ribizli

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2012. augusztus 13.

Engem nem szárít, imádom az illatát, tökéletes az állaga, megfelelően habzik, sokáig érződik még a bőrön zuhanyzás után a kellemes, krémes kakaóvajas illat, jó áron van, mi kell még? Jó, kissé sok narancssárga összetevője van, de efelett elsiklok a soksoksok pozitívuma miatt. :)

Balea Trend It Up Szélálló Hajlakk

Balea Trend It Up Szélálló Hajlakk
2012. augusztus 5.

Nos, ellenben a Taft-tal, rá illik a reklámszlogen, miszerint:
London: eső, a frizura tart
New York: napsütés, miért ne tartana?
Párizs: szél, ééés még mindig csak tart és tart...
Gyakorlatilag nekem is az eddigi legjobb hajlakkom, elégedett vagyok vele.

Szerk: Én is kipróbáltam már minden márka minden erősebb hajlakkját, egyikkel sem értem el ilyen eredményt, mivel vagy iszonyatosan büdösek és hatástalanok voltak, vagy csak egyszerűen a maximális tartást ígérőtől is egy óra múlva teljesen szétesett a frizurám, hiába fújtam rá fél flakonnal, és ezen kívül még ki is szárította. Ha valóban erős fixálást szeretnék alkalmanként, akkor igenis ezt használom, hiszen ezt ígéri, az, hogy ragacsos, az pedig szerintem természetes, ezért olyan erős. Miután megszárad, és nem nyúlunk ugye hozzá, csak az erős, fixált tartás marad. Sok pénzt pedig nekem sincs szívem költeni hajlakkra, főleg, hogy ritkán használom, arra pedig ez is tökéletesen megfelel.

Avon Naturals Teafa és Uborka 2 az 1-ben Tonik és Arctisztító

Avon Naturals Teafa és Uborka 2 az 1-ben Tonik és Arctisztító
2012. július 28.

Nos, mivel a bőrtípusomnak megfelelő, és sok a jó tapasztalat vele kapcsolatban, ezért megvettem, használom egy ideje. Nem csalódtam, tökéletesen tisztít, mattít, szárít, nem sikít érte, de igényel utána kis hidratálást, ez természetes is. A pattanásokkal is elbánik, viszont én sminket nem mosok/mosnék le vele, arra ott vannak a direkt sminklemosók (kendők, tejek, tonikok, krémek), én azokkal szedem le a sminket első lépésként, ha van rajtam, a maradékot pedig ezzel az arctisztítóval tüntetem el, megjegyzem, így nagyon sikeres és maximális a tisztítás, pihe puha bőrt eredményez, megfelelően habzik, az illata szerintem nagyon is jó, és akik erre azt mondják, hogy büdös, azokkal megszagoltatnék pár pl. Alverde terméket.

Dontodent Arctic Fresh

Dontodent Arctic Fresh
2012. július 26.

Nagyon nagyon nagyon imádom, tényleg extra íze van, ami sokáig tart fogmosás után is. És most nézem, ilyen összetevői vannak??? Elképesztő...
Mindenki vegye, próbálja ki, szerintem nem bánja meg! :)

Avon Szemhéjtus Ecset

Avon Szemhéjtus Ecset
2012. július 23.

Igaz, hogy másik ecsetet még nem próbáltam, vele kezdtem, de vele is fogom folytatni, már rendelem is a következőt, annyira profi!

Balea Professional Dúsító és Hajerősítő Sampon

Balea Professional Dúsító és Hajerősítő Sampon
2012. július 13.

Próbálgatom, nem rossz, de semmi különös, az illata nagyon jó, zsírosítani kicsit zsírosít, 2 napig bírja a hajam kiengedve, a harmadik napon már össze kell fogni, a negyediken pedig mosásra érett, úgyhogy átlagos, alapvetően jó kis sampon, ja, és szolidan korpásodik tőle a fejbőröm, úgyhogy elhasználom, de váltanom kell, folytatom a kísérletezgetést a többi szilikonmentessel, amikből bespájzoltam. Ja, és egyáltalán nem dúsítja a hajam, ahogy ígéri, bár az is lehet, hogy a rövidebb hajakkal művelhet csodát, azonban az én hosszú loboncomat nem is nagyon lehet felnyomni, lehúzza a súlya. :)

Garnier Mineral 48h Ultra Dry Golyós Deo

Garnier Mineral 48h Ultra Dry Golyós Deo
2012. július 13.

Soha egy deo még nem akadályozta meg az izzadásom, ezért nem is hittem bennük, no, de akkor beszereztem ŐT! És tényleg hatásos, ha nem is tökéletesen marad száraz a felsőm, viszont határozottan kevésbé izzadok, és a szagokat is megszünteti, csak az Ő jó illatát érzem egész nap, hihetetlen, hogy a világoslila feliratosnak mennyire isteni illata van, ma szereztem be a dezodor párját is, mindjárt ki is próbálom.

Oriflame Extrafényű Ajakrúzs

Oriflame Extrafényű Ajakrúzs
2012. július 3.

Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, tökéletes kis rúzs, nekem a Frosted Champagne (pezsgőszínű) és a Clover Haze (lila) árnyalat van a birtokomban, mindkettőt imádom, és szerintem ki fogok még próbálni több színt is, főleg ilyen jó áron.

Syoss Szilikonmentes Regeneráló & Dúsító Sampon

Syoss Szilikonmentes Regeneráló & Dúsító Sampon
2012. június 27.

Ha már feltöltöttem, mondom, áhh, legyen, kipróbálom. :) Úgyis kísérleti fázisban vagyok a szilikonmentes samponok tesztelésében.
Megtörtént ma az első találkozásunk, egyelőre úgy érzem egymásnak teremtettek bennünket, bár az az igazság, hogy eddig mindegyik samponomnál ezt éreztem elsőre, aztán jöttek a kisebb-nagyobb csalódások másnap, harmadnap, többszöri mosásnál. Úgyhogy amint megtörténik a kb. 3-ik mosásom véle, ápdéjtelek. :)

Update: Már nem érzem, hogy ő lenne az igazi, tőle is korpásodik a hajam sajnos, úgyhogy megválunk egymástól, na sebaj, megyek tovább a többi sampon tesztelésében. Azt hiszem lassan visszatérek én a jó kis Balea gyógynövényes samponomhoz, eddig ő a tökély minden szempontból.

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal
2012. június 20.

A sok jó Fa tusfürdőről alkotott vélemények miatt végigszaglásztam őket egy olyan bevásárlóközpotban, ahol minden fajtából volt rendelkezésre álló, és nem rosszak, felejtősek, de ez az egy olyan fantasztikus, hogy ilyen jó illattal még sosem volt dolgom, azonban mivel szintén a jó értékelések hatására a Palmolive tusikat is végigszimatoltam, ezért akadt egy versenytársa (szintén a kakaóvajas, hasonló is az illatuk, mégis kicsit különböznek), úgyhogy haza is jöttek velem mindketten. Alig vártam, hogy kipróbáljam őket, és a megítélés: nem az a friss, üde, vidám, elillanó, nyári illat egyikük sem, hanem inkább a téli napokra való erős, tömény, mégis nagyon kellemes, krémes, nőies, tartós érzés. Nem szárítanak egyáltalán, úgyhogy nagyon oda meg vissza vagyok értük.