ribizli

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Oriflame Volume Build Rétegezhető Szempilladúsító Spirál

Oriflame Volume Build Rétegezhető Szempilladúsító Spirál
2013. április 4.

Valóban nem csinál kemény pillákat, mégis hatalmasra emeli őket, és dúsításban sem utolsó, nagyon tetszik. Igaz, hogy több áthúzással értem el a szép eredményt, de ez nálam a többi spirálnál is így működik, azzal a különbséggel, hogy itt nem lesznek póklábaim a sokadik (még meg nem száradt) rétegnél sem.

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2013. március 24.

Remélem változtatnak rajta, ha tudomást szereznek a sok rossz tapasztalatról, amelyhez nekem is csatlakoznom kell, a szokásos problémákat produkálja. Csak úgy tudom eldolgozni, és elfogadható állapotúvá tenni az arcomon, ha alapozóval, vagy másik bb krémmel keverem, önmagában macerás, pedig a világos színe pont megfelelő lenne a bőrömhöz. És, hogy hogy lehet majd' 4-es átlaga ennyi negatív tapasztalat mellett is, nem értem, pedig elejétől fogva olvasom a véleményeket róla, és szerintem több a negatív írás és értékelés, mint a pozitív.

Lovely Collagen-Wear Szempillaspirál

Lovely Collagen-Wear Szempillaspirál
2013. március 21.

Ritka rossz, sajnos, csomósít, nem emel, nem dúsít, csak befest, úgyhogy nem nagy pénzkidobás, de mégis kidobás volt. Nem jött be. :(

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2013. március 21.

Az elájulós vélemények után sokkal nagyobb durranásra számítottam, viszont nem rossz. Dúsítani nem dúsít, azonban tényleg megemeli, és szépen szétválasztja a pillákat, ezen kívül nem pereg, könnyű lemosni, és hihetetlenül olcsó, szóval nem kérdés, jár neki az 5 csillag.

Oriflame Verx Me Alapozószivacs

Oriflame Verx Me Alapozószivacs
2013. március 21.

Más szivacsot még nem próbáltam, sem más formájút, sem anyagút, egyelőre ezzel kisérletezgetek, eddig elégedett vagyok, megfelelően teljesít.

Oriflame Professzionális Ecset Szemhéjárnyalóhoz és Korrektorhoz

Oriflame Professzionális Ecset Szemhéjárnyalóhoz és Korrektorhoz
2013. március 21.

Erős, mégis puha, nem hullik, a funkcióját teljesen jól ellátja, sőt, túl is teljesíti, mert még szemhéjpúder felvitelre, tusvonal húzásra is alkalmas, úgyhogy teljesen multifunkcionális kis ecset, megéri beszerezni.

Oriflame Everlasting Alapozó

Oriflame Everlasting Alapozó
2013. március 21.

Nekem a Porcelain is egy icipicit sötét így télen, de amúgy nem rossz, közepes a fedése, kellemes az illata, elég tartós, úgyhogy ha eltalálja az ember a megfelelő árnyalatot, elégedett lehet vele. Talán egy kicsit nehéz viseletnek érzem valamiért, ezért vonok le egy csillagot.

Oriflame Alapozó Ecset

Oriflame Alapozó Ecset
2013. március 20.

Puhák a szálai, nem hullanak, szépen el lehet oszlatni az alapozót az arcon, még nem próbáltam profibbat, úgyhogy nincs összehasonlítási alapom, de nem is cserélem le, ez bevált, és jó áron van, főleg ha akciós.

Oriflame Púderecset

Oriflame Púderecset
2013. március 20.

Nekem a funkcióját tölti be, arra is tökéletes, de pirosításra is használtam már, szintén nem csalódtam, úgyhogy nem kérdés, 5-ös.

s-he Stylezone Szemöldökceruza

s-he Stylezone Szemöldökceruza
2013. március 20.

Minden szépet és jót elmondtak róla az előttem szólók, úgyhogy csatlakoznék az 5 csillagot adók táborába.