renike517

Regisztráció dátuma: 2018. január 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. január 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Apricot Rosemary Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Apricot Rosemary Hab- és Tusfürdő
2018. január 23.

Az én bőrömnek egyáltalán nem volt jó!Két nap után kiszárította és ekcémás lettem tőle újra!Sosem fogom megérteni azt,hogy miért írják rá hogy ilyen bio,olyan természetes anyagokból amikor telenyomják a krémet mesterséges parfümmel ami nálam is allergiás reakciót váltott ki!A két csillag csak az ára és az illata miatt jár!

Nonique Intenzív, Hidratáló 24H Arcápoló Krém

Nonique Intenzív, Hidratáló 24H Arcápoló Krém
2018. január 23.

Pár hónapja használom,de most fogok áttérni a tiszta vajakra!Sosem fogom megérteni azt,hogy miért írják rá hogy ilyen bio,olyan természetes anyagokból amikor telenyomják a krémet mesterséges parfümmel !Ez miatt fogok váltani,mert időnként kipirosodik tőle az arcom!
De ettől eltekintve nem rossz krém,bár a nagyon száraz bőrrel nem tud mit kezdeni!

Yves Rocher Nyom Nélküli Krémes Alapozó

Yves Rocher Nyom Nélküli Krémes Alapozó
2018. január 23.

Az én bőrömnek egyáltalán nem volt jó!Már ahogy felkentem is fullasztó érzést keltett a bőrömön az erős szaga miatt!Sosem fogom megérteni azt,hogy miért írják rá hogy ilyen bio,olyan természetes anyagokból amikor telenyomják a krémet mesterséges parfümmel ami nálam is allergiás reakciót váltott ki!Egyébként szépen fel lehet kenni,bár a bőrhibákkal nem igazán tud mit kezdeni!Beige színben vásároltam!

Alverde Mattifying Make-Up

Alverde Mattifying Make-Up
2018. január 23.

Az én bőrömnek egyáltalán nem volt jó!Már ahogy felkentem is fullasztó érzést keltett a bőrömön az erős szaga miatt!Sosem fogom megérteni azt,hogy miért írják rá hogy ilyen bio,olyan természetes anyagokból amikor telenyomják a krémet mesterséges parfümmel ami nálam is allergiás reakciót váltott ki!A két csillag csak az ára és az állaga miatt jár!
Nem fedi el a bőrhibákat és nem is lehet szépen elkenni!

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal