Reni39946

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Max Factor Miracle Match Foundation

Max Factor Miracle Match Foundation
2017. május 19.

Szülinapi ajándék volt. Eddig nem akartam felbontani, de csak odajutottam, hogy kipróbálom. :) Nekem egyáltalán nem maszkos a fedése, sőt inkább gyengének mondanám a másik két gyógyszertári alapozóm mellett. :O Eddig csak néhányszor használtam, és nem tudom, hogy az államon a pattanások a hormonok miatt (mert szoktak), vagy ettől jelentek meg. Mindenesetre kísérletezgetek még vele. Ami nekem a legzavaróbb benne, az a szaga. Már nem is mondhatom illatnak, mert annyira kellemetlen. Felkenve eltűnik, de amíg viszem fel, majdhogynem ökrődöm. Hacsak nem lesz különösebb bajom tőle, a szagát elviselve elhasználom, de tuti magamnak nem venném meg. :D

Rival de Loop Hydro Aqua Spray

Rival de Loop Hydro Aqua Spray
2017. május 19.

A permetezése tényleg elég gáz, és a hatása se tökéletes. Mondjuk, nekem elmegy, de nem venném újra. Smink előtt szoktam használni, de van hogy még utána felkenek egy réteg hidratálókrémet is, pedig ennek kiváltására, a gyorsabb haladás érdekében vettem... Az áráért viszont, szerintem nem olyan borzalmasan rossz. :)

Douglas XL Arctisztító Kendő

Douglas XL Arctisztító Kendő
2017. május 19.

Akciósan vettem, így ha rosszabb is lett volna a minősége, annyira nem bánnám. Tegnap kipróbáltam és meg vagyok vele elégedve. Nem viszi le 100%-osan a szemsminket, de a nagyobb részét eltávolíja. Azt azért hozzá kell tennem, hogy tegnap próbálgattam pár termékem és egy újjnyi fekete géles szemfesték volt rajtam, szóval ha ezzel megbírkózott, akkor a sima, mindennapos rutinsminkemmel szerintem nem lesz baja. :)

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor
2017. május 15.

Termékmintát kaptam és nagyon, nagyon tetszik az illata. Nem szeretem a fújós deókat, így elhasználom ugyan a mintát, de nem veszem meg normál méretben, stifttel szeretnék majd próbát tenni, hátha az is van ilyen jó.

Balea Bye Bye Unicorn Tusfürdő

Balea Bye Bye Unicorn Tusfürdő
2017. május 15.

Ismét a csomagolása miatt vettem meg, nem vártam sokat az unikornisos után és igazából, így nem is csalódtam... Nekem az illata nagyon hasonlít a már említett elődjéhez és ezzel nincs is bajom, szeretem az édes illatokat. A gondom csak annyi, hogy kb amint leöblítem, már el is tűnt a bőrömről az illata, nem valami tartós.

Tarte x grav3yardgirl Swampqueen Paletta

Tarte x grav3yardgirl Swampqueen Paletta
2017. május 14.

Update: Időközben rájöttem, hogy a Sweet Tea valóban bronzosító és egész jóféle. A szemhéjfestékekkel felhőtlen a boldogságunk, még mindig nagy a szerelem, viszont a pirosító is és a bronzosító is enyhén foltos a bőrömön. Szépen tudom ezt korrigálni, csak elsőre furán néz ki a felvitel után. A highlighter nagyon szép, de nekem nem lesz a kedvencem az apró csillámok miatt. Mindezek ellenére szuper kis paletta és semmiért nem cserélném el. :)

Hát ez a paletta is betalált nálam. A csomagolása is megérne egy ódát, mert eszméletlen, már csak a belső részen is ez az arany fémes borítás. Tetszik, hogy a tükör óriási és a kis felirat személyesebbé teszi. Az illata vetekszik a TF csokiséval, kellemesen édeskés. A Sweet Tea árnyaltot még eddig nem tudtam használni, mert félek, hogy pirosítónak nekem túl sötét lenne, de majd bronzosítónak fogom legközelebb kipróbálni. A szemfesték színei eszméletlenek és nagyon jól pigmentáltak. A Tarte palettáiról egyébként is csak jókat hallottam és ez is hozza a minőséget. Nekem az első termékem a márkától, sajnos, pedig nagyon tetszenek a termékeik és sajnálom, hogy nehezen lehet csak megvásárolni őket.

MakeUp Revolution Aqua Brow Tint Szemöldök Gél

MakeUp Revolution Aqua Brow Tint Szemöldök Gél
2017. május 14.

Nagy meglepetésemre szeretem ezt a terméket. Kicsit ódzkodtam tőle, de könnyű és egyszerű használni, tartós is. Azért kap 4 csillagot, mert nekem kicsit foltosan festi be a szemöldököm. Mondjuk, lehet ez az én ügyetlenségem miatt van, és ha így van, majd updatelek, de egyelőre nem felhőtlen még a kapcsolatunk. :)

Sigma E65 Small Angle

Sigma E65 Small Angle
2017. május 12.

Állítólag ez az egyik legjobb eyeliner ecset. Nos, ezzel a saját ízlésemhez viszonyítva nagyon is vitatkoznék. Nekem ez túl vastag ahhoz, hogy szép, precíz tusvonalat húzzak. Színes krémfestékeket is szoktam használni, azokhoz szuper, alsó szempillatőnél még szuperebb, akár a szemöldökre is lehet használni, de tusvonalat én ezzel nem húzok. Ezért is ment le egy csillag, mert csalódtam, hisz pont egy tusecsetet akartam volna beszerezni, de arra pont nem jó (legalábbis az én példányom).

Sigma E30 Pencil Brush

Sigma E30 Pencil Brush
2017. május 12.

Végre van egy ceruzaecsetem nekem is! :D Leginkább az alsó szempillatőnél szoktam használni, de belső szemzughoz, vagy a mozgó szemhéj felső részének kiemeléséhez is nagyon jó.

Sigma E35 Tapered Blending

Sigma E35 Tapered Blending
2017. május 12.

Nagyon szeretem, hogy nagy a feje és szépen lehet vele satírozni még akkor is, ha egy-egy sötétebb színnel kicsit túlzásba estünk. :) Egyetlen hátránya számomra az ára, viszont minden ecsetemre (még az olcsókra) is nagyon vigyázni szoktam, így remélem, sokáig velem lesz majd. :)