RicoCake

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

e.l.f. Shimmer Csillámos Szemkontúrceruza

e.l.f. Shimmer Csillámos Szemkontúrceruza
2013. január 31.

Elhasználom szemöldökcsont alá highlighternek de az essence vagy akrmelyik 100 forintosba vásárolt fehér szemceruza trilliárdszor jobb... Vízvonalon SEMMIT nem fog, bár mit vártam 4000 forintért? o.o

e.l.f. Studio Cream Eyeliner

e.l.f. Studio Cream Eyeliner
2013. január 31.

Tényleg kemény! Borzasztó.. Az ivory van meg direkt azért vettem mert a kajal szemceruzák nem voltak eléggé tartósak a vízvonalamon és alatta... De inkább nem részletezem hogy ez milyen.

e.l.f. Essential Kőpúder

e.l.f. Essential Kőpúder
2013. január 31.

Na már most az a szín amit rendeltem a 2-es árnyalat ( soft beige) hát ez egy soft bronze esetleg, mert nagyon sötét, a kép eszméletlenül csalóka a MUP oldalán!! :(

e.l.f. Essential Healthy Glow Bronzosító Kőpúder

e.l.f. Essential Healthy Glow Bronzosító Kőpúder
2013. január 31.

Egész jó! A matte bronze és a lumiance van meg, a lumiance közel nem olyan világos mint a képeken!!! Vigyázzatok nagyon! De egyébént jó mind a kettő, kicsit porolnak de nem vészes.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2013. január 19.

Én az Ázsia Centerben!!! Találtam nekem való színt!!! Konkrétan 6500 forint volt, és jöhetnek azok hogy nem eredeti blabla, itt van belőle mintám más színben és ugyan az.. Az alapozót nem tudom jobban szépíteni, rengetegen használják olyanok akik igazán sminkmesterek! Ennyi szerintem mindent elárúl :D

Aden Cosmetics Ecsetes Tus

Aden Cosmetics Ecsetes Tus
2013. január 11.

Ennél jobb tust keresni sem lehet... én imádom ^^

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2013. január 6.

Angelic 020-as árnyalat van meg, nagyon tartós viszont szárít, amit adnak hozzá balzsam nem elég, én la roche posay balzsamot használok hozzá és azzal szép hdiratált marad az ajkam, a hozzávaló ajakbalzsam nem a legjobb.

L'Oreal Lumi Magique Alapozó SPF18

L'Oreal Lumi Magique Alapozó SPF18
2013. január 6.

Csak mintám volt belőle. Azoknak jó lehet akik nem szeretik a mattító alapozókat ill. enyhe fedésre vágynak. Igazából tényleg szép bőrszerű, de nagyon minimálisan fed és hihetetlen hogy mennyire nem tartós! A színválaszték elképzelése jó lenne HA mind három alaptónusból lehetne 6-6 félét kapni...

Astor HD Mattitude Alapozó

Astor HD Mattitude Alapozó
2012. december 6.

A natural árnyalat valami fura módon a jelenlegi bőrszínem ezért el használom, pedig elég rég vettem nem sokat volt használva. Felkenéskor csíp és 4-5óra a tartóssága a teljesen normális bőrömön. Fedése közepes. Matt hatás nálam elmaradt inkább olyan "ragyogó" púderrel fixálva elmegy. Újra biztosan nem veszem..

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál
2012. december 2.

Az arany színű van meg nagyon nagyon jó! Extra tartós, nem maszatólódik! Giga méretű pillákat csinál.. Este felkentem elaludtam és reggel ott volt a spirál a szememen nulla elkenődéssel, pedig nem is vízálló! Nagyon meg vagyok elégedve! Kár hogy az arcra való mf termékek nagyon sílányok mert a spiráljaik nagyon jók!