ribizli

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

s-he Khol Kajal Szemceruza

s-he Khol Kajal Szemceruza
2013. március 20.

Egyszerű és nagyszerű, kellően pigmentált, jó satírozni, megfelelő árban van, meglehetősen hosszú szemcerka, úgyhogy azt kell mondjam, tetszik. Feketében és szürkében van meg, elégedett vagyok velük, nem maszatolódnak.

Balea Dusche & Ölperlen Queen Of The Night

Balea Dusche & Ölperlen Queen Of The Night
2013. március 18.

Valóban elég nehéz kivarázsolni a flakonból, de cserébe nagyon kellemes illattal ajándékoz meg.

Balea Konyhai Szappan Narancs és Grapefruit Illattal

Balea Konyhai Szappan Narancs és Grapefruit Illattal
2013. március 18.

A Palmolive konyhai szappant dícsérik sokan, de olcsóbb alternatívaként megvettem ezt a fajtát, kíváncsi voltam mit tud. Nekünk itthon nagyon bevált, sikeresen tűnteti el a kézről a hagyma- és egyéb szagokat, ha nem is az első, de a második kézmosás alkalmával mindenképp.

Balea "Deep Love" Folyékony Szappan

Balea "Deep Love" Folyékony Szappan
2013. március 18.

Kellemes illata volt, szépen mutatott a fürdőszobában, de nem vettem újra, van még elég folyékony szappanja a Baleának, ami kipróbálásra vár. :)

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó
2013. március 16.

Nem azt mondom, hogy nem lehet lehúzni, de csak azért, mert a te bőrödnek nem megfelelő a szín? Én is meglehetősen hófehér vagyok, gyakorlatilag mindig azt hiszem, hogy tőlem nincs fehérebb ember, mivel én sem találok soha jó színt egyik alapozóból sem (pedig már tényleg sokat próbáltam, kerestem (no, nem az extra minőséginek mondott termékekre kell itt gondolni, hanem a max 5000 forintosokig terjedőkre, de ott szinte mindre)), viszont még mindig ennek az alapozónak a világos verziójában találtam meg azt az árnyalatot, amely leginkább passzol a bőrömhöz, és a legkevésbé üt el, még a maga sárgás árnyalatával is, nekem ugyanis jobban megfelel, az alap tónusom inkább sárgás, valamint kopni is egyenletesen kopik, és tartani is megfelelő ideig tart (mattít), nem beszélve az állagáról, amely tényleg kiváló, nagyon jó vele dolgozni, szépen el lehet oszlatni, nem szárad meg idő előtt. Szivaccsal, ecsettel, ujjal, bármivel, hibátlan. Szerintem most nagyon nagyot alkottak a Miss Sportynál, főleg ennyi pénzért.
Úgyhogy ne tessék megijedni csajok, nem olyan sárga, mint ahogy ijesztegetnek vele, csak ha valakinek alapjáraton rózsaszínes a bőre, annak lehetséges, hogy elüt, de a többség biztosan megtalálja a megfelelő árnyalatot még ebből a 3-ból is. A fehérbőrűek is gondolom kipróbálják a kézfejükön, nyakukon, csuklójukon, mielőtt megveszik, nem hinném, hogy látatlanban a sok jó vélemény hatására lekapják a polcról, mint a Helia-D BB krémet, mivel ehhez teszter is jár, úgyhogy láthatják mennyire passzol hozzájuk az árnyalat (és itt még a kukacosodás és a hipergyors száradás veszélye sem áll fenn, úgyhogy bukni sem buknak annyit, mint a másik krémmel, szinte semmi kockázat nincs a megvételében).

Balea Sweet Wonderland Tusfürdő

Balea Sweet Wonderland Tusfürdő
2013. március 15.

Azt hittem megint csak sok finnyáskodó érzékeny orrú nőci szapulja ezt a mennyei csoki illatú tusfürdőt, ahogy rengeteg termék illatát szokták, hát hiszen mi lehet ebben a rossz, amikor is megvettem, hogy na majd én bebizonyítom, hogy ez nem így van, és magam is ledöbbentem, mert kivételesen igazuk volt... Tényleg a flakonban még csodás, tömény csokoládé illattal ajándékoz meg, viszont tusolás közben konkrétan savanykás kakaó szaga van, majd egy ideig az egész fürdőszobának is, elég kellemetlen, már bánom, hogy megvettem, ráadásul rögtön kettőt is, majd elajándékozom valakinek, aki szereti a csokit, bár, nem akarnám, hogy ő is átélje minden nap azt a borzaszó élményt a fürdőben, mint én, úgyhogy lehet, hogy nálam is inkább kézmosóként végzi.

Gillette Venus Original Borotvafej

Gillette Venus Original Borotvafej
2013. február 9.

Nekem ez vált be eddig a legjobban, még az Embrace-től is tartósabb, megbízhatóbb, kíméletesebb, úgyhogy nem cserélem le.

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény
2013. január 20.

Nekem nagyon bejön, szép színek, kifejezetten tartós, kicsit ugyan ragacsos állagú, viszont megéri kipróbálni több színben is, az applikártort is könnyű megszokni.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2013. január 20.

Meg kell tanulni bánni a nagy bumszli keféjével, de cserébe nagyon szép pillákat varázsol, eddig még egyik spirálom sem ért el ilyen szép eredményt, nem ragasztja össze a pillákat, és tényleg kicsit dúsít is, úgyhogy esélyes, hogy újraveszem, pedig szeretek kísérletezgetni újakkal.

Essence On Top Fedő Szájfény

Essence On Top Fedő Szájfény
2013. január 20.

Hmm, annyit mondok, hogy érdekesek... :) Mostanában csak nude, és enyhe pinkes rúzsokat, szájfényeket használtam, aztán beruháztam a kiárusításon a sötét lilás, illetve az ezüst színűre, még szokom őket, de nem bánom, hogy megvettem.