ribizli

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Super Drama Szempillaspirál

Avon Super Drama Szempillaspirál
2013. január 20.

A super drama-tól nagyon messze áll a végeredmény, teljesen átlagos spirál, semmi extrát nem művel a pillákkal...

Oriflame Arckrém Teafával és Rozmaringgal

Oriflame Arckrém Teafával és Rozmaringgal
2013. január 20.

Mindenkivel egyezem, akik jó véleménnyel vannak a krémről, nekem is maximálisan bevált.

Oriflame Very Me Clickit Eyeliner Szemhéjtus

Oriflame Very Me Clickit Eyeliner Szemhéjtus
2013. január 20.

Nekem nagyon nehéz szépen dolgozni ezzel az ecsetkével, viszont ha egyszer sikerül tökéletesen felimádkoznom a szemhéjamra, akkor nagyon szép, tartós, mélyfekete lesz a végeredmény.

Oriflame Sparkle In Paris Szájfény

Oriflame Sparkle In Paris Szájfény
2013. január 20.

Nagyon szépen csillog, nem ragad és nem is tartós, de sebaj, imádom újra kenegetni, és a gumis applikátorával is megbarátkoztam. :)

Essence Sun Club 100% Splash-Proof Vízálló Szemceruza

Essence Sun Club 100% Splash-Proof Vízálló Szemceruza
2013. január 20.

Örülök, hogy van, akinek ez maradéktalanul fennmarad, mert nekem folyton nézegetnem kell a szemem a tükörben, hogy épp merre folyik el a vonalkám, amit vízvonalra húztam, gyakorlatilag már a második perctől kezdve, pedig nem is könnyeztem egyszer sem, mikor használtam. :) Amúgy erőteljes színe van, apró csillámokkal, tényleg nagyon jó lenne, már ha fenn is maradna. A long lasting ceruzák beváltak, tényleg alig moccannak, ő speciel nem.

Ebelin Daily Care Nedves Törlőkendő Aloéval

Ebelin Daily Care Nedves Törlőkendő Aloéval
2013. január 20.

Nem tudom milyen sminket használhatnak, akiknek nem szedi le ez a kendő, de nekem még a vízálló szemhéjtust és szempillaspirált is gond nélkül levitte, jó, persze, nem csak áttöröltem vele a szemem finoman, de nem is kellett sikálnom, ahogy vártam, és a szememnek sem lett semmi baja tőle. Nincs bajom az összetevőivel, sokáig elég a nagy 150 kendős kiszerelés, és mindemellé ráadásul elképesztően jó árban van. Valóban használható cipőtisztításra, portörlésre, akármilyen piszok eltűntetésére, arcfrissítésre, kéztörlésre, smink eltávolítására meg főleg, úgyhogy teljesen elégedett vagyok vele. Az, hogy nem ragad utána az áttörölt felület, már csak ráadás a tökéletességére. :)

Update: Az utántöltő kendők valóban sokkal vékonyabbak, kevésbé nedvesek, mintha teljesen más anyagból lennének, gyakorlatilag használhatatlanok, ellenben azzal, amit a dobozban kapunk, úgyhogy hiába olcsóbb az utántöltés, megéri megvenni megint dobozzal együtt, mert azok az igazán jók.

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó
2013. január 9.

Sajnos vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban, valóban nem szabad ilyen csekély összegért csodákat várni.
4-5 órán át tökéletesen teljesít, szépen felerősíti a sminket, utána viszont ugyanúgy beül a redőkbe, mint nélküle, csak kicsit később, úgyhogy mivel több, mint a semmi, ezért egy hármaskával jutalmazom.

Avon Senses Reflection Tusfürdő

Avon Senses Reflection Tusfürdő
2013. január 9.

Nagyon jó, valóban tökéletesen relaxál tőle az ember egy hosszú, fárasztó nap után, kellemes az illata.

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál
2012. december 11.

Valóban teljesen átlagos pillákat csinál, semmi extra, a célnak megfelel.

Oriflame Arcpirosító Ecset

Oriflame Arcpirosító Ecset
2012. november 8.

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólókkal, akik 5 csillagra értékelték. :)