RicoCake

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2012. november 29.

Nagyon mérges vagyok de magamra is... Viszont valamit nem értek! Amikor felkenem olyan jó színe van pont passzol a bőrőmhőz viszont fél perc ami alatt "beszívódik" és olyan leszek mint egy malac. A drogériában is direkt kipróbáltam ott is sárgásnak tünt a 75 Golden, és lámpafénynél is jól illeszkedik viszont nappali fénynél vállalhatatlan ki se tudok menni így az utcára. Még szerencse hogy van pénzvisszafizetési garancia :( Nagyon nagyon nézzétek meg máskor hogy milyen terméket vesztek! - Szerkesztem mert maga az alapozó szerintem nagyon jó, tartós, matt szinte egész nap, és mintha nem is lenne az arcbőrömön viszont erős közepesen fed! Van egy sejtésem hogy hibásat fogtam ki vagy itthon ugyan azon a néven más árnyalatok vannak, mert több külföldi blogon is egész másnak néz ki a szín mint ami nekem van. Nagyon érdekes!

2012. november 16.

Hát nekem nem sokat ért. Már lassan egy hónapja kenem mindennap kétszer, néha lefekvés előtt is. Lehet hogy nekem azért nem ért semmit mert teljesen lejött a felsőrétege a bőrömnek és sok idő mire regenerálódik, de még mindig rózsaszínű a bőröm... Ebből szerintem heggkorrekció lesz, mert hiába kenem nem igazán hámlasztja a bőrömet. Szerintem a patikai hámlasztó hatásosabb ennél és az durván 200 forint nem 3ezer...

Lady Gaga Fame EDP

Lady Gaga Fame EDP
2012. november 10.

Én szeretem, bár tényleg picit túl átlagos, valami extrémebbet vártam tőle, de elhasználom mert tetszik nagyon :) Főleg hogy egy kedves férfi ezzel lepett meg az első randin :D

Chanel Mat Lumiere Alapozó

Chanel Mat Lumiere Alapozó
2012. november 10.

Rá vagyok szorulva hogy használjam, mivel ez az egyetlen egy világos alapozóm ami illeszkedik a bőrömhöz, pedig van egy pár még itthon.. De borzasztó tényleg, kentem alá mattító gélt, fixáltam blot púderrel, de így is olyan volt az arcom mintha zsíros lenne a bőröm alapból.. A fedéképessége jó, a tartóssága nagyon nagyon rossz (szépen fogalmazva) és mások is megjegyezték hogy most nagyon rossz az alapozóm... Jövőhéten megyek alapozót venni addig meg szenvedek ezzel.

Lora 18 Részes Szemhéjfesték

Lora 18 Részes Szemhéjfesték
2012. november 8.

Ilyet én is vettem pont a képen láthatót, gondoltam egy próbát megér! Egyébként az újabb fajta 3 részesbe vannak matt/félig matt színek is!! Ez nem olyan gagyi porzós mint az elözőek, ezt lehet satírozni is! Szerintem nagyon jó, de így is csak 4pont mert vannak ennél jobb szemhéjpúderem is, és én nem szeretek az ár miatt le vagy felpontozni valamit :)

2012. október 21.

Nekem bőrgyógyász ajánlotta a hámhiányos bőrömre... Eddig 3 napja használom, sok javulást nem tapasztalok, de meglátom mi lesz a végén, remélem megelőzi a hegesedést... Meglátom és majd szerkesztem a véleményt.

DiorSkin Forever Extreme Wear Flawless Makeup SPF25

DiorSkin Forever Extreme Wear Flawless Makeup SPF25
2012. október 9.

Most az újabb vérzióról szeretnék véleményt írni; flawless perfection fusion wear makeup. Először utáltam, meg is akartam válni tőle de rajtam ragadt.. Történt hogy bekentem magam barnítókrémmel és rádöbbentem hogy ez az egyetlen "barna/bronz" alapozóm ami itthon van szóval muszáj volt használnom úgy kb. egy hétig még le nem jött a fake tan! :D Igazából én nem gondolom még mindig húú de jónak, viszont mások nem hiszik el hogy alapozva vagyok, annyira olyan mint a saját bőröm hogy valami hihetetlen! Igaz én porcelán hatású matt bőrt szeretem, viszont ahhoz képet meg a közepes fedése nem rossz! Igazából csak akkor fogom használni amikor lekenem magam majd barnítókrémmel, annyi más alapozóm van már hogy vagy 1 évig tuti nem fogok alapozót venni. 5-öt adnék, sose szoktam ár miatt lepontozni egy terméket, de ezt itthon 7 ezer forinttal drágábban árulják mint máshol, én ezen nem tudom túl tenni magam.

Rimmel Stay Matte Alapozó

Rimmel Stay Matte Alapozó
2012. október 2.

Tényleg nem az igazi és nem az a húú de matt, de higyjétek el nekem sokkal drágábban vannak 100x roszabbak is lásd. Chanel.. :D
-Könnyű fedésű, természetes hatású alapozó ami nem túl tartós :)

Max Factor Facefinity Alapozó SPF15

Max Factor Facefinity Alapozó SPF15
2012. október 1.

Barátnőm adta neki túl sötét volt, de nagyon hülye tónusa van kezdjük ott. A fedése hát a mac studio fix púderhez sehol sincs, gyenge fedése van kimondottan nem nevezném alapozónak inkább púdernek, megnéztem az árát mert kiváncsi voltam; 5500 forint!!!! MI VAN?! 10GRAMM TERMÉKÉRT 5500 FORINTOT VAN KÉPE ELKÉRNI A MAX FACTORNAK?! A MAC studio fix púder 15 gramm és 7500 forint, tehát olcsóbbra jön ki sokkal! De gáz, én ezen már csak nevetek XD

Eszter Körömlakklemosó

Eszter Körömlakklemosó
2012. október 1.

Szerintem akinek nem tök mindegy hogy egy ACETON milyen az értelmileg nem okés teljesen (szépen fogalmazva) - Nem fűzök hozzá többet, most jót röhögtem hogy miket kitalálnak az emberek :D