ribizli

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Füge-Csokoládé Lotion

Balea Füge-Csokoládé Lotion
2013. január 20.

Néha kicsit soknak érzem az illatát, illetve el kell telnie egy kis időnek miután bekenem vele magam, hogy azt mondjam, kellemessé vált az illat, ugyanis elsőre valamiért elég rossz, émelyítő... viszont könnyen beszívódik, jól hidratál, úgyhogy tetszik, bár, nem vásárolom újra.

Balea Tusfürdő Füge- és Csokoládéillattal

Balea Tusfürdő Füge- és Csokoládéillattal
2013. január 20.

Nagyon fincsi illat, szokásos Balea minőség, hatás.

Balea Deospray Triple Effect

Balea Deospray Triple Effect
2013. január 20.

Olyan helyen kell fújni, ahová egy ideig nem megyünk (vagy jó nagy a tér), ugyanis valóban rendesen fullaszt, viszont egész jó az illata, és alumíniummentes. Az izzadást nálam nem gátolja, de szinte egyik dezodor sem, úgyhogy 4 csillag.

Balea Borotvazselé

Balea Borotvazselé
2013. január 20.

Az értékes összetevők nem ápolják és nem nyugtatják meg a bőrömet a lábon, hónaljban és bikinivonalon. Gyakorlatilag mintha semmit sem használnék, nem puhítja a szőrt, szárít is, tusfürdőkkel ezerszer kellemesebb a borotválkozás.

Balea Harmonie der Sinne Testápoló

Balea Harmonie der Sinne Testápoló
2013. január 20.

Könnyen beszívódik, isteni illatú, jól hidratál, kell ennél több?

Balea Harmonie der Sinne Tusfürdő

Balea Harmonie der Sinne Tusfürdő
2013. január 20.

Istenem, mennyire jó illata van, full fehér csoki, az egész fürdőszoba ebben az illatban úszik, jól habzik, csak sajnos nem marad meg tusolás után az illata a bőrömön, no de a testápolója erre szolgál, amellett, hogy...na majd mindjárt véleményezem őt is... :)

Avon Pink Magnólia Habfürdő

Avon Pink Magnólia Habfürdő
2013. január 20.

Erőteljes illat, megfelelő habzás, de alig vártam, hogy elfogyjon, rájöttem, hogy mégsem kedvelem a rózsaillatú dolgokat. :D

Avon Senses Blissful Tusolózselé

Avon Senses Blissful Tusolózselé
2013. január 20.

Nyamnyam, imádom az illatát, elég jól érződik még tusolás után is, engem nem szárít.

Avon Glimmersticks Chromes Szemceruza

Avon Glimmersticks Chromes Szemceruza
2013. január 20.

A sötétkéket rendeltem, azt kell mondjam, nagyon megszerettem, tényleg elég tartós.

Avon Advance Techniques Hajformázó Fésű

Avon Advance Techniques Hajformázó Fésű
2013. január 20.

A kedvencemmé vált, jól funkcionál, jó áron lehet hozzájutni. :)