Reni39946

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

NYX Control Freak Eyebrow Gel

NYX Control Freak Eyebrow Gel
2017. június 27.

Nekem nagyon kevés szemöldököm van (sajnos), de pont ezért festem és rajzolom minden nap. Legelőőször a szálakról kopik le mindig a festék, a bőrről kevésbé, pont ezért vettem meg ezt a terméket, hogy tovább fennmaradjon a festék. Nagy változást magamon nem észleltem ugyan, de néhányszor használtam már másokon, akiknek van is szemöldökük és dicsérték. Neke így semlegesek az érzéseim, de az alapján, amit a vendégeim mondtak, megkapja a négy csillagot. :)

Benefit Cheek Parade

Benefit Cheek Parade
2017. június 8.

Nagyon régóta szemezek ezzel a palettával és nemrég beadtam a derekam, megvettem. Tegnap érkezett hozzám és nagy izgalommal ma ki is próbáltam. Azt már hallottam, hogy a sima Hoola bronzer nem olyan sötét, de nagyon kellemes csalódás ért, amikor felvittem az arcomra. Pont megfelelő a színe és szépen pigmentált (dehát ezt eddig is tudtuk - jó minőség). Természetesen, a Hoola Lite-ot se hagyhattam ki, csak épp hogy megnézzem. A két bronzosító elegye nekem a tökéletes!
Kicsit elszállva a bronzosítóktól, nagyon óvatosan nyúltam a pirosítókhoz. Az új Galifornia elsőre inkább fényt adott mint színt, de annyira dícsérik, próbálkozok majd még vele. A Dandelion viszont egy álom! Gyönyörű pinkes, matt színe van, leírhatatlan és nagyon tetszik. A Rockateur egyelőre kimaradt a próbából (azért már nem akartam mindent magamra kenni, ez is sok :D ), de úgyis updatelek majd. :)

e.l.f. Studio High Definition Undereye Setting Powder

e.l.f. Studio High Definition Undereye Setting Powder
2017. június 8.

Első használat után egy nagy WOW! :) Meglátjuk, hosszútávon marad szerelem, vagy csalódás lesz... Nekem néha lila csak a szemem alatti rész, de mindig teszek azért korrektort, amit fixálok. Egyelőre nagyon pozitív az élmény, mert nem ült bele az apró rándokba, ahogy eddig minden púder tette. Ha tartós is lesz a szemem alatt, akkor betárazok belőle. :)

e.l.f. Azonnali Antibakteriális Ecset Tisztító Spray

e.l.f. Azonnali Antibakteriális Ecset Tisztító Spray
2017. június 8.

Én sima tisztótónak vettem, két mosás közötti időre, de arra nem jó. Tisztítani csak minimálisan tisztít, viszont az illatát szeretem és fertőtlenítésre jó lesz. Azért kap 3 csillagot, mert olyan semleges vagyok vele. Olcsó volt, de nem csinálja, amiért vettem, de jó az illata, nem tudom, nem tudom... :D

Colourpop Créme Gel Colour

Colourpop Créme Gel Colour
2017. június 3.

A Mr. Bing árnyalatot rendeltem meg. Nekem bevált. A szín is nagyon tetszik. Az egyetlen hibája, hogy valóban picit kemény, de azért szépen el lehet dolgozni. Nem szárad túl és töredezik meg, nem pereg és nem maszatolódik - rajtam legalábbis. :)

Milani Prime Correct Corrects Redness + Pore-Minimizing Face Primer

Milani Prime Correct Corrects Redness + Pore-Minimizing Face Primer
2017. május 24.

Még kevés a tapasztalatom vele, így inkább az első benyomásaim írom le. Tetszik az állaga, nekem leginkább a Benefit Porefessionalhoz hasonlítható talán, meg a hatása is hasonló. Azért nem kap viszont maximális pontot, mert bizony én ettől zöldebbet vártam. Nem mondom, hogy felkeve egyáltalán nem zöldes, de nagyon enyhe a színe és ez nem semlegesíti a pirosságot az arcomon.

Tarte Tarteist Lip Paint

Tarte Tarteist Lip Paint
2017. május 22.

A Chill és az Inspo van meg eddig, deluxe méretben, a hozzájuk passzoló ceruzákkal (Vibes és Queen). Mindkettőnek nagyon tetszik a színe, de óvatosan kell velük bánni, mert nem egyenletes a fedésük - szerintem azért, mert elég sötét színek. Használatuk előtt tökéletes állapotba kell hozni az ajkaimat, egyébként úgy kiemelik a hibákat, hogy a holdról látni. Ezért ment le egy csillag. Viszont, többet nincs szívem levonni, mert ilyen kellemes, hidratáló matt rúzsom nincs mégegy (pedig van még jónéhány folyékony matt rúzsom). Már leadtam a rendelést egy harmadik árnyalatra is, úgyhogy ennyire elnézem neki a néha kicsit béna fedést. :D

eBay Brush Egg

eBay Brush Egg
2017. május 20.

Én is Aliexpressről szereztem be. Nem hiszem, hogy olyan sokban különbözne a márkás drágább verzióktól... Egyedüli bajom vele, hogy pici, de ez mindaddig nem is zavart, amíg nem láttam a kesztyűs és tapasztható testvéreit. :D

MakeUp Revolution The One Pirosító Stick

MakeUp Revolution The One Pirosító Stick
2017. május 19.

Először el akartam adni, de aztán azért gondoltam meg magam, mert ilyen hideg tónusú pirosítóm nincs és magamtól nem is biztos hogy vennék, ez meg ajándék volt az egyik vásárlásomhoz. Meg ilyen blush stickem sincs még. Azért nem kap maximum csillagot, mert amikor eloszlatom a bőrömön, nagyon elhalványul a szín, de ez lehet az árnyalat hibája is, hisz ez a legvilágosabb. Na, a lényeg, hogy eddig tetszik, de nem hiszem, hogy újravenném. :)

Maybelline Expression Kajal Szemceruza

Maybelline Expression Kajal Szemceruza
2017. május 19.

Óriási leárazáson vettem, így annyira nem bánta a pénztárcám, de én még ígyis bánom egy kicsit. A teszter egész erős volt, amikor végighúztam a kézfejemen, gondoltam ennyiért egynek megteszi. Na, nem tudom, mi van, de a sajátommal képtelen vagyok látható vonalat húzni, pedig már ledörgöltem a felső réteget róla. Így én addig a maszatolásáról nem tudok sokat mondani, amíg szín nem kerül a szememre. Engem nem csípett, mert nem a vízvonalamra kentem, hisz picit csillámos, így nem akartam hogy a szemembe menjen.