Reni39946

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Too Faced Sweet Peach Creamy Peach Oil Lip Gloss

Too Faced Sweet Peach Creamy Peach Oil Lip Gloss
2017. május 10.

A Natural Love palettával kaptam egy mini szájfényt Pure Peach árnyalatban. Nem szeretem a barackot, de a gyümölcs illatát igen, így a szájfény illata is tetszik. Kellemes viselni, nem ragad. Nagyon enyhén színez és nem az a kilóméterekről is látszó fényességet adó cucc, inkább szinte hidratálónak mondanám, nagyon enyhe, természetes fénye van.

Too Faced Natural Love Palette

Too Faced Natural Love Palette
2017. május 10.

Szerelem volt első látásra és ez a vonzalom megmaradt az első használat után is! Igaz, nem próbáltam még ki minden árnyalatot, de amiket eddig használtam, a márkához híven hozták a minőséget. Sokakkal ellentétben én pont a Bunny Nose nevű színért vagyok oda teljesen, a nevéről nem is beszélve, és nagy nyuszirajongóként az sem elhanyagolható, hogy a borítóján is van egy tapsifüles. :)
Ez csak a plussz, mert nyuszik nélkül is imádnivaló paletta és már nagyon vártam, hogy Európában is kapható legyen. A Chocolate Bar és a Peach paletta van meg még, s természetesen ezek nagy kedvenceim, így elég nagy elvárásokkal nyúltam ehhez a palettához, de ez "természetes szerelem" volt, csalódások nélkül. Akinek nincsenek meg a TooFaced minik és szereti a lágyabb romantikus színeket, mindenképp ajánlani tudom. A szép, enyhe színek mellett a sötétebb árnyalatok is helyet kaptak, így egy teljes szemsminket el tudunk készíteni vele, nem kell másik 3 palettából kölcsönözni sem. :)

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2017. május 7.

Először szuper élményem volt ezzel az alapozóval, azóta sikerült megútálni. Olyannyira besűrűsödött, hogy szinte lehetetlen egyenletesen eloszlatni az arcomon, foltos, maszatos leszek tőle, arról nem is beszélve, hogy nézek ki néhány óra viselés után. Kb 2-3 óra is elég ahhoz, hogy undorítóan nézzen ki az arcom, olyan rajta az alapozó, mintha le akarna peregni. Már a felvitelnél is púderes, maszkos a hatása, amit fixálóval se sikerült eddig eltüntetnem, pedig pont azért fújom be az arcom, hogy ne tűnjek olyan porosnak, festékesnek. Több primerrel és anélkül is próbáltam, de mindig ugyanazt a végeredményt kaptam. Elhasználom a tubusom, de tuti nem veszem újra... :/

ColourPop Pressed Powder Face Duo

ColourPop Pressed Powder Face Duo
2017. május 5.

Nagyon tetszett ránézésre is a The Knockout nevű duó, amikor pedig megérkezett, már első használatnál beleszerettem. Az Excuse My French nevű pirosító nagyon kellemes matt barackszín, jól pigmentált, óvatosan kell vele bánni. A Like to Watch nevű highlighter pedig nem mondható visszafogottnak, amiért nekem az egyik kedvencem lett. A highlighter is narancsos-barackos színű, mivel duokróm, így aranyra is húz. Ha nagyon óvatosak vagyunk vele, akkor hétköznapra is használható, de könnyű elszállni vele és vakító lesz, viszont a legérdekesebb, hogy akkor sem egy világító csíkként jelenik meg az arcon, hanem szépen belesimul a bőrbe, anélkül, hogy kiemelné a bőrhibákat. Még kísérletezgetni fogok vele, de remélem, töretlen marad szerelmünk. :D

Mudmasky Méregtelenítő, Gyógyító Arcmaszk Minden Bőrtípusra

Mudmasky Méregtelenítő, Gyógyító Arcmaszk Minden Bőrtípusra
2017. április 28.

Semmi extrát nem vettem észre a használata után. Legalább rosszabb nem lett a bőröm, meg lehet, valamennyire tisztította is, de nekem nem nagy durranás, az meg kifejezetten kényelmetlen volt, hogy a felvitele után csípett...

Uriage Termál Hidratáló Szérum Vízhiányos Arcbőrre

Uriage Termál Hidratáló Szérum Vízhiányos Arcbőrre
2017. április 28.

Nagyon szerettem a pixis mintát. Sokáig éreztem a hatását, gyorsan beszívódott, nagyon kellemes érzetet keltett, puha lett tőle a bőröm. Én is gondolkodom, hogy beszerzek egy normál kiszerelést is belőle.

Uriage Termál Hidratáló Arckrém - Light

Uriage Termál Hidratáló Arckrém - Light
2017. április 28.

Én is csak a mintát használtam, de felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban. Nekem "bajt" nem okozott, de a hidratáltsága sem tartott sokáig.

ColourPop Créme Gel Pencil

ColourPop Créme Gel Pencil
2017. április 26.

A Get Paid árnyalattal próbáltam szerencsét és nem csalódtam! :) Hihetetlenül pigmentált és nagyon tetszik a színe is, na meg nem mellesleg tartós is. Azt hiszem, beszerzek még néhány árnyalatot!

ColourPop Metallic Pressed Powder

ColourPop Metallic Pressed Powder
2017. április 26.

Nagyon könnyű velük dolgozni. Jól pigemntáltak, szépen satírozhatók. Eddig 3 árnyalat van meg. A Backseat nevű egy gyönyörű kék, metál szín. A SilverLining a nevével ellentétben nem ezüst, hanem egy matt finisű "piszkos" lila árnyalat. A Sauvage pedig egy duokróm barack, ami bizonyos szögből pinknek látszik. Nagyon szeretem mindegyiket és különlegesek is a színeik, biztosan beszerzek még néhányak a mágneses palettámba. :)

Too Faced Melted Liquified Long Wear Lipstick

Too Faced Melted Liquified Long Wear Lipstick
2017. április 21.

A Peony árnyalat van meg, és ha nem személyesen vettem volna Sephorában, tuti gyanakodnék, hogy hamisítvány... Imádom a színt, bár nem tartom higiénikusnak az applikátorát, attól még tetszik, jó az állaga, szerintem szuperül áll, de hogy nem long wear, az tuti. Rólam legalábbis fél-egy óra elteltével lekopik. :-( Ettôl még mindig imádom és nincs szívem többet levonni, de a márkát ismerve és a borsos árat kifizetve többet vártam...