rétipipitér

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tesori D'oriente White Musk

Tesori D'oriente White Musk
2021. augusztus 18.

A fehér pézsma rajongója vagyok, sok hasonló illatom van és folyamatosan keresem az újakat. Az illat nem rossz, de rajtam kb 5 percig tart. Szerencse, hogy nem volt drága.

Oriflame Royal Velvet Regeneráló Éjszakai Krém

Oriflame Royal Velvet Regeneráló Éjszakai Krém
2013. január 23.

Nagyjából egy hónapja használom. Csomagolása igényes, a krém színe a lila tégellyel harmonizál - kissé lilás (de lehet, hogy ez csak optikai csalódás...?:), állaga finom, krémes,gazdag, illata nagyon kellemes. Élmény használni. Néha mégis olyan érzésem van, hogy nem hidratál/táplál eléggé - holott kombinált/zsíros a bőröm. Összességében egy 4-es, mert a finom illaton / igényes csomagoláson kívül nem sok pozitív hatását figyeltem meg, és az árát figyelembe véve ennél egy kicsit többet vártam.

Udate: több hónapos használat után be kell hogy lássam- ez nem az én pattanásra hajlamos bőrömre való... ezért csak 3 csillag részemről.
Viszont ez senkit ne kedvetlenítsen el - ez egy nagyon jó kis termék annak, akinek nincsenek pattanásproblémái.

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25
2012. december 17.

Ez az első BB krémem :) Tetszik a csomagolás, az illata is nagyon rendben van. Állaga kicsit folyékonyabb, mint vártam, de könnyen eldolgozható - én használok hidratálót alá, mert enélkül nagyon kiemeli a száraz részeket. Kb. 2 hónapos használat után úgy néz ki, hogy a bőröm kifejezetten szereti. 23-as árnyalatot rendeltem, amely nekem tökéletesen passzol a bőrszínemhez. Szeretem ezt a terméket, de azért ez sem csodaszer... Ár-érték arányban is korrekt. Összességében 4,5-öt adnék.

Kis kiegészítés: közepes a fedése, pattanásokat, hegeket nem takarja tökéletesen, korrektor kell hozzá.

Avon Arabian Glow Barnító Gyöngyök

Avon Arabian Glow Barnító Gyöngyök
2012. november 16.

Nagyon hosszú évek óta használom, azt hiszem már örök kedvenc marad. Természetes hatás, tartósság, könnyű felvitel (ecsettel,alapozó és púder fölé természetesen)....stb mi kell még? Nálam csillagos ötös

Avon True Arcpirosító Gyöngyök

Avon True Arcpirosító Gyöngyök
2012. november 16.

Nekem is van egy ilyenem és a bronzosító változata is megvan. Nagyon bejön, szép kis fényt/színt ad, nálam 5-ös. A bronzosítót egy kicsit jobban szeretem egyébként, valahogy jobban illik a bőrszínemhez....

Balea Beauty Effect Eye Lift Serum (régi)

Balea Beauty Effect Eye Lift Serum (régi)
2012. november 11.

Nekem is volt egy ilyen kencém régebben, akkor vettem amikor épp eléggé üres volt a pénztárcám- olcsón akartam valami jót venni, vagy legalábbis elfogadhatót- a "sehr gut" minősítést látva ezt választottam. Elképedve olvasom az itteni véleményeket... igaz, hogy nem egy nagy szám ez a termék, de nekem ennyire nem voltak rossz tapasztalataim. Gél-szerű állaga van, nem hidratál túl jól... ráncaim még nincsenek, úgyhogy azokkal nem csinált semmit, de ha lennének sem tüntette volna el őket- az fix. A bőröm elégé olajos, ritka eset, hogy valami csípné- ez sem csípte. nem tud semmi extrát ez a szérum, csak a minimális hidratálást... egy 3-ast érdemel részemről. Elfogyott, de nem fogom újra vásárolni - vannak ennél sokkal jobb termékek ebben az árkategóriában - azóta már megtanultam.....

L'Oreal Nutri-Gold Extra-tápláló Gazdag Éjszakai Krém

L'Oreal Nutri-Gold Extra-tápláló Gazdag Éjszakai Krém
2012. november 8.

Nagyon zsíros krém, extra száraz bőrre jó lehet. Nekem túl sok, túl nehéz, és nem hidratál megfelelően. Nem veszem újra.

L'Oreal Nutri-Gold Szemkörnyékápoló

L'Oreal Nutri-Gold Szemkörnyékápoló
2012. november 8.

Elfogyott, de semmi extra.... nem venném újra. Táplálja a bőrt, de nem hidratál jól. Ugyanezt - sőt ennél többet- olcsóbb szemránckrémek is tudnak.

L'Oreal Nutri-Gold Extra-tápláló Gazdag Nappali Krém

L'Oreal Nutri-Gold Extra-tápláló Gazdag Nappali Krém
2012. november 8.

Pénzkidobás. Télen szeretem a gazdagabb krémeket, de ez túl sok. A gépzsír találó kifejezés- valaki írta itt alább... Nem szívódik be, fehér zsíros csíkokban marad a bőrön. Az igényes csomagolás és a reklám nagyon jól működött nálam... megvettem az egész termékcsaládot tavaly karácsonyra. Az éjszakai és a szemránckrém valamivel jobb. Ezt a kencét végül lábkrémként használtam el....

Catrice Prime And Fine Áttetsző Porpúder

Catrice Prime And Fine Áttetsző Porpúder
2012. november 8.

Vettem egyet... tetszik. Hihetetlen, de tényleg mattít-sokáig. Szinte az egész napot kibírja a zsírosodásra hajlamos bőrömön. Tovább friss marad, mint a MaxFactror CremePuff - hozzá kell tegyem MaxFactor rajongó vagyok. Egy kicsit furcsa, hogy fehér - valószínűleg ennek köszönhető, hogy világosítja az alapozót.Összességében tetszik. 1 hete használom - egyelőre 4est kap. Ha továbbra sem változik a véleményem, akkor megkapja az 5 csillagot hamarosan.

Update 05/11/2012: Tényleg jó, és egész nap tart a mattító - na azért nem 100%-osan- de egész jól... megkapja az 5 csillagot.