rhinestone

Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

NYX Lip Lingerie Lipstick

NYX Lip Lingerie Lipstick
2017. február 22.

Ez sem működik rajtam. Komolyan nem értem, velem valami nem stimmel. :D Szokták mondani, hogy van az állatorvosi ló esete, na akkor én a 'kozmetikai ló' esete vagyok, mert rajtam semmi nem működik, vagy nem úgy ahogy kellene...
Az állaga kellemes, szépen felkenni sem nehéz, habár sokat vesz fel, én leszoktam húzkodni. Nekem tetszik a hosszú aplikátor. Na és innnen kezdődik a probléma, viszonylag lassan szárad, és egyáltalán nem tartós. Csúnyán kopik. A maradékot is könnyen le tudom mosni. És nagyon szárít. Amúgy sincsenek nagy, 'dús' ajkaim, és ugye még azt is összerántja, pedig radírozok meg hidratálok előtte. Nagy kár érte, mert a színek nagyon bejönnek (lace detail, corset van meg), és a matt hatást is imádom. Én csinálok rosszul valamit!?

Foxbrim Naturals Advanced Formula Vitamin C Serum

Foxbrim Naturals Advanced Formula Vitamin C Serum
2017. február 22.

Az első c vitaminos szérum, amit próbálok. Nem olajos, inkább kicsit vizes állagú, könnyen beszívodik, utána kicsit feszül a bőröm de nem úgy mint amikor ki van száradva, hanem ez amolyan kellemes feszülés. :) Hidratálok utána, magában még nem próbáltam. Színtelen, illata sincs, ami jó. Pattanást, bőrpírt, allergiát nem okoz. Szemem alá is kenem, ott sem okoz semmi negatívat. Eddig tetszik, szerintem szebb a bőröm tőle, szebb az összkép. Sajnos a felét sikerült kiöntenem, szóval sokáig nem fogom már használni. Ha ez elfogy, kipróbálok egy másik fajtát. Legalább lesz összehasonlítási alapom.

Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs

Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs
2017. február 22.

Fantasztikus! Egy élmény ez a rúzs. Könnyű felvinni, és hihetetlenül tartós. Azon ritka dolgok egyike, ami valóban működik rajtam is. Két árnyalat van meg, a dare to pink és a skinny dipping, imádat mindkettő. Állag, tartósság, aplikátor, pigmentáltság.. mind 5 csillag!

Lacura Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém

Lacura Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém
2017. február 15.

Eddig ötöst kell, hogy adjak neki, mert olyan selymes es rugalmas a bőröm tőle, hogy alig tudom elhinni. És nincs 2 font... Mondjuk hamar fogy, bár igaz, így télen nappalra is ezt kenem. Még ha 2 tégellyel is kell vennem havonta, még úgy is nagyon megéri. Remélem marad ez a hatás a későbbiekben is. Végre olyan szupi "gumi" bőröm van. :))

Foamburst Soft Touch Tusfürdő

Foamburst Soft Touch Tusfürdő
2015. december 19.

A mézes mandulás verziót használom, de nem vagyok elájulva. Ez lényegében egy borotva hab, illetve zselé ami habbá alakul ha összedörzsölöd a tenyeredben. Mint a Gillette. :) (Amúgy rá is van írva, hogy borotválkozáshoz is ajánlják, még jó :)) Az illata is inkább borotvahabos vagy hogy mondjam, amúgy meg nekem nem elég intenzív. Se mézet se mandulát nem igen vélek felfedezni benne. A hatása átlagos, mondjuk nem feszül a bőröm tőle meg nem is viszketek. Nem hiszem, hogy megveszem legközelebb is, annyira nem nyűgözött le.

Oriflame Amber Elixir Night EDP

Oriflame Amber Elixir Night EDP
2014. szeptember 17.

Drága jó Mamám, illetve a Marvel Puch/ Molnár Moser jut eszembe róla- már nem tudom melyik, mindkettőt használta- csak kicsit füstösebb kiadásban... Szuper "emlék illat" , de sajna rajtam nem működik.

Oriflame Harmony EDT

Oriflame Harmony EDT
2014. szeptember 7.

Huhh, hát ezt eltalálta az Oriflame rendesen, imádom!! Fém + falszag, ez a kettő volt ami először beugrott, amikor megszaglásztam. :D Nyilván ez csak az én bizarr asszociációm eredménye, mindenesetre engem megvettek kilóra ezzel az illattal, egyetlen szépség hibája a dolognak, hogy egyáltalán nem tartós..

Eveline Bioargán Olaj+ Kecsketej Intenzív Éjszakai Krém

Eveline Bioargán Olaj+ Kecsketej Intenzív Éjszakai Krém
2014. május 31.

Huhh, így látva az összetevőket.. hááát... kétszer is meggondolom használjam e tovább, pedig már újra is vettem és örültem, hogy megtaláltam végre a krémem. Az ára szuper, a bőröm puha és szép tőle, könnyen beszívódik és kiadós is, mivel 75 ml. Ősszel vettem, hiába éjszakai, én nappalra is ezt kentem mert kellett a táplálás a hidegben. Bár még mindig ezt kenem és eddig a melegebb időben sem volt sok. De hát b@sszus ez egy parabén bomba, hiába a rengeteg hangzatos összetevő.. :( szóval azt hiszem nehéz szívvel, de ebből szakítás lesz. A hatása ötös, az összetevők miatt meg kb kettes.. szóval kap három nyamvadt csillagot.

Freeman Sárgabarack és Vadcseresznye Hidratáló Arcradír Zselé

Freeman Sárgabarack és Vadcseresznye Hidratáló Arcradír Zselé
2014. május 24.

Nagyon szuper! A szemcséi tényleg elég aprók de mégis jól tisztít, nagyon szép, hamvas lesz a bőröm a használata után és egyáltalán nem húzódik az arcom tőle.

Na szóval, most, hogy már elfogyasztottam egyet, azt is meg kell jegyeznem vele kapcsolatban, hogy rettentő tartós, mivel több mint fél évig tartott mire beadta a kulcsot végleg, és mind ezt úgy, hogy heti 4-5x használtam. A végén már tényleg azt hittem, hogy sosem fogy ki, mert hiába tűnt tök üresnek a tubus, ha megnyomtam még mindig jött belőle.. :D Szóval imádat ez a cucc, csak azt a nyamvadt DMDM akármit vennék ki belőle.. :(

Garnier Fructis Oil Repair 3 Sampon (régi)

Garnier Fructis Oil Repair 3 Sampon (régi)
2014. május 23.

Nem is tudom, valahogy nem az igazi. Jól habzik, nem ver ki a ragya tőle, nem hullik ki a hajam, de mintha zsírosítana, vagy olyan fura tőle a hajam. Nem nyerte el a tetszésem, szerencsére féláron kukáztam össze magamnak, de most félre is teszem, majd egyszer visszatérek hozzá, hátha akkor jobban alakul a kapcsolatunk.