ribizli

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Palmolive Naturals Ultra Nourishing Tusfürdő Kakaóvajjal

Palmolive Naturals Ultra Nourishing Tusfürdő Kakaóvajjal
2012. június 20.

A sok jó Palmolive-os tusfürdőkről alkotott vélemények miatt végigszaglásztam őket egy olyan bevásárlóközpotban, ahol minden fajtából volt rendelkezésre álló, és nem rosszak, felejtősek, de ez az egy...hát kész...ilyen jó illattal még sosem volt dolgom, de mivel szintén a jó értékelések hatására a Fa tusikat is végigszimatoltam, ezért akadt egy versenytársa (szintén a kakaóvajas barnás csomagolású, hasonló is az illatuk, mégis kicsit más), úgyhogy haza is jöttek velem mindketten. Alig vártam, hogy kipróbáljam őket, és a megítélés: nem az a friss, üde, vidám, elillanó, nyári illat egyikük sem, hanem inkább a téli napokra való erős, tömény, mégis nagyon kellemes, krémes, nőies, tartós. Nem szárítanak egyáltalán, úgyhogy nagyon oda meg vissza vagyok értük.

Rival de Loop Clean & Care Kétfázisú Sminklemosó

Rival de Loop Clean & Care Kétfázisú Sminklemosó
2012. június 20.

Nem értem, ennél is, illetve az össz kétfázisú lemosónál folyton arra panaszkodnak, hogy olajos érzet marad a bőrön a használata után, ami zavaró. Na most könyörgöm, az olajtartalmú sminklemosótól hogy ne lenne olajos érzet az arcon??? Tudtátok, mikor megvettétek, írja rajta, és józan paraszt logikával bárki ki tudja következtetni, hogy ha olajat kensz az arcodra, az biza olajos is lesz. Ha krémet, krémes lesz, és nagy eséllyel hidratált. Szal nem értem miért zavarja ez az embereket...akkor vegyenek arctejet, tonikot, kendőt, vagy egyszerű testápolót, esetleg egyéb olajmentes lemosókat, annyi verzió van, hogy ihaj, és akkor majd nem lesz ilyen gond, h olajos marad a használata után az arc, amit végül is egy egyszerű arcmosással el lehet intézni, hogy megszűnjön.
Nálam jól szerepelt még olajos utóérzettel is a termék, az ilyen kétfázisúak távolítják el legjobban a vízálló dolgokat, pont a bennük található olaj miatt, úgyhogy valamit valamiért.

Serical Frutta Hajpakolás

Serical Frutta Hajpakolás
2012. június 18.

Ehh, imádom, a legjobb hajpakolás a legjobb áron, de azt is mondhatnám, hogy a legjobb balzsam a legjobb áron, ugyanis nálam így funkcionált minden hajmosásnál, és tökéletes volt. Azóta váltottam a Balea balzsamjaira, de csak mert antisztatikus hatással bírnak, és szintén jó árban vannak, isteni illattal, úgyhogy sajnos verik szegénykémet, mindenesetre attól még szeretem őt is. :)

Serical Placenta Hajpakoló Krém

Serical Placenta Hajpakoló Krém
2012. június 18.

Kellemes illat, könnyed formula, semmi zsírosodó hatás, mondjuk az is igaz, hogy én balzsamként használtam a hajvégeimre minden mosásnál, de nagyon jó volt, a piros társa egy fokkal jobb.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2012. június 18.

Pontosan, én is használtam kétszer, de nem jött be, nagyon zsírossá tette a hajam szinte rögtön (anyum szintén így járt), úgyhogy elajándékoztam, pedig csak a hajvégekre tettem belőle, ráadásul émelyítően tömény, nehéz illata van, úgyhogy én a könnyed zöld, illetve piros társát favorizálom.

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő
2012. június 18.

Nincs is jobb egyszerű krémtusfürdő nála, nagyon szuper! Az illata a mennyekbe repít, relatív sokáig még érződik is a bőrön, de fő, hogy nem szárít.

Balea Juicy Melon Tusfürdő

Balea Juicy Melon Tusfürdő
2012. június 18.

Mindennel egyezem, amit elmondtak, tényleg isteni illata van, nem olyan mű, mint a hasonló limitált társai, kéri, szinte ordít, hogy egyem meg, de valahogy csakcsak kibirom, hogy a funkcióján kívül másként ne használjam, tehát csakis zuhanyzásra. :) Áhh, imádom!

Balea Sárgadinnyés Testápoló

Balea Sárgadinnyés Testápoló
2012. június 18.

Valóban nagyon hamar és maradéktalanul beszívódik, de nekem kissé a már rothadó dinnyére emlékeztet az illata a bőrre kenve. Mikor beszívja a bőröm, már egy lehelletnyivel jobb, de vártam a vélemények alapján azt a folyton szagolgatom a karom érzést a használata után, aztán végül elmaradt.
Viszont a tusfürdő párjával kombinálva hihetetlenül friss, üde, nyári érzést kölcsönöz. :) Hmm...főleg így nyáron. :D

Jól van na, ritka szép átlaga van, nem húzom le egy csillaggal az illat tökéletlensége végett, ennyire nem szőrözök, megkapja az 5-öskét.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2012. június 11.

Én is csak azért vagyok szilikonellenes samponok terén, mert személyesen nekem jót tettek a szilikonmentes samponok, kevésbé zsírosodik tőlük a hajam, és nem is lapul le, mint azelőtt, úgyhogy csupán ezért támogatom a mentességet, de ez a nagy szilikonmizéria engem is kissé kiakaszt. Főleg, mikor egy tök jó hajvégápolót, vagy balzsamot azért váltanak le, mert jajj, szilikont tartalmaz. És akkor mi van? Nem a fejbőrödre tapad, nem azt károsítja, nem ott nem hagyja lélegezni a bőröd, és nem ott ad fényt a hajadnak, csupán a száraz, töredezett, rakoncátlan hajvégek szorulnak ápolásra, és azoknak igenis jót tesznek a szilikontartalmú kencék, hajápolók. Bár én sem vagyok szakértő, nem okoskodni szeretnék, csupán én is utánaolvastam, és egyáltalán nem kellene ennyire félteni a hajunkat a jótól. Bár, mindenki úgy csinálja, ahogy szeretné, ahogy a hajának a legjobb.
Dobok rá egy 5-öst, mert nem csak anyumnak, de nekem is nagyon jól bevált termék.

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál
2012. június 11.

Kiskoromban nem gondoltam volna, mikor az ősök mondogatták, hogy óó szép emlékek, óó, ez már nosztalgia, hogy valaha én is át fogom élni, csak nevettem rajtuk, néztem nagyokat, nem tudtam átérezni milyen lehet az, hiszen nekem minden friss volt, minden adott időben adott élmény, nem gondoltam semmire úgy, mint emlék. Sem egy zeneszámra, sem egy sminkre, sem egy illatra, viszont mostanság akármit látok, hallok, érzek, szagolok, ami a gyermekkoromra emlékeztet, elkap a sírhatnék, pedig még mindig nem vagyok öreg. Mi lesz még később? Így vagyok többek között ezzel a termékkel is, nekem is életem első szempillaspirálja volt, és nagyon szerettem, viszont szenvedtem is vele sokat, de mit számított, hogy nem tartós, nem dúsít, nem választ szét, lényeg az volt, hogy VAN, a híres reklámból ismert terméket használom, ízléses kis csomagolással rendelkezik, vagány tinilány korszak, és pingálhatom a pilláimat ész nélkül. :) Én is csak az emlékek miatt adok neki 5-öst, különben mai szemmel nézve, és az újabbnál újabb termékek kavalkádjában 2 csillagot sem ér szegénykém. :)