RicoCake

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2013. április 26.

Még mindig ehhez térek vissza, mivel napi 2x sminkelek így nekem 2 hónapig bírja egy alapozó szóval rengetegszer kell újra venni alapozót.. Próbálkozok néha olcsóbbal drágábbal, de a végén mind a fiókban csücsülnek valami miatt. Amit itt még nem írtak le előttem: Én azt szeretem benne hogy variálható a fedése ha keveset kensz fel sem leszel foltos mint sok alapozónál, ha sokat viszel fel még azt is beszívja a bőröd, bár ilyenkor várni kell egy 5 percet és utána egy erős mattító púder kell rá (minél tömörebben viszed fel az alapozót annál jobban fog kifényesedni) - Ráadásul már igazán világos színben is kapható, az NW10 szerintem elég natúr árnyalat nem annyira pink mint a többi NW árnyalatú. A többit leírták előttem! :)

Vichy Dermablend Corrective Foundation

Vichy Dermablend Corrective Foundation
2013. április 26.

Ahhoz képest hogy erős fedésű nem kelt maszkhatást (bár nincs is mit fedegetnem csak szeretem a porcelán, mű hatású arcot), egyetlen egy problémám vele hogy 4 óra elteltével a nagy része eltűnik és nagyítós tükörben iszonyatosan csúnya látványt tud nyújtani. Kicsit csalódtam benne, régebben a Normateint-et használtam az fényévekkel jobb volt.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2013. április 15.

Sajnos még 1-2 foltban van szőr az arcomon, ezért 3-4 naponta le kell borotváljam ezeket a kis részeket (tényleg csak egy kevéske van) de ez még azt is elfedi és nagyon tartós... Tudom nagyon sokkoló vélemény volt de tényleg ennyire erős fedésű, szerintem jól használva nincs az a bőrhiba amit ne fedne el :)

Claire's Körömlakk (régi)

Claire's Körömlakk (régi)
2013. április 7.

Ne vegyen senki körömlakkot a claire's-ben! Két hello kitty-s lakk készletet vettem, mert akcióba voltak.. Eredeti áron 2600 forintért 3 olyan lakkot ami meleg víz(!) hatására szó szerint leolvad, kicsit durva eladni :D

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó
2013. március 14.

Sajnos le kell pontoznom :( Nagyon kifakult a bőröm! Már csak a legvilágosabb alapozók jók (ha van olyan ami jó...) Na már most; ebből a legvilágosabb is barack tónusú (azaz narancssárga) na már most a világos bőrön (azért még hófehérke nem vagyok :D) eszméletlenül látszik hogy rossz a tónus. :( Szerettem nagyon pedig...

Artdeco Dita Von Teese Ajakceruza

Artdeco Dita Von Teese Ajakceruza
2013. március 14.

Én a 15-ös árnyalatot birtoklom, nagyon tartós néha úgy kell dörzsölni hogy lejöjjön, felé használok szájfényt és így az is tartósabb lesz ^_^

Estée Lauder Automatic Eye Pencil Duo

Estée Lauder Automatic Eye Pencil Duo
2013. március 14.

A barna van meg és imádom! :) Nagyon jó minőségű, pigmentált, könnyen satírozható még is tartós. Ráadásul egy örökkévalóságig elég köszönhetően az utántöltőnek :D

Estée Lauder Artist's Brow Pencil Double Grommer Szemöldök Ceruza

Estée Lauder Artist's Brow Pencil Double Grommer Szemöldök Ceruza
2013. március 14.

Jó termék! Nekem a blond van meg ez egy hamvas szép világos árnyalat, passzol a szőke hajamhoz! Nem venném újra, de nem a termékkel van a baj, hanem azzal hogy nekem csak egy ici-pici csík szemöldököm van, mert szedem (nem tetszik az eredeti formája) ezért rajzolom magamnak meg... Viszont szerintem az összes szemöldök ceruza a szemöldök kiemelésére vagy a ritkásan nőtt szemöldök kiigazítására való. Szóval én maradok a szemhéjpúdernél tartósabb is és szebb is lesz az eredmény!

Barry M White Foundation Creme - Tejfehér Alapozó

Barry M White Foundation Creme - Tejfehér Alapozó
2013. február 1.

Jó kis termék ez, van itthon rengeteg alapozóm de mind sötét és úgy voltam vele rendelek egy ilyet, elhasználom a sötét alapozókat nem veszek újakat :D Tényleg működik viszont nekem sokkal olajosabb lezs a bőröm mint ha simán egy fajta (olajmentes) alapozót használok. A mac sff-el egész jól működik csak kell hozzá egy erős mattító púder. Ha valaha is elfogy tuti nem veszem újra, már csak azért sem mert gyapjúzsírt is tartalmaz! Elhasználom, ha elfogy világosabb alapozót veszek. Akinek extra fehér száraz bőre van egy kevés legvilágosabb alapozóval áldás lehet :D

e.l.f. Studio Eyebrow Kit Szemöldökformázó Készlet

e.l.f. Studio Eyebrow Kit Szemöldökformázó Készlet
2013. január 31.

Szó-szó... Arra vártam hogy húúú de jó lesz, pedig nem annyira. A szín nagyon fura zöldes (ash) a gél nagyon olajos ezért nehéz szép vonalat húzni, a por elmegy de nem elég pigmentált. Azt hiszem maradok a sima szemceruzánál plusz rá matt szemhéjpúder.