ribizli

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Star Nature EDT Rágógumi Illattal

Star Nature EDT Rágógumi Illattal
2012. április 26.

Érdekes, érdekes. Nagyon vadásztam a vaníliásat, de sajnos nem találtam, így a második prédámat, a rágósat vettem meg, nem csalódtam, rosszabb napokon fel tud dobni, és egyfolytában a csuklómat szaglászom, egész nap. :) Gyerekkoromra emlékeztet, bejövős. A környezetemben még senki nem rendelkezik ilyen parfümmel, úgyhogy érdekesen néztek rám, akik érezték rajtam az illatot, mind meg akartak enni. Ohhhhh... :$

Nivea Cashmere Moments Tusfürdő

Nivea Cashmere Moments Tusfürdő
2012. április 26.

Igen, elsőre isteni, erős, kellemes, később megunható az illata, de egyelőre még jól birom, a hatása csodás, nem szárít, kellemesen olajos, krémes, tényleg nagyon szeretem.

Balea Urea Ajakápoló

Balea Urea Ajakápoló
2012. április 26.

Csodaszer a száraz ajkakra!

Balea Hajhab Extra Erős Tartás

Balea Hajhab Extra Erős Tartás
2012. április 26.

Valóban, igaza van az előttem szólónak, én az 5-öst (legerősebbet) vettem meg, és tényleg tartós, szög hatás. :D

Balea Vital Arctisztító Tonik Érett Bőrre

Balea Vital Arctisztító Tonik Érett Bőrre
2012. április 26.

Anyukám a héten kezdte el használni, eddig dicsérte, bár kicsit ragacsos érzés marad utána, viszont frissít, jó az illata, majd meglátjuk pozitív hatással lesz-e a bőrére.

Avon SuperShock Szemhéjtus

Avon SuperShock Szemhéjtus
2012. április 26.

Mivel még más ilyen jellegű tust nem próbáltam, azt kell, h mondjam, az igényeimnek megfelel, egy rétegben alig látható, két rétegben már feltűnőbb, a harmadik réteg ráhúzásakor erőteljesnek mondható, így laza nappali, és erős esti sminkhez is kiváló, bár lemosásakor a csillámok zavarnak, csak harmadnap sikerül eltüntetnem a szempilláimból meg az arcomról az összeset, mert hiába tisztítom az arcom rendesen, azért azok a kis idegesítő csillogók mindenfelé szétmászkálnak. Negatívuma még, hogy ha hozzáérek véletlenül a megrajzolt vonalhoz, el tud kenődni, de ellenkező esetben meg sem moccan, báris ez a tapasztalatom eddig.

Eveline Cosmetics Pure Control Hidratáló-Mattító Krém

Eveline Cosmetics Pure Control Hidratáló-Mattító Krém
2012. április 26.

Csak két napja használom, de elképesztően tetszik az illata és az eredmény is. Keveset kell kinyomni a tubusból egy alkalomra, és seperc alatt beszívódik. Őszintén szólva nincs nagyon problémás bőröm, csak közelről látszik, h picit "ragyás" itt-ott, főleg a homlokomon, de 2 nap alatt szinte tükörsimává és puhává varázsolta. A mattító hatását nem feltétlenül vettem észre, de nagyon elégedett vagyok vele.