Reni39946

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Too Faced Hangover Replenishing Face Primer

Too Faced Hangover Replenishing Face Primer
2017. augusztus 22.

Csak egy mintám van belőle, de abból sikerült 3 alkalmat kisajtolni. Nem kellett különösebben igyekeznem a spórlással, mert kevés is elég belőle. A bőröm szinte beszippantja és akármelyik alapozót használtam utána, szépen együtt tudott mindegyikkel működni. Elég drágának tartom, de lehet egyszer bevállalom majd, mert ez a hígabb formula nekem sokkal jobban bejött, mint a púderesebb póruseltüntetős primereké, pedig elég tágak az arcomon a pórusok.

Paris Berlin La Fardsec

Paris Berlin La Fardsec
2017. augusztus 22.

Okker árnyalatban (RFS 39) szereztem be. Szőkéknek, barnáknak, zöld- és barna szeműeknek elengedhetetlen egy alkalmi sminknél, hogy egy leheletnyit használjunk belőle, mivel szépen eldolgozva, alig láthatóan is kiemeli, hangsúlyozza a szemet. Könnyű vele dolgozni, nem porol, nem kopik, szépen satírozható, a célnak tökéletes, amiért megvettem.

Paris Berlin Le Fluide Alapozó

Paris Berlin Le Fluide Alapozó
2017. augusztus 22.

Hosszantartó alapozó, amit könnyű használni. Problémás a bőröm, magamon is kipróbáltam és nem kellett csalódnom. Főként alkalmi sminkekhez szeretem használni, de magas fedése miatt hétköznapokra soha nem tenném fel.

Milani Make It Last Fixáló Spray

Milani Make It Last Fixáló Spray
2017. augusztus 8.

Nagyon jó termék. Az első flakonom végén járok, és valószínűleg újravevős lesz. Felváltva használtam az UD All Nighterrel és őszintén, én nem sok különbséget láttam közöttük - ez most nem összehasonlítás akarna lenni, csak szimplán megjegyzés, hogy a high end se tudott többet, mint ez, legalábbis az én bőrömön. :)

Sundance Med Ultra Sensitive Napozó Fluid SPF50

Sundance Med Ultra Sensitive Napozó Fluid SPF50
2017. július 17.

Valami fújós kiszerelést kerestem eredetileg, de mivel az épp nem volt, látva, hogy ez mindenféle érzékeny, meg problémás bőre jó, megvettem. Nem mondom, hogy megbántam volna, hisz az ígérteket teljesíti. Legalábbis, túlzottan ragyásak nem lettünk tőle és égni se égtünk le a napon, szóval elégedett vagyok vele. Az egyetlen ami zavar, hogy eszméletlenül zsíros a bőrön. Hiába tettünk a lehető legkevesebbet, és jól bedolgoztuk, akkor is zsírosak voltunk, ami egy kicsit zavaró tud lenni.

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette
2017. július 17.

Kezdem a rosszakkal, mert egyébként ez a paletta maga az álom. Nos, az árára nem térek ki, de ennyiért jobb ecsetre számítottam, ennyi. :D Maga a paletta eszméletlen. Sokáig tartott rábeszélni magam, de megérte. Picit porolnak a festékek, de ha ügyesen leütögetjük a felesleget az ecsetrő, tuti nem maszatolódik az arcra. Jól pigmentált, szépen satírozható, nagyon profi kis szett. :)

NYX Jumbo Szemceruza

NYX Jumbo Szemceruza
2017. július 10.

Egy külföldi oldalon féláron lehetett megvásárolni csomó árnyalatot, így lecsaptam párra. A világosabbak szépen helyt állnak a belső szemzug kiemelésénél, a színesebbeket, kicsit sötétebbeket pedig a szem alsó részénél szoktam használni. Gyakran csak szemhéjtussal húzom ki a szemem, s a felsőmhöz passzoló jumbo szemceruzával adok egy kis színt a sminkemnek a szemem alsó részén. Azért nem akp maximális pontot, mert némelyik árnyalat nem elég élénk.

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
2017. június 27.

Nagyjából egy hete használom és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Mivel extra érzékeny a bőröm, a hidratáló és primer között fényvédőt is használok, ami eléggé zsíros. Ez az alapozó szépen megbírkózik mindennel. Ilyen sok kence után nem várok nagy csodát, de órákig tartja magát, átfényesedés nélkül, aztán ugy 3-4 óra elteltével kezdi csak feladni a harcot, de mindezekkel együtt is ez eddig a legtartósabb alapozó. Átfényesedés után is bírja szinte egész nap. Tervezem természetesen, a zsíros alap nélkül is kipróbálni, és nagy reményeket fűzök hozzá. :)

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2017. június 27.

Személy szerint nem értek egyet azokkal a negatív véleményekkel, melyek szerint ócska, mindennapos illata van. Valószínű, embere is és emberének bőre is válogatja. Én kifejezetten imádom a vaníliás, édes karamelles ilatot a bőrömön, ami egész nap kitart és eszem ágában sincs szégyenkezni amiatt, hogy egy ilyen "alja" parfümöt is kedvelek. A környezetemben nincs senki, aki ezt használná és lehet, régen jártam már gimibe is ahhoz, hogy nálunk ne ez legyen a menő.

Sephora Collection Flawless Complexion Sponge

Sephora Collection Flawless Complexion Sponge
2017. június 27.

Korábban Real Techniques szivacsom volt és szó szerint rongyosra használtam. Az eredeti Beauty Blenderért mentem Sephorába, de meggondoltam magam és költséghatékonyan erre a szivacsra esett a választás. Sokkal keményebb mint az előző szivacsom, és "gumisabb", de nem mondanám rossznak. Mintha kevesebb terméket szívna be magába, ezért még plussz pontot is érdemelne. A négy csillag viszont azért megy, mert nem szeretem a formáját. Az a nagyon hegyes vég állandóan bezavar az alapozó eloszlatásánál. Szó, mi szó, jól jön a szemkörnyéken, de talán egy asszimetrikus formával könnyebb lenne dolgozni, arról nem is beszélve, hogy van egy másik csücske, ami önmagában is tökéletes lenne a szemkörnyékhez. :)