reny

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2015. február 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2015. február 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Density Advanced Sampon

L'Oreal Density Advanced Sampon
2019. május 29.

Elhasználtam egy nagy flakonnal, nagyon kiadós volt, a hatása is bejött ,csak az illata volt nekem fura,olyan régimódi 🙂 Most egy másik fajtát használok (serioxyl),de nem kizárt,hogy újraveszem ezt is. Notino-n elég kedvező áron ki lehet fogni.

SoftStar Rendkívül Puha Nedves Toalettpapír Sheavajjal

SoftStar Rendkívül Puha Nedves Toalettpapír Sheavajjal
2019. május 29.

Eddig három féle illatban próbáltuk,mindegyik nagyon kellemes,de talán ez a legfinomabb illatú. Extra puha, tényleg,nem szakad. Évekig dm-és nedves toalett papírt használtunk,azt hittem,annál nincs jobb,de van. Ezek a Müller-ben kaphatóak sokkal jobbak.

Dove Baby Rich Moisture Head To Toe Wash

Dove Baby Rich Moisture Head To Toe Wash
2019. május 29.

Saját részre vásároltam,és nagyon szeretem használni tusfurdőnek és kézmosáshoz is. Szerintem újraeszem,mivel nem szárít, kellemes illatú és praktikus a pumpált kiszerelés.

Sisley Eau De Sisley 2

Sisley Eau De Sisley 2
2019. május 28.

Egyik kedvenc illatom az utóbbi egy évben, nem tudom megunni,annyira friss,ropogós tisztaság illat. Biztos helye van a pipere asztalomon 😊
Csak azt bánom ,hogy korábban nem illatoltam meg,nagyon régen kerestem már ilyen illatot,aminek nem édes ,émelyítő cukorka a leszáradása. Nagyon unalmasak és egysíkúak a mai illatok,na ez nem az,ez nem tucat illat!😉

L'Oreal Professionnel Serioxyl Denser Hair Treatment

L'Oreal Professionnel Serioxyl Denser Hair Treatment
2019. május 28.

Nekem nagyon bevált,már a második flakononnal fogom elhasználni,igaz én nem használom minden nap , csak kb 2-3 alkalommal egy héten. Pajzsmirigy alulműködés miatt kezdett ritkulni a hajam,főleg a fejtetőn. Szedek rá gyógyszereket is,de úgy gondolom, hogy ez is segített a hajhullás megállításában. A samponjával együtt használom. Nekem nem szárítja a hajam,igaz zsírosodásra hajlamos hajam van.

L'Oreal Paris Professionnel Serioxyl Glucoboost

L'Oreal Paris Professionnel Serioxyl Glucoboost
2019. május 28.

Már használom egy ideje,a család többi tagjával együtt. Igazából a kék pipettás szérum volt az első,amit kipróbáltam, és nekem segített a hajhullásban. Az igazsághoz hozzá tartozik az is,hogy pajzsmirigy alulműködés miatt kezdett hullani a hajam, és erre gyógyszereket is szedek. Úgy gondolom mindkettő segített,mert már teljesen normalizálódott a hajhullás,igaz új haj koronám még nincs,de már az is szuper, hogy nem hullik.
A sampon egyébként egy kellemes zselés állagú,kék mentolos sampon, ami szuperul habzik, kellemesen hűsít,de nem túlzóan. A balzsamja picit zsírosít,azt annyira nem szeretem,de ez és a kék szérum szuper.

Kiehl's Ultimate Strength Hand Salve

Kiehl's Ultimate Strength Hand Salve
2019. február 6.

Nagy kedvenc lett nálunk ez a kézkrém.Ahogy beköszönt ősszel a hideg,egyből durva kiszáradásnak indul a kezünk a párommal, a kézfeje sebes is volt,hiába kentük más kézkrémmel. Aztán glamour napokon beruháztam egy ilyenre,és kb egy hét alatt rendbe tette a kisebesedett kezünket,körmök körüli részt is szépen hidratálja.Ami miatt még jobb,mint a többi kézkrém,hogy kézmosáskor nem mosódik le,valahogy olyan,mintha egy láthatatlan réteget képezne,de nem zsíros érzetű,vagy ragacsos. Elég naponta 1-2 bekenni,ahogy rendbe tette,onnantól elég a napi 1*,de akár kétnaponta is. Hihetetlenül jó.Így már bőven megéri az árát.És mivel nincs nőcis illata a férfiak is szeretik használni.

Kiehl's Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Kiehl's Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque
2018. november 11.

Az egyik legjobb maszk zsírososodásra hajlamos tág pórusú bőrre.Nagyon sok mennyiséget kapunk,szerintem évekig elég lesz,lehet,hogy előbb fog megromlani,mint elfogyni. Így az ára is elég kedvező. Szépen mattít, még másnap is kevésbé fénylik át a bőröm,ugyanakkor kíméletes is,hiszen nem szárítja ki a szárazabb részeket.

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF50 / PA+++

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF50 / PA+++
2018. november 11.

Kb féléve használom már,de nagyon vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Nekem a színe sem tetszik, az illata sem,nem valószínű,hogy újra veszem. Egyszer kétszer pattikat is okozott.Szerintem ha elfogy mást fogok kipróbálni.Egyedüli pozitívüm a fényvédelem,és hogy viszonylag gyorsan felszívódik.

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado
2018. november 11.

Nekem ez a krém nagyon nehezen ivódik be,pedig száraz a szemkörnyékem.Sokáig ragyacsos érzet. Nem jött be.