel után. Vegyesek jelenleg az érzéseim, remélem, sikerül majd összebarátkoznunk.

Urban Decay Naked Skin Shapeshifter

Urban Decay Naked Skin Shapeshifter
2017. szeptember 13.

A világosabb palettát szereztem be. A krémkontúr részén eszméletlenül pigmentáltak a színek, nagyon óvatosan kell vele bánni, de ha véletlenül mégis belemászunk, akkor sincs gond, könnyen és szepen el lehet dolgozni. A por részével fixálom a krémes alapot, bombabiztossá téve a kontúrt. Órákkal később a smink ugyanúgy nézett ki, mint mikor felvittem az arcomra. Engem eddig meggyőzött, remélem, nem lesz csalódás vele ezek után se. :)

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2017. augusztus 22.

Nagyon szeretem az ABH termékeket és a ceruza után költséghatékonyabbnak véltem egy pomádét beszerezni. Mindkettő termékből a Blonde árnyalatot vásároltam meg, de színeknek közük nincs egymáshoz. A pomádé jóval sötétebb, mint a ceruza volt. Nem bánom és még így is jobban szeretem mint a ceruzát, mert nekem az túlságosan kemény volt, ezt viszont úgy viszem fel, ahogy akarom.