ribizli

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Isana Női Borotva Készülék 6 Pengés

Isana Női Borotva Készülék 6 Pengés
2014. augusztus 10.

Sőt, jobb is! Eddig Gillette mániás voltam, de amióta ezt a fajtát használom, rá sem néztem az előzőre, pedig van még 2 drága pótfej belőle. Nem baj, nyilván egyszer még szükségem lesz arra is, de annyira megszerettem ezt a 6 pengés csodaborotvát, hogy el nem cserélném semmiért, sőt, már betáraztam pótfejekből is, úgyhogy Gillettkém, majd egyszer sorra kerülsz te is végszükség esetén...

Ebelin Präzisions Make Up Ei

Ebelin Präzisions Make Up Ei
2013. augusztus 1.

Ez a kis tojás egy csoda, tökéletesen fel lehet vinni segítségével az alapozót, és kb 1 hónap használat után is meglehetősen jól bírja a strapát, úgy néz ki, mint újkorában.

Gillette Venus Riviera Női Eldobható Borotva

Gillette Venus Riviera Női Eldobható Borotva
2013. július 30.

Gillette-éknél tudják mi a jó, a Venus után ez a legjobb, sőt, gyakorlatilag a színüket leszámítva teljesen egyformák, annyi, hogy ennek nem lehet cserélni a fejét, de nem is baj, ugyanis nagyon sokáig bírja,már nem is tudom hány hónapja (de tuti több, mint fél éve) nyúzok egy ilyet és mellé párhuzamosan egy fejet a Venusból, igaz, felváltva használom őket, de még mindketten nagyon jól bírják, még mindig nincsenek kidobandó állapotban, nem is akarom elhinni. Ezen kívül csodásan két-három ujjbegylefeléhúzássalapengéken ki lehet varázsolni belőlük a szőrt, nem akad és torlódik bele, mint az összes többi márkánál, úgyhogy csúcsszuper. Én minden tájékon kényelmesen tudom használni, mindenhol tökéletes teljesítményt nyújt, nem sérti fel a bőrömet, esetleg mikor még friss volt, akkor kellett vigyázni vele, de azóta semmi gond, és igen, a simaság itt kezdődik.

Ebelin Professzionális Alapozó és Korrektorecset

Ebelin Professzionális Alapozó és Korrektorecset
2013. július 5.

Valóban nagyon jó vele dolgozni, nemrég próbáltam ki, de első alkalommal legalább 10-15 szál kihullott, elég kellemetlen az arcról szedegetni, remélem ez csak az én selejtes példányom hibája, és nem ilyen az összes, mert megpróbálkoznék egy másikat is venni, hátha...

Ok, nem egy 5000-10.000 ft-os csodaszer, úgyhogy nem is vártam sokat tőle, sem minőségileg, sem tartósságilag, 3 csillag, de felpontozom, ha következő alkalmakra abbahagyja a vedlést.

Update: Miután az első körben kihullatta az össz távozni vágyó szőrét, így a továbbiakban már szépen lehet vele dolgozni, esetleg alkalmanként 1-2 ha kiesik, akkor sokat mondtam. Belefér.

Wetties Beauty Sminkeltávolító Kendő

Wetties Beauty Sminkeltávolító Kendő
2013. június 29.

A Kik-ben akadtam rá, nem volt drága, úgy voltam vele egy próbát megér, és nem csalódtam, hihetetlen jó illat, pont megfelelő nagyság, nedvesség, nem habzó, nem csúszós kendők, hatékony tisztítás, elégedett vagyok maximálisan.
(Egy kendő segítségével szabadultam meg az alapozótól, szemceruzától, némi szemhéjfestéktől, és egy réteg szempillaspiráltól. Profi.)

Kallos Hővédő Hajvasaló Permet

Kallos Hővédő Hajvasaló Permet
2013. június 14.

1200 ft??? Akkor bizony szép "kis" hasznot húztak belőle ott, ahol vetted, ugyanis normál esetben kb. 350 ft-ba kerül több helyen is (én speciel 275-ért vettem), annyit maximálisan meg is ér, jól végzi a feladatát, nekem bevált.

Avon Infinitize Szempillaspirál

Avon Infinitize Szempillaspirál
2013. június 3.

Nem rossz, nem rossz. Ugyan nem csodaszer, de az a tény, hogy egész nap fennmarad, egy picit sem pereg, és ráadásul lemosáskor sem keletkezik semmiféle nehezen eltávolítható fekete folt a szem alatt, sőt, szinte semmi, már ez megér 5 csillagot. Dúsítást amúgy sem ígért, göndöríteni viszont szépen göndörít, tehát öszességében elégedett vagyok vele.

Avon True Always On Point Szemkontúrceruza

Avon True Always On Point Szemkontúrceruza
2013. május 17.

Engem is zavar, hogy nem tudom mennyi van még benne, de a biztonság kedvéért, hogy ne érjen meglepetés, már meg is rendeltem a következő adagot minden színből (az első túra is mind a hármat tartalmazta). Valami hihetetlen jó dolog ez az önhegyezés, és a tartóssága...szavakba sem tudom önteni.

Dontodent Kräuter Fogkrém (régi)

Dontodent Kräuter Fogkrém (régi)
2013. április 9.

Eleinte furcsa, majd miután megszoktam, nagyon jó íze lett, felváltva használom a többi Dontodent fogkrémmel.

Gillette Simply Venus 3 Plus Borotva

Gillette Simply Venus 3 Plus Borotva
2013. április 9.

Én is így vagyok vele, addig használom, amíg szépen lehet vele dolgozni, nem tartom számon sosem, hogy mikor kezdtem el használni, eddig még semmi bajom nem származott ebből, remélem nem is fog. A Gillette-ek egyszerűen olyan fenomenálisak, köztük ez a fajta is, hogy az hihetetlen. Wilkinson és a társai a nyomába sem érnek.