ribizli

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Dreamlife Bouquet

Avon Dreamlife Bouquet
2012. október 26.

Igen, én is úgy emlékszem, hogy Bliss volt a neve, mármint annak, ami ilyen üvegben volt. De mindegy is, már úgysem gyártják, lényeg, hogy nagyon kis kellemes, valóban tinilányos illat, extra szép külsőben, sajnálom, hogy nem lehet kapni, bár nem kizárt, hogy valamely más csomagolású parfümüknek ez az illata, ugyanis ez az Avon szokása, más névvel teljesen új külsőbe öltözteti némely termékét, csak rá kell találni.

SYOSS Baseline Hajfesték

SYOSS Baseline Hajfesték
2012. október 22.

Nem vagyok hasra esve tőle, semmivel sem különb, mint akármelyik más hasonló árkategóriájú festék. Eleinte gyönyörű szín, majd gyors fakulás a mosások miatt, úgyhogy egynek jó volt ez is, nem kizárt, hogy még visszatérek hozzá, de kísérletezgetek még, hátha megtörténik a csoda, és ráfutok egy márka valóban jó termékére.

Balea Young Soft&Clear Mattító Kompakt Púder

Balea Young Soft&Clear Mattító Kompakt Púder
2012. október 22.

Teljes mértékben osztom monacska26 véleményét, én is ugyanígy teszek, Affinitone fölé egy kis Balea, meglehetősen zsíros T-vonalam van, de ez a kis kompakt csoda istenien mattítja, el sem hittem, mikor láttam, bár előtte nem is használtam még púdert (csak anno tizenévesen kipróbálásként rossz minőségű, olcsó Avonos Color Trend-eset, ami alapján azt hittem mindegyik ilyen szörnyű, haszontalan, és hanyagoltam a továbbiakban a púderek használatát, egész eddig). Szintén olcsó, viszont ég és föld a különbség, nagyon elégedett vagyok vele, a világos bőrömhöz passzoló színt is találtam, úgyhogy csak ajánlani tudom. Ja, és valóban nem okoz pattanásokat, pedig sok kence hajlamos ezt tenni.

Balea Bőrradíros Tusfürdő Tejes-Citromos

Balea Bőrradíros Tusfürdő Tejes-Citromos
2012. augusztus 24.

Valóban csak jót lehet róla mondani, ahogy az előttem szólók is tették, viszont kár, hogy rövid ideig marad meg a bőrön az illata (ahogy minden Baleás tusfürdőnek), el tudnám viselni legalább egy-két órán át esti zuhanyzás után.

Balea "Hawaii" Deospray

Balea "Hawaii" Deospray
2012. augusztus 24.

Uhh, gondoltam a sok jó vélemény miatt megér egy próbát, de nekem nagyon erős, szinte kellemetlenül édes, mű, olyan, mint a kikeverős porból készült üdítők, magamon sajnos nem tudom elviselni, de szobaillatosítónak elmegy, bár ott sem túladagolva. Pedig nem szoktam érzékeny lenni az illatokra, de eddig Baleáéktól ez, meg a barna flakonos kókuszos társa nem váltak be, mindketten ugyanúgy végezték, illatosítóként.

Garnier Essentials Sminklemosó Tej

Garnier Essentials Sminklemosó Tej
2012. augusztus 19.

Azt tudnám ajánlani azoknak, akiknek pattanásokat okozott, zsírosított, hogy csak szemsmink lemosására használják, ugyanis a vízálló dolgokat is maradéktalanul eltűnteti irritáció nélkül, hatékonyan. Ami az arcunkat illeti, ott ugye szinte bármilyen lemosó jól teljesít, nekem mindenesetre alapozót, pirosítót bármelyik lemosó gyakorlatilag gond nélkül eltávolít, de a szememre ez a szőlős változat és társai (rózsaszín, kék flakonos) a tökéletesek, ugyanis mostanság csak vízálló dolgokat használok a tartós smink elérése érdekében. Egyelőre jól teljesít, nincs negatív tapasztalatom vele, remélem nem is lesz. Árban sem vészes, vettem már olcsóbb, noname termékeket is sminklemosó néven, nem is teljesítettek szinte sehogy.

Garnier Essentials Kímélő Arclemosó Tej

Garnier Essentials Kímélő Arclemosó Tej
2012. augusztus 19.

Azt tudnám ajánlani azoknak, akiknek pattanásokat okozott, zsírosított, hogy csak szemsmink lemosására használják, ugyanis a vízálló dolgokat is maradéktalanul eltűnteti irritáció nélkül, hatékonyan. Ami az arcunkat illeti, ott ugye szinte bármilyen lemosó jól teljesít, nekem mindenesetre alapozót, pirosítót bármelyik lemosó gyakorlatilag gond nélkül eltávolít, de a szememre ez a kímélő változat és társai (zöld, kék flakonos) a tökéletesek, ugyanis mostanság csak vízálló dolgokat használok a tartós smink elérése érdekében. Egyelőre jól teljesít, nincs negatív tapasztalatom vele, remélem nem is lesz. Árban sem vészes, vettem már olcsóbb, noname termékeket is sminklemosó néven, nem is teljesítettek szinte sehogy.

Garnier Essentials Szemfestéklemosó

Garnier Essentials Szemfestéklemosó
2012. augusztus 19.

Igen, a titok, amit már többen is megfejtettek, hogy nem kell rögtön kidobni, vagy ócsárolni, ha nem bírkózik meg azonnal a vízálló dolgok leszedésével, hanem annyi a teendő, hogy a szemen kell hagyni az átitatott vattakorongot 5-10 másodpercig, és már gond nélkül hozza is le dörzsölés nélkül a festéket. Nekem nagyon tetszik a termék, a 150 ml-es, kétfázisú, érzékeny szemre, kontaktlencsét viselőknek is ajánlott változata van meg, ami ugyanígy néz ki, mint a képen levő, csak szőlőszemekkel illusztrálták az Essentials írás alatt, hogy szőlőkivonatot is tartalmaz. Nem olajos, mint a szintén bevált Balea kétfázisú lemosó, ami pozitívum, de mindkettő ugyanannyit tud, ugyanolyan jól bevált, és nem irritálják kicsit sem a szememet. Felváltva használom őket, mikor melyikhez sikerül nyúlnom éppen, vagy mikor mennyire van kedvem az olajos érzethez.

Update: Sajna mégsem ötcsillagos a termék, ugyanis többszöri próbálgatás után kiderült, hogy csupán a nem vízálló sminket szedi le csípés nélkül, maradéktalanul, hiába is hagyom rajta több másodpercig az átitatott vattakorongot a szememen, de pl az Essence zselés tusával, illetve Long Lasting ceruzáival nagyon nehezen bírkózik meg, sőt, sikertelenül, hiába szenvedek vele (úgy, hogy már fáj is a szemem alatt), de csak maszatolja, eszében sincs eltávolítani, viszont a Garnier krémes lemosók (zöld (szőlős), rózsaszín (kímélő), kék (illat-, alkohol-, színezékmentes)) egy suhintással leszedik még azt is, a többi vízálló dologgal együtt (tegnap pl. pecséteket töröltem le a kézfejemről a krémes változatokkal, ez a termék szintén nem vitte le, azok pedig nyom nélkül), úgyhogy mivel nem teljesíti az ígért dolgokat, így csak 3 csillag.

Meis Szemhéjpúder és Pirosító

Meis Szemhéjpúder és Pirosító
2012. augusztus 18.

Szintén a kínaiban, kb 400 ft-ért vettem a képen az első kombinációt, ami nem ilyen sötét, mint itt látható, hanem világos, erőteljes, intenzív szinei vannak, úgy voltam vele; egynek jó lesz, úgyis vidám színeket akartam végre, ennyi pénzért pedig ha nem is látszódnak, de legfeljebb nem vesztettem sokat, egy próbát megér. Otthon láttam meg én is, hogy dupla rétegű a doboz, tehát az alsóban található pirosító, applikátor, tükör, úgyhogy még jobban megörültem, az első próbánál pedig nem hittem a szememnek, olyan szinten pigmentáltak, csillámosak és erőteljesek a színek a szemhéjamon, ki is próbáltam mindet rögtön, úgy néztem ki, mint egy papagáj, de szó szerint, viszont hihetetlenül boldog voltam, hogy ennyi pénzért ilyen jó kis szettet vettem. Nem teljesen por állagúak a festékek, hanem egy kicsit mintha zsírosabbak lennének, vagy nem is tudom hogy mondjam, de ez nem jelenti, hogy összegyűlnek a szemhéjon, viszont nem szállnak mindenfelé felvitelkor, hanem amit ráfest az ember lánya a szemhéjára, az ott is marad.

U.i: Nem minden olcsó húsnak híg a leve :)

Oriflame Very Me Fat Lash Szempillaspirál

Oriflame Very Me Fat Lash Szempillaspirál
2012. augusztus 13.

Egyszerű és nagyszerű, na meg olcsó, ezzel a három szóval tudnám jellemezni.