ribizli

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Essence Szemhéjpúder Duó

Essence Szemhéjpúder Duó
2013. január 20.

A fekete-fehér kombó van meg, mindkét szín kifejezetten erőteljes, jól pigmentált, szemhéjalappal sokáig tartanak, csillagos 5-ös.

Essence Smokey Eyes Szemhéjpúder Ecset

Essence Smokey Eyes Szemhéjpúder Ecset
2013. január 20.

Tökéletes, megéri az árát, jól funkcionál, bevásároltam belőle. :)

Essence Szemhéjpúder Ecset (régi)

Essence Szemhéjpúder Ecset (régi)
2013. január 20.

Nagyon szupi kis ecset, jó áron, otthoni használatra, nem profi sminkeseknek tökéletes.

Essence MakeUp To Match Alapozó

Essence MakeUp To Match Alapozó
2013. január 20.

Gyakorlatilag, mint egy gyenge BB krém, tényleg csak annyit segít, hogy kissé egységesíti az arcbőrt, olyanok használják, akik pont ennyit szeretnének elérni, (de a leírásában is ez szerepel, nem tudom miért lepődnek meg az emberek a fedőképességén). Nekem erre tökéletes a legvilágosabb árnyalat is, és lemosásnál igenis látszik a vattakorongon, úgyhogy nem, nem tűnik el az arcról.

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2013. január 20.

Nem rossz termék, nagyon jó az illata, csodát ugyan nem tesz, de legalább nem zsírosítja a hajam (az összes többi hajvégápoló olajat hiába tettem a hajvégekre, valahogy akkor is hamarabb kezdett zsírosodni tőle a fejbőröm).

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)
2013. január 20.

Soha jobb balzsamom nem volt még, gond nélkül kifésülhetővé válik a hosszú, gubancolódásra hajlamos hajam, amivel az eddigi balzsamok használata után igencsak megszenvedtem, kellemes vanília illatú, és selymes, puha, nem szálló hajvégeket eredményez, úgyhogy amíg gyártják, nem váltom le.

Balea Professional Oil Repair Sampon (régi)

Balea Professional Oil Repair Sampon (régi)
2013. január 20.

Száraz hajra kiváló, én is kipróbáltam, de természetesen még jobban zsírosította az amúgy is zsírosodásra hajlamos hajamat, úgyhogy meghagyom anyukámnak, ő ódákat zeng róla.

Balea Eldobható Női Borotva

Balea Eldobható Női Borotva
2013. január 20.

Vigyázni kell vele, mert tényleg könnyen felsérti a bőrt, viszont nagyon alaposan borotvál, hónaljra, bikinivonalra tökéletes.

Balea Ultra Power Hajlakk (régi)

Balea Ultra Power Hajlakk (régi)
2013. január 20.

Az ultra erős tartást (amit ez a termék ígér) nekem csakis és kizárólag a Balea Trend it up szélálló hajlakkja teljesítette, viszont ez sem rossz, de nagyon gyenge hozzá képest, olyan kis átlagos, hiába 5-ös erősségű...de legalább jó az illata, könnyen kifésülhető utána a haj, és nem ragad.

Balea Dezodor Füge- és Csokoládéillattal

Balea Dezodor Füge- és Csokoládéillattal
2013. január 20.

Imádom az illatát, a hatása semmi különös, tehát izzadást nem gátol, viszont sokáig érződik a fincsi csoki illat, úgyhogy nem adhatok mást, mint 5 csillagocskát.