Reva03HU

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. március 10.

Én is azon kevesek közé tartozom, akik szerint ez az alapozó botrány. Radiroztam és hidratáltam alá, mégis maszhatású, sajnos rajtam oxidálódik is, valamint ilyen furcsán ragacsos is az arcbőröm fél-1 órával a használata után. Sajnálom,mert sokan szeretik,azt hittem Jolie Joker lesz nekem is,de tévedtem. Estére elhasználom,de nappalra kizárt.

Isana Young Active Clear Anti-Pickel Serum

Isana Young Active Clear Anti-Pickel Serum
2018. január 27.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is végső kétségbe esésemben vettem, de bevált. Szebb az arcom összképe. Gyorsan beszìvódik, könnyű krém. Mindenképp újra fogom venni.

Trend It Up Kontúrozó Paletta

Trend It Up Kontúrozó Paletta
2017. december 9.

Én a csillogó változatot vettem meg,és nem bántam meg. Csak highlight-nak használom, attól függ hogy melyik árnyalatot, hogy épp milyen a szem sminkem. Reggel felveszem,és délután is a helyén látom. Alverde sminkfixálót hasznalok, talán ez segít a kopás ellen. Szeretem!

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
2017. december 7.

Lovely classic paletta sokkal tartósabb vele. Simán kibírja a 8-9 órát, abszolút megéri,habár nincs összehasonlítási alapom, hiszen nem használtam még se másik szemhéj alapozót,se drágább palettát. Én szeretem.

Garnier Moisture + Freshness Szuper Hidratáló, Tisztító Textil Maszk

Garnier Moisture + Freshness Szuper Hidratáló, Tisztító Textil Maszk
2017. december 7.

Spa érzést garantálja a fürdősós, újságolvasós, hajpakolásos fürdőzés közben :) Hidratálni biztos hogy hidratál, főleg ha az előírt negyed óránál többre hagyom fent. A pattanásokkal kapcsolatban én már annak örülök, ha újakat nem csinál. Ára kicsit húzós, mondjuk egy RDL-hoz,vagy Baleahoz képest, de kb. ugyanazt tudják.

Rival de Loop Hydro Textil Mask

Rival de Loop Hydro Textil Mask
2017. december 7.

Nekem ez a kedvenc fátyolmaszkom. Nem tocsog az anyagtól, pont elég, mégis a bőrömnek maximálisan elég volt a kezelés. Leszedés után is maradt annyi, hogy tudtam masszírozni még. Puha volt utána az arcbőröm. Inkább két ilyet veszek a Garnieres árából.

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)
2017. december 7.

Első pillantásra sok anyag volt a kendőn,mégis beszivta a bőröm jócskán. Leszedés után se tartott sokaig, amíg a maradékot belemassziroztam a bőrömbe. Tapintásra a bőröm semmi extrát nem mutatott. Egy relaxáló estére jó volt, de inkább maradok a Rival de loop-nál, árkategóriájában.

Isana Beauty Care Lovely Eyes Szemkörnyékápoló

Isana Beauty Care Lovely Eyes Szemkörnyékápoló
2017. november 29.

Mintha az apró szemkörnyéki rancoskákat-ami mosolygasnál feltűnőbbek inkább- kicsit feltöltötte,de lehet bemagyarázom :) A nagyobbak makacsul ott maradtak..Nem irritál, önmegnyugtatásnak kíváló, hogy valamit kenek ezek ellen a szarkalábak ellen. :) Újra nem hiszem,hogy veszem, első ilyen funkciójú krémnek jó volt, de legközelebb árkategóriában feljebb megyek... Akkor lesz összehasonlìtási alapom is :)

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2017. november 22.

Szép, természetes hatást lehet vele elérni, de könnyű vele túlzásba esni. Tartós, nap végén látom a sminklemosó kendőn, de az én bőröm átcsillog rajta sajnos.

Balea Soft & Clear Ápoló Arctisztító Kendő Pattanásos Bőrre

Balea Soft & Clear Ápoló Arctisztító Kendő Pattanásos Bőrre
2017. november 20.

Én is nagyon szeretem! Másodjára vettem ugyan, de szemmel láthatóan tisztább az arcom. Ennek a termék családnak próbáltam már több tagját ( nappali arckrém, pattanás elleni gél stb) de a legnagyobb változást ennek a kendőnek köszönhetem! Napi rutinom része, könnyebben ráveszem magam reggel és néha napközben is, hogy ezzel áttöröljem az arcom, mint az arcmosásra...Megy az 5 csillag!