rexi19

Regisztráció dátuma: 2012. július 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Schauma Színvédő Sampon

Schauma Színvédő Sampon
2018. július 18.

Nekem bevált, egyelőre most ez a favorit nálam! Színvédelem szempontjából talán lehetne jobb (bár csokoládébarna hajam van, így mindig kopik általában, bármivel is mostam eddig). Viszont nem zsírosít és ez is nagy szó!

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék
2018. július 18.

Tegnap szereztem be a sok pozitív vélemény alapján. Az illata egyszerűen mennyei, imádom az ilyen édes illatokat! :) A hatásáról nem igazán tudok még nyilatkozni, mivel csak egyszer próbáltam, de akkor szuper fényes és egyenes lett a hajam. Remélem beválik, a fodrászkellékes boltba is dicsérte az eladó hölgy, és mindössze 2380 Ft volt a 250 ml. Megelőlegezem neki az 5 csillagot :)

Elséve Színvédő Sampon

Elséve Színvédő Sampon
2017. október 19.

Az itteni jó vélemények alapjan vettem meg, és mivel most ismét sötét a hajam, nem akartam, hogy hamar kikopjon belőle a szín, ezért beruháztam rá. Szerencsére glamour kuponnal vettem a nagyobb változatát, de meg az akciós arat se érte meg. Iszonyat módon csípte a fejbőrömet, irritálta utána napokig viszketett és be is korpasodott! Soha többet! Egyedüli pozitívum az illata, de azt bármelyik sampon hozni tudja kb.

Fa Rice Dry Izzadásgátló Golyós Dezodor

Fa Rice Dry Izzadásgátló Golyós Dezodor
2012. szeptember 6.

Nagyon rossz, én is csalódtam benne. 1pozitívum van benne, az pedig az illata, de azért az se nagy durranás...én nem ajánlom senkinek.

Kallos Tojás Sampon

Kallos Tojás Sampon
2012. szeptember 6.

Nagyoon jó! :) Leszedi a ricinusolajos pakolást 1 mosással így nem kell a többszöri lemosással bajlódnom. Az illata is szuper, 320Ft-ért vette anyukám az 1litert...hát elég nevetséges az ára, főleg úgy, hogy az 5x drágább társai sem teljesítenek jobban...Sőt....!

Londa Color Hajfesték

Londa Color Hajfesték
2012. szeptember 6.

A sötétbarnát vettem meg, mert csak ebből találtam sötétbarnát, meg hát ugye fő a változatosság, még sose próbáltam, de sok jót hallottam róla és az ára is teljesen korrekt.
Viszont a hajam elkezdte ledobni a szint és a teteje ahol a lenövésem volt tökre vöröses fényben :S Többen meg is jegyezték már, hogy sikerült a sötétbarnát vörösesre átfestenem. Nem egy csodaszer, egyszeri használatra tökéletes, de hosszabb távon biztos nem ezzel fogom festeni a hajam.

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2012. augusztus 28.

Szerintem ugyan olyan, mint a vazelin, csak épp ennek duplája az ára na meg finomabb az illata... Ez a kis tégely meg egyenesen borzalmas, nem lehet normálisan belenyúlni, mindig kaparászni kellett a körmöm alól. Pénzkidobás, 10000x inkább a vazelin!

Kallos Krémsampon Normál Hajra

Kallos Krémsampon Normál Hajra
2012. augusztus 28.

Kiszedi 1-2hajmosással a ricinusos hajpakolást, finom az illata, nagyon olcsó és sokáig elég. Én meg vagyok vele elégedve :)

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2012. augusztus 7.

Nagyon régóta használom a szempilláimra(kb. 2 éve) illetve a szemöldökömre. Régebben mindennap spiráloztam a szempillámat, amitől nagyon sok le is tőrt, kihullott. Rátaláltam erre az olajra, és kúraszerűen mindennap kentem vele esténként a pilláimat, és mellette elhagytam a szempillaspirált. Pár hónap alatt gyönyörű pilláim lettek, amit a kozmetikusom is mindig dicséri. :)) Mostanság már csak akkor kenem, ha eszembe jut. Viszont egy hátránya van(ami nem rég jött ki), hogy amikor belemegy a szemembe másnap reggel nekem is véreres és olyan fura érzés van a szememben.

Tavaly olvastam, hogy nem csak szempillára, hanem hajra is lehet alkalmazni...sok fórumon írták, hogy mennyit nőtt és mennyivel egészségesebb lett a hajuk. Gondoltam belevágok én is. Akkoriban bár hosszú, de annál egészségtelenebb hajam volt, 1éve nem volt rendesen vágatva, alig nőtt valamicskét, és nagyon tört a sok vasalástól a vége. Rátettem a ricinust, lemostam és tonnaszámra hullott ki a hajam...Kicsit meg is ijedtem, hogy megkopaszodom :D De gondoltam adok még neki egy esélyt... A második alkalommal is iszonyat sok hajam hullott ki, ráadásul zsíros is maradt és száraz tapintású, úgyhogy kicsit szomorúan, de hanyagoltam a dolgot, és maradtam a szempillára való alkalmazásnál.
És most jön az áttörés. Idén nyárra viszonylag rövidre vágattam a hajam (-10centi tavalyhoz képest) Ismét kísértésbe estem, és vonakodva ugyan, de újra adtam egy utolsó esélyt a ricinek. :) És milyen jól tettem!! Összekevertem kókuszolajjal, bebugyoláltam, 2 órát rajtahagytam és lemosáskor más fel voltam készülve a legrosszabbakra, hogy csomó hajam fog kijönni. De nem így lett alig hittem a szememnek, alig jött ki pár szál, és simán letudtam mosni (Kallos sampon) megszárításkor pedig pihepuha hajam lett. Nagyon örülök, hogy ismét belevágtam és ezt a hosszú monológot azért írtam le, mert meggyőződésem, ha valakinek törött és egészségtelen haja van (mint nekem volt) lehet, hogy épp ezért hullik ki sok haja és marad száraz tapintású .De most, hogy levágattam és egészséges hajra tettem fel, mindjárt másabb a helyzet! :) Azért még nem akarom elkiabálni, mert még csak 2pakolást csináltam, de máris örülök, mint majom a farkának és belevágok a hajnövesztésbe!!! :)))))) Elnézést, kicsit hosszúra sikeredett :DDD

Essence Glossy Lipbalm Szájfény

Essence Glossy Lipbalm Szájfény
2012. augusztus 6.

Nagyon ragacsos és ez engem nagyon zavar, nem szeretem, ha érzem, hogy a számon van a szájfény....így csak vészhelyzet esetén használom, ha más épp nincs a közelemben. Viszont az illata fini :)