Ria22

Regisztráció dátuma: 2017. június 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Budget Mandula Testápoló

Budget Mandula Testápoló
2019. április 14.

Sorban állás közben megszagoltam és nagy telitalálat lett!
Ugyan nem érzek benne mandulát, de nagyon megfogott az illata, az ára miatt muszáj volt megvennem és elégedett vagyok vele! Állagra elég hígnak tűnik de mégis sűrű, ha sokat viszek fel egyszerre nem szívódik be, meg kell találni az arányokat. Lehetséges hogy azóta változtattak rajta, mert ragacsosságot abszolút nem tapasztaltam.
Az én bőröm a fűtésszezon végével ennél többet nem is igényel, biztosan veszek még belőle párat (páromé viszont extrém száraz, neki lehet kevés lesz).
Adjatok neki egy esélyt! :)

Balea Cosy Thailand Deo-Bodyspray

Balea Cosy Thailand Deo-Bodyspray
2019. április 5.

Nagyon kellemes! <3
Ma teszteltem "élesben" és hozza azt a hatást mint a régebbi szériás alumentes Balea deók! Bájosan diszkrét, parfüm kompatibilis illata van, tényleg olyan rizses-lótuszos-kókusztejes, nem hivalkodó. Mindennapokra tökéletes, azt hiszem veszek pár flakonnal míg van, alig várom a kézkrémet is :)

J. Del Pozo Halloween Kiss

J. Del Pozo Halloween Kiss
2019. március 31.

A Fragranticán említenek egy összetevőt, amit itt nem látok: kóla a fejjegyek között!
Külön nem érezni, de talán ettől van meg az édesség benne, nekem a pacsuli végig elő sem jön és szinte csak a virágokat érzem benne. Nagyon összetett kis parfüm, sajnálom hogy annak idején nem tároztam be belőle, bármely évszakban el tudnám hordani. Nem igazán tartós illat, ezért a maradékomat kincsként őrzöm.

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2019. március 31.

Kerek tíz évvel ezelőtt kaptam ajándékba, nagyon szerettem, a második saját parfümöm lehetett talán. Nagy szerelem volt, de aztán megérkeztek a kamu verziói is és egy időben szinte mindenkin ezt lehetett érezni és én is megcsömörlöttem tőle. Itthonra talán még használnám néha, de 20 éves kor felett borzasztó komolytalannak hat.

Aquolina Gold Sugar for Women

Aquolina Gold Sugar for Women
2019. március 31.

Kis koromban volt anyukámnak 4711 parfümje, mindig az jut róla eszembe, talán a citrusos jegyek miatt.
Az elején nem voltunk nagy barátok de nyáron kellemes (valahogy télen túl "combossá" válik), kell neki a meleg, akkor kevésbé tömény. Egyáltalán nem olyan tömegoszlató mint az eredeti illat, ha a neve nem árulná el talán rá sem jönnék hogy rokonok. Tartósnak mondható de annyira nem mint az eredeti PS.
U.i: az üvegét csak úgy szállítsátok táskában hogy a hengeres dobozába teszitek, különben pár nap után elkezd róla cafatokban hullani a fólia, nagyon gagyi :(

MediNatural Jojoba Hidegen Sajtolt Bőrápoló Olaj

MediNatural Jojoba Hidegen Sajtolt Bőrápoló Olaj
2019. március 31.

A kozmetikus nem hitte el, hogy ezt használom a kombinált - tág pórusú bőrömre, szerinte ez zsíros bőrre nem való...
Van, hogy napi kétszer is használom, de este mindenképpen. Vizes arcbőrbe dolgozom be, a szemöldökömre és az ajkaimra is szoktam belőle juttatni. Korábban szőlőmagolajat használtam, ez talán jobb egy kicsivel. Körömágybőrbe masszírozva is hatékony, kevésbé töredeznek a körmök mellette. Kisimítja a bőrt, a pórusokat nem csökkenti de hát nem is ez a dolga. Akinek száraz a bőre hidratáló krémmel kencézzen még utána, de nekem épp elég.

Vespa EDT

Vespa EDT
2019. március 30.

Én is potom áron vettem kb. két évvel ezelőtt, nem igazán használgattam. Orientális vonalon szoktam általában szerelembe esni, de ahogy idén előbukkantak az első napsugarak majd a rügyecskék is a fákon, jól esett. Inkább testpermet kategória, én egyáltalán nem érzem túlzottan édesnek, inkább üdítően friss. Reális osztályzat talán 3,5 lenne rá, de csak egész szám lehet úgyhogy egy gyengébb négyeske.

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel
2019. március 30.

Annyira nem győzött meg eddig. Nagyon erős az illatanyag benne, órákkal felvitel után is érezni. Látom hogy többen is megjegyezték a mattító hatást, ebből sajnos én semmit sem érzékeltem, viszont 10 perc kell hogy beszívja a bőröm és ne csillogjon. A fedésével nincs gond, kicsit talán még sűrű is. Meglátjuk hosszútávon hogy muzsikál...

Alterra Repair Shampoo

Alterra Repair Shampoo
2019. március 30.

Borzasztó. Alig akar felhabozni, nagyon furcsa állaga van, az illata sem valami bizalomgerjesztő. A mosás végére nagyon összegubancolta a hajamat, szinte összetapadtak a tincsek.

Pharrell Williams Girl

Pharrell Williams Girl
2019. február 22.

Rajtam két perc után égett gumi szaga van, férfi bőrön nyoma sincs a borzalomnak, de rajta meg tök átlagos. Érdekes...