RicoCake

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)
2012. március 5.

Imádom! Ezt szoktam alapozóval összekeverni ha nincs kedvem erős fedésre. Jó az illata nagyon hamar beszívódik, enyhén mattít de ne várjon senki csodát - egy biztos fényesebb nem leszel tőle :)

Essence Púderecset

Essence Púderecset
2012. március 5.

Ilyen egy jó púder ecset.

Essence Fix&Matte Áttetsző Porpúder

Essence Fix&Matte Áttetsző Porpúder
2012. március 5.

Nagyon jól mattít - viszont ez az egy színárnyalat nagyon nem jön be - sötét bézs-olíva árnyalatú bőröm van és habár kis mértékben de fehérít. Fotókon pedig nagyon rémesen fehérnek tűnik. Nagyon jó termék lenne ha olyan 4-5 színárnyalatban kapható lenne - így maradok a drágább Mac blot púdernél (egyébként annak sincs sok színe csak egy nagyon halvány de az mégsem fehérít egyáltalán)

Vichy Normaderm Teint Alapozó Problémás Bőrre

Vichy Normaderm Teint Alapozó Problémás Bőrre
2012. március 5.

Jól fedő alapozó, szép matt hatás órákon át. Viszont ha hozzáérek akkor egyből lejön az arcomról, és foltos leszek.A színválaszték nagyon szegényes, régebben az 55-öst használtam ami pont jó volt de most valamiért ezt a színt nem lehet kapni.

MAC Blot Púder

MAC Blot Púder
2012. március 5.

Kiválóan mattít, ennél többet nem is kell hogy tudjon :) Alapozó felé mindig ezt használom

By Dolce&Gabbana Woman EDT

By Dolce&Gabbana Woman EDT
2012. március 2.

Imádom! Amikor ezt használom mindenki megkérdezi hogy mi ez a jó parfüm rajtam.. Nekem ilyen egy jó parfüm nem is akarok mást keresni...Csak sajnos valóban nem gyártják már...Szerencsére még van egy felbontatlan üvegem!

Manhattan Powder Mat Alapozó

Manhattan Powder Mat Alapozó
2012. január 19.

Nagyon rossz! Hamar lefolyik az arcomról, csúnya szürkés színe van, sötétebb színekbe szinte nulla a választék. És ahogyan írták már; valóban büdös! Biztos nem veszek újra semmilyen bóvli minőségű Manhattan sminket!

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2012. január 19.

Imádom! Jó az illata hamar beszívódik és szép sima lesz a bőröm! Kell ennél több?