RibizliGizi

Regisztráció dátuma: 2016. június 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. június 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Magic Effects Molten Metal

Avon Magic Effects Molten Metal
2017. április 13.

Alapozó lakkot mindig használok, Avon Nail Experts Prime, erre kentem a Blue Steelt egy rétegben, fedőlakk szintén Avon Gel Shine tipusú. Így 4 napig bírta a lakkozás. Szóval annyira nem rossz arány a tartóssága. Utána is csak a széleken imitt amott pattogzott le. Így a 7. napon is elég volt lemosni. Ami viszont fárasztó művelet, 15 percet igénybe is vett! :( Van egy kis optikai csalafintasága. A színe hasonul! :) Alapból kék de ha szürke ruha van rajtam, akkor szürkének tűnik, vagy zöld ruha esetén zöldes. :) Ja, nekem könnyen szárad. Szóval ha a lemoshatóságától eltekintünk, szép és szerethető!

Avon Advance Techniques 2 az 1-ben Hajfénysampon és Balzsam

Avon Advance Techniques 2 az 1-ben Hajfénysampon és Balzsam
2017. március 13.

Akciósan vettem, gondoltam kipróbálom... Hmmm, többet nem fogom ezt a tipust venni. Bár nem zsírosodott be hamarabb tőle a hajam, mint ahogyan azt olvastam ezzel a samponnal kapcsolatban, száraz sem lett... viszont az érzés amit okozott.... Frissen mosott hajam száradás után össze volt tapadva, nehéz volt kifésülni, nem esett jól beletúrni. Érezhetően tapadt! :( Napról napra jobban összeállt. Alig vártam hogy pár napos legyen és újra megmossam másik samponnal.

Avon Magic Effects Cosmic Körömlakk

Avon Magic Effects Cosmic Körömlakk
2016. június 26.

Rögtön kettőt rendeltem belőle. :) Mármint a zöldből! Gyönyörű!!! Alapozó, egy réteg Eclipse, majd fedőlakk és egy hétig bírja! Ha picit kopik a széle, még egy fedőréteg a napok múlásával és akár több mint egy hétig is szép marad! Fedőlakkal alá, elég egy rétegben is, mert a fedőlakk csodálatosan és tartósan kihozza a fényét! Alapozó nélkül is használom. Nem vészesen fog a zöld szín...

Crystal Body Deodorant Stick

Crystal Body Deodorant Stick
2016. június 26.

Másfél éve használom. És még mindig az elsőt amit megvettem, pedig minden reggel használva van! Tehát nagyon gazdaságos és e mellett nekem nagyon bevált! Először emlékszem furcsa volt, hogy izzadság az van mellette... de szagtalan! Irritáció soha sem fordult elő. Nagyon szeretem és a tinédzser gyerekem is ezt használja! Ja, és nem hagy nyomot a ruhákon! Tökéletes dezodor. Használtam már korábban is más hasonló jellegű természetes alapú dezodort. 5-ször ilyen áron... de az még sem tudta azt amit ez!

Avon Anew Nutri-Advance Könnyű Állagú Tápláló Krém

Avon Anew Nutri-Advance Könnyű Állagú Tápláló Krém
2016. június 26.

Már a sokadikat vettem meg belőle! Nagyon kellemes,könnyen beszívódó krém! Ettől jobbat még nem találtam! :)

Avon True Nail Experts 5 az 1-ben Körömápoló

Avon True Nail Experts 5 az 1-ben Körömápoló
2016. június 26.

Alapozónak és fedőlakknak vettem. Mellette csak Avonos körömlakkokat használok... Ha lealapozom vele a körmöm, hosszú száradás után tudom rákenni a szines lakkot. Ami meglágyítja és apró hólyag szerű buborékos pöttyök keletkeznek... majd újabb hosszú száradási idő után fedőlakként felkenve ugyan úgy látszanak a hólyagos pöttyök. Több óra mire megkeményedik!!! Igaz hogy ezt követően már tartós, akár egy hétig is bírja. Csak győzni kell kivárni mire megkeményedik. Fedőlakknak szebb és gyorsabban szárad a Gel Shine. Amúgy a körmöm nem lett erősebb tőle.