ribizli

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Professional Repair Anti-Spliss Serum

Balea Professional Repair Anti-Spliss Serum
2012. április 27.

Az itt olvasott vélemények hatására vettem anyukámnak, akinek nagyon sprődek a hajvégei, és az ő elmondása szerint egy csoda. Ő is az Avonos hajvégápolót használta ezelőtt, tetszett is neki, de mondtam, próbálja ki ezt is, csak jót olvasni róla, úgyhogy belement. Nem zsírosodik tőle a haja, nem nehezíti el, elég keveset tennie a kezére, és bemasszírozni a hajvégekbe, láthatóan szebbek a hajvégei, nagyon tetszik neki, az eddig próbált hasonló termékek közül elmondása szerint a legjobb, nem vált vissza az Avonosra. :)

Balea Perlglanz Ajakápoló

Balea Perlglanz Ajakápoló
2012. április 27.

Bejön a színe és az állaga, úgy emlékszem régen egy ugyanilyen rózsaszín gyöngyházfényes Labellot vettem, na az viszont megbújt az ajkak redőiben, kis réseiben, összekukacosodott, száraz volt, ki is kellett dobni, mert használhatatlan volt, hidratálni semmit nem hidratált, a felkenést követően pedig elképesztően undorító volt a száj. Mikor ezt a Baleásat vásároltam, szintén ettől féltem, de mivel klasszisokkal olcsóbb, mint az előzőleg említett márka, így azt sem bántam volna, ha ki kell majd dobni. Nem így történt, és még szolidan hidratál is. 5-öst azért nem kap, de egy 4-est mindenképp megérdemel.

Balea Creme Öl Dusche Peeling Indian Chai

Balea Creme Öl Dusche Peeling Indian Chai
2012. április 26.

Kár, hogy ami tényleg jó, az limitált...miért??? :(
Némely alig vásárolt, esetleg büdös, hatástalan termékeket pedig már több éve gyártanak megállás nélkül.
Érdemes belőle időben bespájzolni, mert valóban profi kis testradír, ahogy az előttem szólók is elmondták.

Balea Kézkrém Olívaolajjal (régi)

Balea Kézkrém Olívaolajjal (régi)
2012. április 26.

Jó illatú, a funkcióját maximálisan ellátó kis könnyű kézkrém.

Balea Testápoló Normál Bőrre

Balea Testápoló Normál Bőrre
2012. április 26.

Balea függő lettem, a DM-ben szinte minden másnap megjelenek, mert folyton bújom ezt az oldalt, amióta csak rátaláltam, és ha olvasok itt valamely termékről valami jó véleményt, és akár szükségem is van épp rá, rohanok az üzletbe megvenni. Úgyhogy eddig nem is nagyon ismertem a márkát, annyi, hogy láttam a polcokon, de most, hogy elég sok mindenből bevásároltam, azt kell mondjam, eddig mindennel elégedett vagyok, ahogy ezzel a krémmel is, tényleg jól mondják az emberek, sok Balea termék bőven veri illatban, hatásban, és legfőképp árban a drágább, nagy nevű, márkás, agyonreklámozott társaikat. Ja igen, a krémről: kellemes illatú, gyorsan beszívódik, az én normál bőrőmnek, amire való is, teljesen megfelel, a Nivea világoslila testápolójához tudom szinte teljes mértékben hasonlítani, csak fele annyiba kerül.

Balea Soft & Pearls Deospray

Balea Soft & Pearls Deospray
2012. április 26.

Izzadásgátlás terén a Balea dezodorok nem sokat érnek, kivéve talán az Extra Stark éjszakai deot, viszont illatban azért nagyon ott vannak, tartósak is, kellemesek is, ez például az egyik kedvencem, nagyon kis fincsi.

Balea Men Sensitive Tusfürdő Gél

Balea Men Sensitive Tusfürdő Gél
2012. április 26.

Barátomnak vettem, mert érzékeny a bőre, és szó mi szó, csillagos ötös, a hatása és az illata is. Megéri a pénzét.

Balea Cocos Deo Spray

Balea Cocos Deo Spray
2012. április 26.

Azt mondanám érdekes az illata, valóban hajaz kicsit az autóillatosítókéra, kókuszt még csak hírből sem látott, édeskés, mű, végül is nem vészes, megvettem, mert anyukám kedvenc illata a kókusz, és majd én de meglepem, hááát...inkább nekem adta, hogy használjam el én, mert nem igazán van kibékülve vele. Valószínűleg szobaillatosítóként fogja végezni.

Dontodent Antibakteriális Szájvíz

Dontodent Antibakteriális Szájvíz
2012. április 26.

Jónak jó, szeretem, tényleg nem csíp cseppet sem, rövid ideig elég vele öblögetni, és teljes a védelem, báris ezt ígéri, az íze is kellemes. Mivel nem volt íny- illetve fogproblémám, nem tudok nyilatkozni az e téren segítséget nyújtó hatásáról, de korrekt kis szájvíz, kipróbálom a többi márkán belüli társát is majd.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2012. április 26.

Egyetlen dolog, ami hatásos volt az izzadásom nemhogy mérséklésére, hanem megakadályozására. Biztosan káros, de manapság már mi nem az? Eleinte 3 napon át minden este bekentem vele a hónaljam, aztán két hétig heti kétszer, azóta heti 1x elég, lehet ezt majd redukálni lehet még ritkábbi kenegetésekre, úgyhogy szerintem ez a szintű használat nem olyan vészes. Megéri ennyit kockáztatni, hogy ne "tocsogjak" egész nyáron. Mindenesetre a hónaljam porzik, mint a sivatag. :)