ribizli

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Extra Stark Éjszakai Dezodor

Balea Extra Stark Éjszakai Dezodor
2012. június 9.

Most vettem a barátomnak, már a 3 napi egymás utáni használaton túl van, de eddig jól teljesített a kis csodaszer (ok, nem volt épp olyan meleg, hogy bizonyítani tudja a deo a hatását, de talán épp ez bizonyítja, hogy semmi nyom nincs a felsőkön ilyen időben sem, úgyhogy kíváncsi vagyok a valóban meleg, izzasztó napokra).
A párom együtt használja a dezodor változatával. Ti, akik már használjátok/használtátok, ti is éjszakára ezzel kentétek be a hónaljatokat, és nappal használtátok az Extra Stark golyós deot, vagy dezodort? Nem sok ez az alumíniummennyiség egyszerre?

Update: Sem a barátomnak, sem nekem nem vált be sajnos, pedig a nagy remények azért ott voltak. Én is használom mellé a nappali dezodorát, de azon kívül, hogy megszüntette a szagokat, mást sajnos nem nagyon csinált, úgyhogy maradok a jól bevált Solutio Antisudoricánál, még ha idegesít is az, hogy csípi a hónapjam felkenést követően, de nem vészes, kibírható, és a porzó, száraz hónalj ilyen meleg időben aranyat ér. Ehhez az extra erős termékhez legfeljebb visszatérek a téli időkben, mikor amúgy sem izzadok annyira nagyon.

Balea Extra Stark Deo Spray

Balea Extra Stark Deo Spray
2012. június 9.

Hm, egyáltalán nem hasonlít szerintem a Niveára, és nem is annyira kellemes, finom púderes az illata, viszont tűrhető, nem vészes. Az éjszakai golyós extra erős deoval kombinálva használom, nagy reményeket fűztem hozzájuk, de nem szuperál olyan jól egyikük sem, ahogy dicsérik. Elég izzadós vagyok, amit nem is szüntetett meg, viszont a szagokat igen, ami azért plusz pont.

Garnier Ultra Doux Citrus Sampon

Garnier Ultra Doux Citrus Sampon
2012. június 7.

Az illata valami hihetetlenül csodás, a hatása egyelőre úgy veszem észre szintén jó, tesztelgetem egy hete, hátha le tudja váltani az eddigi éllovas Balea sampont, 4-5 mosás után jelentem mi a helyzet. A már első mosásnál jelentkező meglepően jó habzáson ennyi elöl szereplő sulfate mellett nem is csodálkozom...

Update: Nos, az illat és a habzás kifogásolhatatlan, jobb nem is lehetne, és valóban tovább bírja a hajam mosás nélkül, mint az eddigi samponok használatával, viszont cserébe, mivel semmi sem lehet ugye tökéletes, korpásodik tőle a fejbőröm, úgyhogy szomorú búcsút kell vennünk, amit a tényleg rettenet sok káros habzóanyag miatt annyira nem is sajnálok.

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)
2012. június 1.

Én is csatlakozom a pozitív véleményekhez, teszi a dolgát, nem irritálja a szemem, maradéktalanul leszedi a vízálló sminket is, ahogy ígéri, úgyhogy nem kérdés, 5-ös!

Impulse Incognito Parfümdeo

Impulse Incognito Parfümdeo
2012. június 1.

Istenem, mit meg nem adnék egy, azaz EGY darab Spice Girls-ös Impulse dezodorért, arra nincs is szó... Az együttes is a kedvencem volt akkoriban, mikor a csúcson voltak, és piacra dobták a nevükkel fémjelzett termékeiket, úgyhogy muszáj volt megvennem a dezodorukat is. Amellett, hogy a nevüket adták hozzá, és reklámfogás volt az egész, nagyon jó és egyedi illata volt a dezodornak, sokáig használtam, több éven át a kedvecem volt, viszont sajnos nem tudom visszaidézni az illatát, akármennyire is igyekszem... :(

Ja, és nem kérdés, hogy a többi illat is 5-ös, már csak az emlékek miatt is.

Avon Color Trend Kettős Szemhéjpúder

Avon Color Trend Kettős Szemhéjpúder
2012. május 29.

Én is csak ajánlani tudom, csatlakozva az előző véleményhez, rendkívül jó minőség, jó áron, főleg ahhoz képest, hogy Color Trend, amely termékcsaládnál másban nem is bízok, pedig már próbáltam egy-két dolgot tőlük, de áhh...a legtöbb termékük még azt a kis pénzt sem éri meg, amennyibe kerül, annyira kukába valóak, nekem több termékem így végezte, és nem is szeretek kidobni semmit, de ők eljátszották az utolsó utáni esélyüket is, tényleg használhatatlanok voltak, anyukámra próbáltam rásózni őket, de még neki sem jöttek be (az is igaz, hogy ez kb. 10 évvel ezelőtt volt, azóta nem rendeltem Color Trend-es terméket, lehet javult a minőségük).
Ez a szemhéjpúder viszont remek színekben kapható, nekem a sötétszürke-fehér kombó van meg, még mindig, pedig szintén régen rendeltem, viszont akkor rögtön kettőt is, és sehogyse, hogy elfogyjon a második adag. :)
Nagyon szeretem, élvezetes vele dolgozni, nem halvány, nekem nem csomósodik össze a szemhéjamon még hosszú idő után sem (alapozás nélkül sem), úgyhogy hajrá, ha valaki még nem próbálta, csak tessék, biztosan megtalálja a számára megfelelő színkombinációt.

Avon Extra Lasting Tartós Ajakrúzs (régi)

Avon Extra Lasting Tartós Ajakrúzs (régi)
2012. május 28.

Nagyon megéri beruházni rá, nekem a régi csomagolású hosszantartó rúzsból van egy sötét, erőteljes vörös példányom, azt hiszem egy jelmezbál miatt vettem kb. 10 éve, mivel elegem volt belőle, hogy mindegyik lekopik 10 perc alatt, és folyton újra kell kenegetni, ezt a kis csodát pedig már akkor is úgy reklámozták a katalógusban, hogy egy almába harapott a csajszi, és nem látszott az almán egy pöttyenetnyi rúzs sem. Nos, miután megrendeltem, és izgatottan kipróbáltam, rájöttem, hogy ez természetesen nem így van, viszont valóban elképesztő a tartóssága, kibírta az egész bált, és hazaérvén is még erőteljesen dörzsölni kellett a számat, hogy lejöjjön az össz rúzs, maradéktalanul, úgyhogy remélem ez most sem változott, tervezek rendelni ebből az új csomagolásúból is egy-két színt. (Mellesleg megjegyzem, hogy az a vörös rúzs a mai napig megvan, nem büdös, nem darabos, nem száraz, pontosan ugyanolyan állaga van, mint anno, el sem akartam hinni, ja, és a fedése/hatása sem gyengült).

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2012. május 27.

Nem kérdés, mindent elmondtak az előttem szólók, egy tökéletes, olcsó csoda. :) Be is vásároltam 5 színből azonnal. :)

Essence XXXL Shine Szájfény

Essence XXXL Shine Szájfény
2012. május 27.

Az átlátszó, csillámos landolt a kosaramban, rögtön kettő is, nem tudom jó helyre írom-e, vagy az XXXL Nude-hoz kellene, mivel már nem gyártják, csak tudnám miért...kiárusításon vettem, 300 ft volt 1db, és szerintem teljesen rendben van, nem képez még hosszú idő után sem összecsomósodott csíkot az ajkakon, gyönyörűen fénylenek a csillámok, nem könnyen kopik le, mivel elég ragacsos, viszont nem zavaróan, tehát csak jókat tudok elmondani róla, kipróbálom a többi árnyalatot is.

Essence Sun Club Bronzosító

Essence Sun Club Bronzosító
2012. május 27.

Eddig azt gondoltam, mit számít a pirosító, akár a márkája, akár az összetétele, úgyis csak ritkán pöttyentek az orcámra két csíkot, és az a legfontosabb, hogy szép színt találjak el, nos, rájöttem egy idő után, hogy nem így van ez...a legegyszerűbb, legolcsóbb, legnoname-ebb bronzosítót használtam, és még csodálkoztam, hogy miért nem oszlik el az a két fránya csík is szépen, miért nem tudom egyformán megcsinálni mindkét járomcsontomon, miért nem tudok felvinni az ecsetre normális mennyiséget, miért darabos, és miért tűnik el a színe seperc alatt az arcomról, nos, miután megvettem ŐT, rájöttem. Azért tény, hogy ha nem is a legnagyobb márkával állunk szemben, a termékei kiemelkedő minőségűek, eddig egyikben sem csalódtam, pedig egyre több mindent veszek tőle, a krémmánia segítségével.
Habár világos a bőröm, de sötét a hajam, megkockáztattam a brunettes változatot, és azt kell mondjam, nagyon szép sötét narancsos, barnás, ugye bronzos színe van, számomra tökéletes árnyalat, nem maszatolódik, nem kopik, kellemes (szinte azt kell mondjam az előző ócska termék után, hogy selymes) a felvitele, ellenben az előzővel, itt pozitívum, hogy nem tudok túl sokat felvinni az első rétegnél, viszont szépen el lehet dolgozni, nem ragad rá masszívan az orcára, úgyhogy ezentúl is csak bővíteni fogom a fürdőszobám polcait az Essence termékeivel, teljesen rákattantam.